11.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Eurovolby

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Vyhráli jsme eurovolby. Hnutí ANO získalo rekordních 776 tisíc hlasů a s tím i 7 mandátů v Evropském parlamentu. Chtěl bych vám všem ze srdce poděkovat. Bez každého z vás bychom to nedokázali! Nezklameme vás a věřte, že budeme v Evropě bojovat za české zájmy.

Nálepkování pokračuje. Pražská kavárna a “lepší lidi” označili výsledky voleb jako výhru pro Putina. Kam jsme to v Česku dopracovali, když je jakýkoliv opoziční názor tímto způsobem odsuzován?

Koalice Spolu získala druhé místo s 22,27 % hlasů. Není to však jedna strana, jsou to strany hned tři. ODS, která má premiéra, získala pouze 3 mandáty. Srovnejte s našimi 7 europoslanci. Nechápu Fialovo triumfální prohlášení, kdy se tvářil jako vítěz voleb. Je to spíš úplně naopak.

Nové a malé strany dokonce přeskočily Starosty i Piráty. Mám z toho radost. Lidé vidí, jak to se Starosty a Piráty ve skutečnosti je. Pořád jen mluví a mluví, ale “skutek utek”. Nemají za sebou žádné výsledky práce. Vidíme to i v Praze.

Šéf kampeličky, kde měl Fiala zapomenutý milion a kterou prošetřuje policie, je po smrti. Údajně spáchal sebevraždu. Nevím, jak to vidíte vy, ale mně to přijde hodně zvláštní. V kauze Dozimetr je už pět podivných úmrtí.

Úřad zavřel Kasárna Karlín, lidé protestují. Před čtyřmi měsíci jsme Adamu Zábranskému (Piráti) a primátorovi navrhli, aby urychleně připravili novou nájemní smlouvu. Neudělali nic a takhle to dopadlo.

Zdeněk Hřib (Piráti) zvažuje, že bude firmám dávat dotace až 100 tisíc Kč na elektrická cargo cola. Místo, aby konečně začal řešit šílenou dopravu v hlavním městě, přichází s tímhle. Napište mi, co si o tom myslíte.

Petr Hlubuček, kterého odvedli v poutech v kauze Dozimetr, má pocit, že ho STAN vyhodil ze strany neprávem. Pokud se mu podaří s odvolacím soudem dostat zpátky, alespoň se potvrdí, co jsou Starostové vlastně zač.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 87. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)