27.3.2024
Kategorie: Ze světa

Co zvolí Slováci?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Sledovala jsem dění na Slovensku a obě tiskovky postupujících kandidátů na prezidenta. Pan Korčok se mi nelíbil svou arogancí a okamžitými útoky na svého protikandidáta. V jeho štábu vládlo podobné fanatické nadšení, jaké jsme mohli vidět i u nás ve štábech paní Nerudové a ve štábu současného prezidenta Pavla.

Pana Pellegriniho jsem moc neznala, ale svými výstupy mě zaujal. Vlastně nechápu, proč s ním mají někteří voliči pana Harabina problém. Fakt jsou ochotni přispět ke zvolení arogantního Korčoka, tím že uraženě nepodpoří Pellegriniho? Nechápu a je mi z toho smutno.

Pan Pellegrini mě zaujal tím, jak odmítl bojovat o hlasy celebrit a influencerů. Osobně jsem na získávání hlasů přes celebrity už alergická. Podbízení celebritám, které většinou nepatří mezi nejostřejší tužky v penálu, považuju za prvoplánové a ubohé. Je to jen ta nejhloupější manipulace s voličským chováním na úrovni “šmejdů”.

Na Slovensku se teď bude rozhodovat o důležité věci – buď si zvolí prezidenta suverénního a rozvážného nebo prezidenta, který slouží nadnárodním a globalistickým silám.

V případě volby mezi Korčokem a Pellegrinim na 100 % platí, že kdo nechce volit menší zlo, dostane to zlo větší! Tak na to Slováci myslete!

evahrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)