17.2.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Blíží se v evropských islamizovaných zemích „džihád mečem“?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zatímco v podvratné EU mají speciální post koordinátorky pro boj proti islamofobii, ve skutečnosti nedochází k perzekuci muslimů v křesťanských (či chcete-li bezvěreckých) zemích, ale je to přesně naopak.

Bojovníci ISIS se již nějakou dobu přemisťují do Evropy – a to právě s podporou EU. Počítají s násilným džihádem v tom momentě, kdy začnou mít již znatelnou převahu. A nemusí jít o převahu v celé zemi, ale třeba jen v některých oblastech.

Tak trošku i v souvislosti s článkem, v němž jsem nedávno upozornila na fakt, že 70% zbraní dodaných na Ukrajinu Západem, je rozprodáno neznámo kam, přičemž většina zřejmě končí v rukou džihádistů, si myslím, že je třeba upozornit na to, co mají muslimové v plánu s Evropou.

Totéž co s dalšími islamizovanými zeměmi.

Kdo nebude konvertován, ten bude v lepším případě platit džizju, v tom horším bude popraven. Jde o totožný scénář, jaký můžeme vidět aktuálně zejména v Africe, ale třeba i na severu Indie.

Pro lepší představu zde budu citovat nejvyššího imáma z Muslimského bratrstva, které je dokonce financováno i z fondů EU:

„Žijeme v posledních několika desetiletích třetí a globální vlny džihádu El-Talab, pojďme všichni hrát svou roli a zbavit svět bezvěrců, zejména ‚uctívání kříže‘. Buďte si jisti, že zkrvavené srdce z těla uctívajících toto náboženství bude brzy bít naposledy!“

Bergoglio je podle všech indicií falešným papežem. Jeho sblížení s islámem a podpora islamizace Evropy jsou součástí nejen výměny evropského obyvatelstva, ale i likvidace samotného křesťanství.

Je třeba podotknout, že ateisté nejsou z džihádu nijak vyloučeni, spíš naopak, jsou považováni za to nejhorší. O osudu různých LGBTQI snad netřeba hovořit.

K masakrům bezvěrců dochází prakticky denně po celém světě a přesně to se připravuje i pro Evropu. Právě sem se již roky přesunují džihádisté z Asie i Afriky.

Zde opět připomínám varování německého policisty, který si je vědom, že Alláhovi vojáci jen čekají na příkaz k útoku. K němu může dojít kdykoli – za měsíc, ale třeba až za tři roky.

Před pár dny to bylo 8 let, co došlo k velkému masakru v Libyi. kde byli podřezáni koptští křesťané jednoduše jen proto, že to byli křesťané

Džihádisté pak zveřejnili video, na kterém svým obětem uřezávají hlavy. Video již bylo smazáno, nicméně existuje mnoho obrázků, které tuto praktiku zachytily. Poslední je pod článkem, ale upozorňuji, že není pro slabé povahy.

Na videu hlavní kat mává dýkou do kamery, zatímco se chlubí krutostí Islámského státu: „Ach, lidé, nedávno jste nás viděli na kopcích as-Sham a Dabiqovy planiny (Sýrie), jak sekáme hlavy, které dlouho nesly kříž. A dnes jsme nedaleko Říma, v zemi islámu, v Libyi, a vysíláme další poselství.“

A dodává: „Budeme s vámi bojovat, dokud Kristus nesestoupí, nezlomí kříž a nezabije prase“ (všechny eschatologické akce jsou připisovány muslimskému „Kristu“ Isovi).

Ve svém on-line anglicky psaném časopise Dabiq, po ospravedlnění masakru 21 křesťanů, Islámský stát uzavírá tvrzením, že „je důležité, aby muslimové všude věděli, že není pochyb o velké odměně, která bude nalezena v Soudný den pro ty, kteří prolijí krev těchto křižáků, kdekoli je najdou.“

Džihádisté, kteří působili v Sýrii a posléze řezali krky v Libyi, jsou již jistě v hojném počtu v Evropě. Vždyť právě z Libye je lodě pašeráckých neziskovek ve velkém vozí do Evropy – a ještě jsou za tento dovoz džihádistů velmi štědře dotovány. A to jak z EU, tak církvemi. Hlavním sponzorem německých pašeráků jsou právě německé církve.

A nyní se zkuste trochu zamyslet. Zatímco zdaleka nejpronásledovanější jsou po celém světě křesťané, EU řeší údajnou islamofobii, tedy fakt, že se najdou Evropané, kteří odmítají nechat svoji zemi islamizovat stejným způsobem jako je tomu nyní třeba v Africe.

EU i Vatikán od dob Františka podporují dovoz invazních muslimských vojáků do Evropy. Invazisté bez dokladů jsou akceptováni, stejně jako jejich lži o nezletilosti.

Tak jak se globalisté nijak netají svými plány, netají se jimi ani muslimové. Evropa má být islamizována stejným způsobem jako jiné oblasti.

Podle různých zpráv dochází v islámském či aktuálně islamizovaném světě k 1-2 tisíci útoků muslimů na křesťany měsíčně. A to tam nejsou zpravidla uvedeni muslimští útočníci z Evropy, protože mnoho z těchto útoků je oficiálně uváděno jako čin „psychicky nemocného jedince“ s tím, že údajně nemají nic společného s islámem. Toto tvrzení se objevuje i přesto, že útočníci většinou křičí: „Allahu akbar!“

S islámem se tak spojí jen menší část útoků v Evropě.

Evropští džihádisté jsou štědře sponzorováni Muslimským bratrstvem (které vyzvalo k džihádu Evropy a samo je sponzorováno EU), ale i Katarem či Saúdskou Arábií. Peněz na zbraně mají dostatek.

Vlastně ani nepotřebují předvádět podobné „divadlo“ jako v Libyi či Sýrii. To předvádí neustále po celé Evropě, kde dochází k menším útokům nožem či mačetou každý den. A nikoho to už nezajímá. Vlastně se o tom ani moc nepíše. A pachatelé takřka vždy končí na psychiatrii.

V případě rozpoutaného džihádu půjde samozřejmě zejména o země jako Švédsko, Německo, Francie, Rakousko či Belgie, ale lze předpokládat, že – podobně jako v Africe – se džihád bude přelévat i do dalších zemí.

K „džihádu mečem“ dojde, otázka tedy nezní zda, ale kdy. Přísun zbraní mají dostatečný, islamizované evropské země (obyvatelstvo i armády) se oproti tomu odzbrojují. Džihádisté nekontrolovaně proudí do Evropy a je jisté, že mnozí nyní využijí i ničivého zemětřesení z Turecka a Sýrie, aby se dostali pod rouškou údajných obětí do Evropy.

A establishment jim jde již dlouhé roky na ruku. Myslíte, že je to jen náhoda? Proč EU tak vehementně podporuje islám? Jde skutečně jen o důsledek úplatků Kataru a jiných islámských zemí, které se na džihádu podílí?

Předpokládám, že většina lidí v dotčených zemích vůbec netuší, co se na ně chystá. Nicméně pokud si dáte vše dohromady – od podpory muslimské invaze ze strany EU, přes nebývalou ochranu islámu až po zřejmě zcela vědomé vyzbrojování – stále silněji to zavání úmyslem.

Občanské válce se v této souvislosti výše zmíněné země nevyhnou. A jisté je, že ti, kdo tento džihád aktivně podporují, to moc dobře ví…

Jsou džihádisté, kteří útočili na křesťany v Sýrii i Libyi, připraveni útočit i v Evropě – a to i s pomocí vládnoucích „elit“???

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)