Phillip Bunce byl generální ředitel programu globálních trhů a vedoucí technologických strategických programů investičního bankovnictví (tedy sekce, kde to banka projela ve všech ohledech). Post to byl v rámci banky prominentní a klíčový. Generálním ředitelem celé té zkrachovalé bandy byl donedávna Ulrich Körner. Echt bankéř, který bez krize identity či pohlaví dovedl banku po desetiletích zkušeností na jiných postech ke krachu a ohrozil tak bezpečnost celého sektoru v Evropě. I tím, co považoval za priority a komu dával prostor ve vedoucích pozicích banky. Nutno poznamenat, že nastoupil na vedoucí místo tři čtvrtiny roky před krachem, kdy už se banka točila v nehorázných problémech. Körner měl být poslední záchranou.
![](https://pravyprostor.net/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Nebinární a genderfluidní ředitel banky
ŠTĚPÁN CHÁB
Švýcarská banka Credit Suisse, která bankovní sektor a v návaznosti prakticky bezprostřední pak i politiky dovedla do stavu mrákot. Kolabovala, hrozilo, že ji vezme čert a spustí se tak lavinovitá bankovní krize. Švýcarská národní banka kolabující Credit Suisse odkoupila a tím trh uklidnila. Nejspíš jen na chvíli, v USA banky nemají čím zpevňovat své hliněné nohy a také to mají nakloněné. Generálním ředitelem pro strategické investování Credit Suisse byl Phillip Bunce. Známý též jako Pippa „Pips“ Bunce.
Pippa „Pips“ Bunce, aka Phillip Bunce, rád chodil do práce střídavě buďto jako muž Phillip, nebo pak jako žena Pippa. Snad podle nálady. Působil jako vedoucí strategických programů globálních trhů základního inženýrství a také jako spolupředseda programu LGBT Ally v Credit Suisse. Tam organizoval aktivity zaměřené na rozmanitost a začleňování a vytvářel vzdělávací školení o LGBT inkluzivitě na pracovišti. Taková milá Drag Queen pro bankovní sektor.
Přišlo i ocenění. Za ekonomiku stran programu globálních trhů? Ale kdeže. Financial Times ho v roce 2018 umístil na třicáté místo nejvlivnějších žen světa. Po obdržení ceny Phillip v roli Pippy řekl: „Jsem skutečně poctěno touto cenou a jsem hrdé na pokrok, který děláme směrem ke všem formám genderové rozmanitosti a rovnosti.“ Phillip užívá neutrální zájmena, která neprozrazují pohlaví. Nuž.
V březnu 2022 dostal Phillip, aka Pippa, ocenění od British Diversity Award. Byl také veden v Top 10 inspirujících lídrů u British LGBT Awards. Čtvrté místo, tedy bramborovou medaili, si Phillip, občas známý jako Pippa, vysloužil svou činností opět u Financial Times na seznamu OUTstanding LGBT and Ally Executive List. V roce 2022 stanul Phillip i jako oceněný v programu LGBTQ+ Role Model.
Credit Suisse se snaží naplňovat politiku, kde sounáležitost je hodnota, kterou se banka snaží podporovat ve svých zásadách a školicích programech zaměřených na vzdělávání manažerů o inkluzivním vedení. Slova, která o sobě banka s hrdostí hlásala. Důležitost diverzity v bankách vidí právě i v oceňování Phillipa Bunce, někdy známého jako Pippa Bunce. Všechny rozhovory, které jsem s Phillipem / Pippou našel, se točily jen kolem genderových otázek, diverzity, dozrávání společnosti, inkluzi ve vedení bank, kolem práv LGBT a dalších podobných. V jediném z nich se neřešily globální trhy a ekonomika. Což by člověk od generálního ředitele nebo ředitelky jedné z velkých bank vcelku očekával. Asi marně. Jsem si jist, že jsem určitě nějaký minul, kde Bunce ukazoval svůj ostrý pohled experta na globální trhy.
A teď jsem stál před otázkou. Napsat o tom? Nebo dělat tichou vodu? Protože poukazování na jistou prazvláštnost vývoje naší společnosti plnou inkluze a nenávistné lásky k bližnímu svému (nenávistné, pokud má člověk uštěpačné poznámky) se začíná brát téměř za hrdelní zločin. Ono uvažování typu – ne, neřeknu, že císař je nahý, ostatní by se mi smáli / by mě odsoudili. Proto radši tiše odejdu na inkluzivní školení a budu poslouchat, že pohlaví je sociální konstrukt a že jich je přes sedmdesát, nebo devadesát (čert aby se v tom vyznal a přepočítal to) a budu si prostě myslet svoje?
Je přece dobře, že už se takoví lidé nemusí skrývat v obskurních pajzlech s travestishow, teď už nám můžou dělat generální ředitele bank. A tak, jak zahanbeně před lety prchali do pajzlu si zatančit tajně u tyče, teď můžou hrdě chodit po bulváru, s hlavou vztyčenou vést banky. A je jedno, že ke krachu, když místo globálních trhů řešili svou zmatenost stran vlastního pohlaví. Důležitá je ta tolerance a jeho osobní pohodlí.
A teď může přijít to pravé obvinění – posuzuješ ty lidi podle toho, jak se ve svém pohlaví cítí, jsi nenávistný skřet. Ale já to hned obrátím a poukážu na to, že sám Bunce svůj život řídil podle toho, jak se cítil. Vlezl i do žebříčku stovky nejvlivnějších žen světa a prostě jim jedno sebral (ač místo vejcovodů měl funkční chámovody). Být ženou, nakrkne mě to. Ale to je vedlejší, dokonale. Musíme brát ohled na to, jak se cítil Bunce.
Ono nejde v zásadě o to, jestli se nějaký potentát doma převléká do ženských šatů a podpadkem drtí milencovu čéšku. Problémem je projevování soukromého sexuálního chování a jeho používání jako univerzálního etického standardu. A vnucování takového standardu veřejnosti jako nevyvratitelného. To je duševní porucha. Takového jedince sexuálně uspokojuje, že chodí na veřejnosti v ženských šatech. A já si nejsem tak úplně jistý, jestli bezpečnost bankovního sektoru má viset na tom, jestli je nějaký Phillip nebo Pippa dostatečně sexuálně ukojený. Teď vyvstává otázka, pokud až je to pozitivní tolerance, a odkud už kolektivní šílenství. Troufám, že se překláníme ke kolektivnímu šílenství.
Jako porad se o tom pise,ale ja jsem jeste takovou nebinarni a 72-156 pohlavni osobu fakt nepotkal.Kde jsou,kde ziji a pracuji?
V bankách, na ministerstvech, v gender neziskovkách a podobně.
No, oni ve švajcu už pomalu prošustrovali všechno to nakradené náckovské zlato z Ruska,
a tak konečně došlo na lámání brótu.
*
A co největší německá banka Deutsche Bank?
Z důvodu obav o stabilitu Deutsche Bank se v pátek její akcie propadly
o více než 14 procent a nedůvěra
v evropský bankovní sektor se přelévá i mezi dalšími finačními domy na starém kontinentu.
„Deutsche Bank ist kaputt.
Vyberte si rychle své peníze,“
šíří se po sítích.
To už je ohne sranda.
Z hrůzou si uvědomuji, že moje banka rovněž podporuje aktivity různých ekoteroristů. Účet jsem jíž celý vybral.
Včera jsem byl v Raifce a na stolečku jsem tu ptákovinu našel taky. Přemýšlím o zrušení konta.
Švýcarským a západním bankám až do nedávna braných jako záruka kvality a anonymity pomohli do hrobu führeři v USA,kteří po nich vyžadovali právě vzdání se tady tohoto-další hřeby do rakve bylo „zmrazení“(ukradnutí) ruských aktiv v ceně asi 800 miliard dolarů-může se někdo divit,že už jim nikdo nevěří a všichni od nich radši dávají ruce pryč??Kdo normální by do takových ústavů pro duševně choré investoval?Na to nemusím být soudruh šichtařová,nebo soužka pikora nebo kovanda,aby mě poučovali,na to mi stačí jen můj mozek a pytlík Bompary-to na co poukazoval autor je už jen rána z milosti
Po zmrazení Ruských peněz okamžitě na banku naběhli Arabové a okamžitě vybrali stovky miliard dolarů ze svých účtů. A to byl začátek konce banky. Takhle dopadne každá banka, která se místo starání se o peníze klientů začne montovat do toho, po čem jí nic není.
přesně tak!!!!Nikdo neví,kdo bude další,tak si love radši nechá doma ve strožoku než ve slavných západních bankách
Cháb je mimo. Credit Suisse nekoupila švýcarská centrální banka, ale UBS. Pouze poskytla záruka, stejně jako švýcarský stát.
Mimo jste vy eurosvazácký osle, článek je primárně úplně o něčem jiném. Na kterém prasečím aktivistickém kursu vás naučili zpochybňovat informace?
Ne zpochybňovat, ale verifikovat. To je zejména u informací ruskejch švábů zásadní
Nicméně, že jsi eurosvazácký, kolaborantský osel nezpochybňuješ, aspoň tak!
Jsem euroskeptický starý Čech s bohatou životní zkušeností. Proto ta neláska k Moskvě. Ale chápu, že pár tupců ruské propagandě podléhá. I v zemi, které sovětské Rusko 40 let dusilo.
Verifikuješ také lži našich vrcholných představitelů, nebo podléháš jejich propagandě starý Čechu, s jistě bohatými zkušenostmi z vraždění, za protektorátu Němci, kterým teď statečně lezeme do řiti? Nejsem rusofilka, pro pořádek!
credit suisse byla převedena pod USB a této švýcarská vláda poskytla „dotaci“ přes 250 mld. dolarů. Činnost creditky bude ukončená, protože USB má své pobočky, své zaměsrnance.
Vono už prostě není kde brát. A až vyleze multinick a řekne, že za to může putin a si, tak bude mít pravdu. Konec vykrádačkám. A všecky ty blbosti gender eko jsou jen mlha, aby nebyla vidět ta příšerná vyžraná nekonečná díra zvaná euroatlantická civilizace, kde už není nic jen marasmus a dluhy. Nemá tu někdo křišťálovou kouli, mě by zajímalo, jak to bude dál.
EU dopadne jako Výmarská republika. Netřeba křišťálovou kouli.
Jako Německo mezi válkami. Přečtěte si Remarqua. Třeba Obelisk nebo Tři kamarády.
Jo, jéžiši, to jsem přece četla už jako dítě. Já jen co bude potom, na věky věkův výmarská republika? Protože na nového nějakého Ojroádu to nevypadá po tom ukradinském debaklu.
Tahle ekonomická krize bude tak obludná, že smete všechny gryndýlisty, ekoteroristy. LGBT aktivisty, Cempery a Jandy… Budou padat banky jedna za druhou, ze západní Evropy se stane africká rozvojovka, z východní ukromafiánský bordel.
Dobré řešení to nemá…jediným pozitivním bodem je to, že skončí současná „hodnotová“ dekadence. Ale ta bude vyměněna za jinou.
Prapůvodní smysl bank byla možnost uložení zlata, aby se vám neválelo pod polštářem a ještě jste za tu uschovu platili. Průšvich nastal, když banky zjistily, že s vašim zlatem mohou čile spekulovat a jako protihodnotu vydavávat papírky zvané peníze. A to je měna. A blíží se doba, kdy nebudete mít ani zlato a s měnou si tak akorát vytřeme…
Vítejte ve světe hráčů a spekulantů…
Jak to asi skončí se všemi těmi buzzi korporáty, když jsou „řízeny“ análním kolíkem
???
S naději v srdci hledíme k Čínské lidové armádě, až vojensky obsadí Brusel a vymete ten Augiášův chlív.
Mě přijde, že těch duševních poruch je poslední dobu nějak mnoho. Myslel jsem, že tyto zvrhlosti, podobně jako třeba globální oteplování vytváří a šíří vládnoucí elita z Londýnských kanceláří. Chápal bych, kdyby takový pošuk byl dostrkaný do pozice předsedy vlády nějaké úpadkové země, ale nasadit si ho přímo do jejich rezortu (bankovnictví), je úchylnost na té jejich nejvyšší úrovni.