
Čau Praho! Organizovaný zločin se vždy podrží
ONDŘEJ PROKOP
Fialova vláda přežila i bitcoin od dealera. To víte. “Organizovaný zločin se vždy podrží,” reagoval trefně pan Babiš. Karel Havlíček dodal: “Výsledkem hodnotové politiky Fialovy vlády je, že lidé definitivně přestali věřit státu.” Bohužel je to tak a nic jiného od nich už čekat nemůžeme.
Fakt, že Stanjura musel o bitcoinech dávno vědět, už neříkáme za opozici jen my. Novinářům to potvrdil i Kalousek, který doplnil: “Chápu Stanjuru, že musí lhát. Nechápu ale koaliční kývače, kteří mu to věří.” No je to jednoduché. Tuhle koalici spojuje jedině strach o placená místa, moc a koryta.
Nová ministryně Eva Decroix, která nastoupila po Donu Pablovi, rychle zaplnila média v celé zemi. Používala totiž neoprávněně titul Mgr., který teď musí všude smazat. Řekla, že jí to mrzí. Mě to teda také mrzí, že vláda naší země neustále jen lže a vyrábí aféru za aférou.
A kdo čekal, že by snad s paní Decroix přišel na ministerstvo konečně pořádek, je opět zklamán. “Senátoři jsou naštvaní na Decroix. Tají jim dokumenty k bitcoinové kauze,” psaly Seznam Zprávy. Co čekat od ODS? Její úkol je nejspíš pouze zametat stopy.
SPOLU se chlubí rostoucí ekonomikou a nízkou inflací. Akorát, že vůbec. Zatímco v Evropě se daří, Česko se v životní úrovni propadá. Poláci a Rumuni se mají podle statistik lépe (je tam levněji) a dotáhlo nás dokonce už i Řecko. Co se týče tragické výstavby bytů, tam jsme dokonce nejhorší ze všech.
Zdeněk Hřib oficiálně zdecimoval pražskou dopravu a MHD. Ve světovém žebříčku se propadla z dříve druhého místa (!!) na 25. pozici. A zatímco nedávno se Hřib chlubil “skvělým druhým místem”, teď říká, že ho nějaké žebřícky nezajímají. To je šikovná změna názorů. Něco s tím udělat ale nehodlá. Plně ho zaměstnává kampaň do voleb.
“Žebrání, agrese, opilci. Incidentů v MHD je víc než minulý rok,” psaly noviny. Nemluvě o špíně, bordelu a stavu zastávek. My jsme za ANO přišli alespoň s návrhem pravidelnějšího úklidu a dalších opatření, ale ODS, Piráti a Spolu nás přebili početní převahou.
Šílené dopravní peklo v Praze pokračuje. Pětikoalice zavlekla město do chaosu a náš požadavek, aby někdo konečně začal uzavírky koordinovat, smetla ze stolu a nechce se o něm ani bavit. Opět. Svoje řešení samozřejmě nepředstavili.
Největší uzavírka u Muzea, která vznikla kvůli Hřibovo snu o tramvajích na Václaváku a která komplikuje dopravu po celém centru, potrvá dvacet měsíců. Přesto se tam bude pracovat jen do pěti odpoledne. Chtěli jsme, aby se pracovalo na dvě směny a stavba se urychlila. Koalice odmítla o čemkoliv diskutovat.
To vše a mnohem víc se dozvíte ve 138. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!


(9 votes, average: 4,56 out of 5)
Jo jo, mafiáni se vždy podrží…. Asi jako když Babiš podržel ve funkci Ludvíka….
Hřibův sen o tramvaji na Václaváku…
Ve skutečnosti jde o to, zabránit dalšímu srocování „dezolátů“ v centru metropole. Z tohoto pohledu dlouhodobé staveniště na Václaváku nevadí.
„Pětikoalice zavlekla město do chaosu a náš požadavek, aby někdo konečně začal uzavírky koordinovat, smetla ze stolu a nechce se o něm ani bavit.“
Jsou to přece jenom plebejci, kdo by vynakládal námahu na to, aby je chránil před nepohodlím, že ano? :/ Otroci na daňové plantáži mají držet pysk a šlapat brázdu, aby měli banderovci další tank na obranu proti denacifikaci.
Má pravdu předsedo! Fiala podržel Babišovy kovidové zločiny a Babiš nepochybně zas podrží ty Fialové. A občan to chce sledovat a platit z těch 2/3 výplaty co mu politici seberou a ještě nechá zadlužovat své děti. Inu většina chce být otroky v ústavu s trvalou péči a nás pár, co s tím máme problém to nevytrhne.