23.4.2024
Kategorie: Společnost

Čau Praho! ODS chce zase rozprodávat státní majetek

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

ODS chce zase rozprodávat státní majetek. Privatizace a návrat do devadesátek? Po kauze s kampeličkou a ztracenými miliardami už to tak vypadá.

Desítky tisíc z vás podepsalo naše petice proti migračnímu paktu, přijetí eura nebo ztrátě práva veto v Evropské unii. Strašně moc vám děkujeme za podporu! Budeme bojovat za to, abychom těmto nesmyslům zabránili.

Rakušan neustále tvrdí, že má Česko v rámci migračního paktu výjimku. Bohužel další lež, jelikož Česko v paktu nijak zmíněno není. Pětikoalice tak vědomě schválila bezpečnostní hrozbu pro vlastní zemi a celou Evropu.

Asociální vláda Petra Fialy chce protlačit okamžité výpovědi ze zaměstnání bez udání důvodu. To pobouřilo dokonce už i lidovce. Hnutí ANO s tím Fialovi rozhodně pomáhat nebude.

Pirát Hřib chce za 1,25 miliardy Kč odstranit z Václaváku zeleň a postavit tam tramvajovou trať. Kromě toho Praha možná bude muset zaplatit 1,3 miliardy Kč jako pokutu za zrušení projektu Nových Holešovic. Peníze se pod Piráty a Hřibem vyhazují z okna, řeší se nesmysly a Praze dál vládne dopravní chaos.

Ani při stavbě metra D se Hřibovi nedaří. Policie řeší další trestní oznámení, údajně mělo dojít k vydírání hodnotící komise. Je vůbec něco, co se Pirátům v Praze povedlo zvládnout?

Klíčové projekty v Praze se rozpadají, ale hlavně, že se zavádí naprosté hlouposti. Víte, že všechny zastávky MHD mají být podle Pirátů na znamení? Noční můra seniorů a lidí se zdravotním omezením. Proti tomuhle rozhodně budu bojovat.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 80. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)