24.6.2025
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost25 přečtení

Čau Praho! Organizovaný zločin se vždy podrží

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Fialova vláda přežila i bitcoin od dealera. To víte. “Organizovaný zločin se vždy podrží,” reagoval trefně pan Babiš. Karel Havlíček dodal: “Výsledkem hodnotové politiky Fialovy vlády je, že lidé definitivně přestali věřit státu.” Bohužel je to tak a nic jiného od nich už čekat nemůžeme.

Fakt, že Stanjura musel o bitcoinech dávno vědět, už neříkáme za opozici jen my. Novinářům to potvrdil i Kalousek, který doplnil: “Chápu Stanjuru, že musí lhát. Nechápu ale koaliční kývače, kteří mu to věří.” No je to jednoduché. Tuhle koalici spojuje jedině strach o placená místa, moc a koryta.

Nová ministryně Eva Decroix, která nastoupila po Donu Pablovi, rychle zaplnila média v celé zemi. Používala totiž neoprávněně titul Mgr., který teď musí všude smazat. Řekla, že jí to mrzí. Mě to teda také mrzí, že vláda naší země neustále jen lže a vyrábí aféru za aférou.

A kdo čekal, že by snad s paní Decroix přišel na ministerstvo konečně pořádek, je opět zklamán. “Senátoři jsou naštvaní na Decroix. Tají jim dokumenty k bitcoinové kauze,” psaly Seznam Zprávy. Co čekat od ODS? Její úkol je nejspíš pouze zametat stopy.

SPOLU se chlubí rostoucí ekonomikou a nízkou inflací. Akorát, že vůbec. Zatímco v Evropě se daří, Česko se v životní úrovni propadá. Poláci a Rumuni se mají podle statistik lépe (je tam levněji) a dotáhlo nás dokonce už i Řecko. Co se týče tragické výstavby bytů, tam jsme dokonce nejhorší ze všech.

Zdeněk Hřib oficiálně zdecimoval pražskou dopravu a MHD. Ve světovém žebříčku se propadla z dříve druhého místa (!!) na 25. pozici. A zatímco nedávno se Hřib chlubil “skvělým druhým místem”, teď říká, že ho nějaké žebřícky nezajímají. To je šikovná změna názorů. Něco s tím udělat ale nehodlá. Plně ho zaměstnává kampaň do voleb.

“Žebrání, agrese, opilci. Incidentů v MHD je víc než minulý rok,” psaly noviny. Nemluvě o špíně, bordelu a stavu zastávek. My jsme za ANO přišli alespoň s návrhem pravidelnějšího úklidu a dalších opatření, ale ODS, Piráti a Spolu nás přebili početní převahou.

Šílené dopravní peklo v Praze pokračuje. Pětikoalice zavlekla město do chaosu a náš požadavek, aby někdo konečně začal uzavírky koordinovat, smetla ze stolu a nechce se o něm ani bavit. Opět. Svoje řešení samozřejmě nepředstavili.

Největší uzavírka u Muzea, která vznikla kvůli Hřibovo snu o tramvajích na Václaváku a která komplikuje dopravu po celém centru, potrvá dvacet měsíců. Přesto se tam bude pracovat jen do pěti odpoledne. Chtěli jsme, aby se pracovalo na dvě směny a stavba se urychlila. Koalice odmítla o čemkoliv diskutovat.

To vše a mnohem víc se dozvíte ve 138. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Redakce

Sdílejte článek:
25 přečtení
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)