2.5.2022
Kategorie: Politika

Totalitní bruselský moloch posiluje svůj vliv a spěje k superstátu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Průběžně zde upozorňuji na různá z pohledu normálně myslícího občana absolutně šílená rozhodnutí bruselských totalitářů. Je neuvěřitelné, že i přes bezpočet důkazů o skutečných cílech globálních korporací, v jejichž zájmu tento moloch funguje, drtivá většina lidí členství v této totalitní organizaci podporuje. A to především u voleb.

Ani nemusíme chodit do zahraničí, abychom viděli, že také u nás volí drtivá většina lidí právě ty strany, které dlouhodobě bruselské praktiky podporují. Jen možná kolem 10-15% lidí se pravidelně u voleb projeví coby odpůrci politiky EU, což je asi stejný počet jako v Německu.  A to beru do úvahy i možné manipulace, i když u nás není potřeba volby nijak příliš falšovat, drtivá většina lidí zde podporuje loutky globalistů.

Dnes jsem narazila na zahraničním webu na článek, kde je uveden výrok jednoho z nejzarytějších bruselských totalitářů, Holanďana Guye Verhofstadta. Ten se nadšeně raduje z počinů EU jen v posledních měsících, kdy je pozornost Evropanů upřena úplně jinam. Tento eurofašista prohlásil:

„Konference o budoucnosti Evropy schválila radikální reformu EU: konec jednomyslnosti, zrušení veta, zahájení společných ozbrojených sil Unie, nadnárodní kandidátní listiny a mnoho dalších reforem…“

Na vše z toho, co tak těší jednoho z nejzarytějších zastánců superstátu, jsem zde upozorňovala v článcích k daným tématům. Vše se dojednávalo v době, kdy se lidé za vydatné pomoci korporátních médií koncentrovali na zástupné problémy – covid nebo Ukrajinu. Naše malá zemička nebude mít již vůbec žádné rozhodovací kompetence. Ono je to tedy mimochodem při tom, co do EU dlouhodobě posíláme za odpad, celkem jedno. Ti, kdo nás dosud reprezentovali v EU – až na drobné výjimky – jen škodili této zemi a dělali maximum pro to, aby naši zemi kompletně odevzdali cizákům.

To, co uvedl Verhofstadt ve svém prohlášení výše, je samozřejmě jen malá ukázka z novinek, které nás ze strany EU čekají. Níže se vám pokusím vše, co na nás v EU chystají, pokud možno co nejstručněji shrnout, případně si můžete detaily přečíst v odkazech k jednotlivým tématům. Nejprve se budeme věnovat tomu, co vyslovil holandský politik, dále uvedu i některé jiné novinky z EU, výše již nezmíněné:

KONEC JEDNOMYSLNOSTI – Dosud bylo možné, aby jediný stát zablokoval jakékoli rozhodnutí v případě, že se hlasovalo na bázi premiérů a prezidentů. Hlasování ministerské bylo dosud vždy většinové, což bude nyní i v případech hlasování premiérů. Tedy dnes už nemůže u premiérských hlasování menšina zablokovat jakékoli rozhodnutí většiny. Pokud se tedy například většina premiérů rozhodne, že celá EU přijme povinné roční kvóty pro Afghánce (o čemž se již uvažuje), zbytek s tím musí souhlasit.

KONEC PRÁVA VETA – Souvisí s výše uvedeným. Dnes již nemůže žádné rozhodnutí většiny zemí vetovat menší země. K tomuto rozhodnutí se EU uchýlila poté, kdy mohlo málem dojít k blokování tzv. „covidové půjčky“ – tedy půjčky korporátních bank zemím EU prostřednictvím EU za velmi nevýhodných podmínek (země méně zadlužené ručí i za půjčky zemí bankrotujících). Tehdy hned několik zemí uvažovalo o vetu. Po dohadech nakonec došlo k jednomyslnému schválení, ale totalitář z EU došli k rozhodnutí, že právo veta musí být zrušeno.

JEDNOTNÁ EVROPSKÁ ARMÁDA – o armádě EU se v Bruselu uvažuje poměrně dlouho, detailněji jste si o tom, jak by měla fungovat, mohli přečíst zde. Jen ve stručnosti připomínám, že by měla fungovat především jako represivní složka, kdy vojáci z jedné země budou například vysláni k potlačení nepokojů do země druhé (nikomu se nechce jít po vlastních lidech, u cizinců to tak nevadí). K nepokojům samozřejmě bude v rámci plánovaného drastického snížení životní úrovně Evropanů docházet stále častěji.

NADNÁRODNÍ KANDIDÁTNÍ LISTINA – o této problematice jsme psala detailněji již zde. Již pro eurovolby 2024 má být kandidátní listina složena ze zcela cizích politiků z jiných zemí EU, přičemž již nyní je jasné, že každá země bude mít na kandidátní listině jen ty „správné“ EU milující kandidáty. Bude se tedy volit z jednotné „nadnárodní fronty.“

NOVÝ MIGRAČNÍ PAKT EU – Má za cíl především usnadnit migraci do zemí EU, přičemž návrh počítá se 70 miliony cizinců (v 90% muslimů), přijatých zeměmi EU do roku 2030. Legalizuje ekonomickou migraci, zavádí tzv. „klimatického uprchlíka“ a migrační agenturu EU, která bude rozhodovat o případném přerozdělování migrantů do různých zemí EU, přičemž bude spolupracovat s neziskovkami v jednotlivých zemích. EU také zahájila spolupráci se zeměmi původu migrantů –  především z Afriky, kde by se přímo měly vyřizovat i jednotlivé žádosti o pobyty v zemích EU.

KONEC SVOBODY PROJEVU – Jde o již zcela oficiální zavedení cenzury, které EU koordinuje dokonce i s Velkou Británií a USA. Internetové platformy, jichž se bude cenzura týkat, působí v různých zemích a zatímco EU zavádí speciální cenzurní úřad, jehož odnože budou fungovat i na národních úrovních, jisté ministerstvo pravdy již zavedla i Bidenova administrativa v USA a Johnson ve Velké Británii. Náhoda? Nemyslím. Tato koordinace cenzury EU-USA-Velká Británie není nijak náhodná. O tom, jaké oblasti mají být konkrétně cenzurovány, jsem psala detailněji zde.

ZAVEDENÍ JEDNOTNÉ DIGITÁLNÍ IDENTITY – Jednotná ID EU se zavádí již v letošním roce a postupně se rozběhne v celé EU. Nejde však o doklady tak, jak je chápeme, ale ID bude zahrnovat i veškeré detailní informace o každém občanovi – od zdravotní karty, očkování, přes zaměstnání, vzdělání, ID bude propojeno s vaším bankovním účtem, bude tam uvedeno kde se pohybujete, co nakupujete, jaké dopravní prostředky využíváte, atd… Postupně se samozřejmě budou doplňovat další informace a funkce. I když o tom EU zatím otevřeně nehovoří, je jisté, že časem bude ID propojena ve formě sociálních kreditů s digitální měnou..

Výše je tedy jen taková menší ukázka toho, co na nás eurofašisté do budoucna chystají. Mohla bych zde samozřejmě zmínit i spoustu dalších šíleností, které si již schválili nebo ke schválení připravují (například politická výchova uvědomělých euroobčanů již od školky, zvláštní práva LGBTQI v celé EU, zelený úděl,  zavedení povinného očkování v součinnosti s WHO, popírači globálního oteplování by neměli kandidovat do EU, apod…).

Kroky EU plně souzní s plány WEF a Agendy 2030 a jistě budou pokračovat přesně tím směrem, který má dospět do stavu, kdy „plebs“ nic nevlastní, vše se sdílí a globalisté jsou šťastni.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x