26.1.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

„Probuďte se, než u vás zavládne právo šaría“, varuje íránský konvertita Evropu a USA

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Kdo jiný, než ten, kdo se narodil jako muslim a prožil alespoň část života pod indoktrinací islámem, by měl před jeho expanzivností a krutostí varovat? Jde o dalšího z řady muslimů, kteří konvertovali od islámu, aby svůj život zasvětili osvětě té části světa, kterou si islám zatím nestihl převzít.

Islám považuji za největší nebezpečí zejména pro Evropu, kde je k této ideologii většina vlád velmi vstřícných a to nejen vlád, ale i řadových občanů. Tedy zatímco propagace jiných nenávistných ideologií, jako je nacismus, je právem zakázána, tak nenávistná islámská ideologie je naopak propagována, do Evropy protlačována a její kritika mnohdy trestána.

Zákon o předsudečné nenávisti, který platí ve většině zemí EU (u nás jej schválila vláda ANO a ČSSD v roce 2018) je obdobou zákona o rouhání podle práva šaría. U nás bylo na základě tohoto zákona odsouzeno již několik desítek lidí, kteří někde napsali něco hanlivého o muslimech. V některých zemích jde již počet těch, na něž tento zákon dopadl, do stovek, zejména pak v Německu a Švédsku, tedy v zemích, jejichž obyvatelstvo je již víceméně smířeno s tím, že jejich země postupně přechází do chalífátu.

Této tristní situace západních zemí, jejichž politické elity se v tomto směru chovají zcela sebedestruktivně,  si již dávno povšimli muslimové. Ti pravověrní jsou samozřejmě ze situace, která jim nahrává v převzetí území nadšeni, ti, kteří islám včas prohlédli a konvertovali, pak varují…

Vzbuďte se, jakmile budou mít muslimové většinu, zavedou právo šaría a přijmou svůj vlastní právní systém. Takto vyzývá Evropany a Američany Amil Imani, narozený v Íránu, nyní žijící v USA. Evropa je již pro konvertity od islámu příliš nebezpečná, mnoho z těch, kteří zde zprvu žili, již emigrovalo do USA, kde se stále dají najít oblasti muslimů prosté.

Po celá desetiletí jsem tvrdil, že nepřítelem je islám bez přívlastků, islám „čistý a jednoduchý.  Přídavná jména jako „extremista“, „radikální“, „umírněný“, „fundamentalistický“, „politický“, „islamistický“ uvádějí v omyl slepé, nevědomé.

Naivní představy humanistů, liberálů, stejně jako hloupých Židů, křesťanů a ateistů, kteří věří tomu, že náboženství války je náboženstvím míru, tyto populace časem zničí, protože vpustit islám do země je rozhodnutí, kterým svoje země odevzdávají islámu a právu šaría.  Bývalí muslimové již nějakým způsobem překonali své výchovou vštípené mylné představy o nejkrutějším a nejnebezpečnějším nepříteli civilizace a lidstva – o islámu.

amil imani
Amil Imani

Termíny jako „politický islám“, „radikální islám“ nebo militantní islám jsou příspěvky užitečných idiotů. Tyto termíny neexistují ani v domorodé hantýrce islámu jednoduše proto, že jsou nadbytečné. Islám je ze své podstaty a podle své charty – Koránu – radikálním politickým hnutím. A je jen jeden.

Jen užitečný idiot „dezinfikuje“ islám a uvádí obyvatelstvo v omyl tvrzením, že „skutečný islám“ představuje hlavně náboženství; a že tento hlavní orgán je nepolitický a umírněný.
Bohužel, velká část populace souhlasí s těmito nesmyslnými eufemismy zobrazujícími islám, protože jim raději věří. Je méně hrozivé myslet si, že pouze unesený malý segment islámu je radikální nebo politicky řízený a že hlavní část islámu je skutečně umírněná a nepolitická.

Islám není náboženství. Je to politická ideologie. V islámu jsou mešita a stát totéž – mešita je stát. Toto uspořádání sahá až do dob samotného Mohameda. Islám je také radikální v extrému. Dokonce i „umírněný“ islám je radikální ve své víře a svých činech. Muslimové věří, že všichni nemuslimové – a to bez výjimky – jsou spoutáni pekelným ohněm a zaslouží si, aby s nimi bylo zacházeno jako s podřadnými.

Mnoho lidí se diví, proč islám v USA a Evropě kvete! Jsou zmateni tím, proč demokraté podporují islámskou ideologii, ctí jejich svátky a zvyky a propagují islám jako náboženství míru, protože vědí, že islám není náboženstvím míru. Ve skutečnosti je to ideologie války. Odpověď je poměrně jednoduchá: Demokratická strana stojí na straně každého, kdo nenávidí Ameriku a Republikánskou stranu. A totéž podobné politické strany v Evropě.

Historie prokázala, že jakmile budou mít muslimové většinu, zavedou právo šaría a přijmou svůj vlastní právní systém. Vláda ve vládě.
Demokratická strana ukázala slovy i činy, že pohrdá americkou ústavou. Pokud jde o podporu muslimů, nebudou váhat držet Listinu práv nad každým, kdo se odváží obvinit islám a muslimy z protiprávního jednání. Zatímco kriminalita a hrozby prudce stoupají, občané islamizovaných území to ignorují. Budou se dívat jinam ze strachu z odplaty, vražd ze cti a trestů od těch, kteří podporují islámský požadavek pomstít se každému, kdo zneuctívá nebo nesouhlasí s islámem.

Demokratická strana upadla do nihilismu, který popisuje současný stav Ameriky. To je logický důsledek toho, že Amerika opustila svou Deklaraci nezávislosti, což nikdy doopravdy nepochopila.
Primárním cílem útoků levice je Bible, která říká, že Bůh stvořil národy a jednotlivce a levice je proti naší zemi i našemu individualismu. Chápete to? To nevyžaduje zdlouhavou rozpravu.

„Každým uplynulým dnem nebude smrt západní civilizace – konkrétně smrt Evropy – sebevraždou, ale chladnokrevnou, úkladnou vraždou, provedenou západní vládnoucí oligarchií.“
Jednoduše řečeno, západní Evropa byla zrazena těmi samými lidmi, kterým byla svěřena její ochrana a správcovství – jejími politickými vůdci a jejich podporovateli. Stejně jako bývalý předseda EU Jean-Claude Juncker i současná předsedkyně von der Leyenová, bývalá německá kancléřka Angela Merkelová i její nástupci, francouzský prezident Emmanuel Macron a mnoho dalších.

Když se vlk dostane do stáda a začne terorizovat ovce a lovit je, kdo je na vině nejvíce – vlk nebo pastýř, který měl střežit stádo? Vlk, i když jeho tesáky mohou být krvavé, je jen tím, čím je – predátorem. Pastýř na druhé straně selhal ve své povinnosti chránit stádo.

V případě Evropy si „pastýři“ vedli mnohem, mnohem hůře, než že selhali z nedbalosti. Aktivně pomáhali a podněcovali nepřítele a pouštěli je – a stále je aktivně pouští – do srdce Evropy, aby lovili její domorodé národy.

S muslimy, kteří nyní terorizují Evropu, je třeba zacházet jako s divokými psy, kterými jsou. Bylo spácháno velké zlo a tato práce nebude vykonána, dokud nebudou zrádní vůdci staré Evropy postaveni před soud a nezaplatí cenu za svou obrovskou zradu. Na rukou mají krev nevinných – mužů, žen i dětí.
V Německu v roce 1930 bylo jen velmi málo lidí s nacisty a většina Němců je zavrhla jako bandu horkokrevných bláznů. Netrvalo dlouho a hrstka horkokrevných vyděsila odmítavé masy a v důsledku toho přišly o život miliony lidí.
Ameriko, zůstaň vzhůru. Začalo se to dít i zde. Čas je podstatný.

Tolik tedy vzkaz Americe a Evropě od člověka, který ví velmi dobře co je to islám. Jak sám naznačuje, hlavní je odstranit z politiky ty, kdo islamizaci podporují. V tomto případě se ovšem musí začít od „hlavy“, což je v případě Evropy právě EU, tedy novodobá 4. říše.

Důležité však je, aby byly schopny jeho slova pochopit i široké masy lidí, což je stále ještě většina Evropanů, ale i Američanů,  která je vůči nebezpečí islámu zcela slepá….

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x