24.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Když ovce zabečí

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVADocela se bavím, když čtu články od autorů varujících před nastávajícím energetickým a ekonomickým /o morálním už vůbec nemluvím/ úpadkem, do kterého nás vleče naše “osvícená” Evropská unie a její pomahači z národních vlád. Ne že by ti autoři neměli pravdu, čekají nás opravdu čím dál “světlejší” zítřky, ale ty články končí většinou optimisticky. Většinou tak nějak ve smyslu, že “lidi si to opravdu už konečně nenechají líbit”. 

Milí zlatí boubelatí, nic není pravdě vzdálenějšího. Když vylezeme z té “naší” bubliny, rozuměj z okruhu lidí, sledujících alternativu, nežeroucích bez dechu Ocásky Václava Hlodavce a tím pádem ještě tak trochu přemýšlejících a hledajících souvislosti, uvidíme realitu. Kromě těch jedině správných, pokrokových a uvědomělých euroobčanů, kterých, troufám si tvrdit, je asi tak tolik, možná i méně než nás, jen jsou hlasitější a hlavně nekriticky podporovaní, uvidíme stádo. Stádo ovcí, ovcí lhostejných, ovcí chtějících mít pastvu a klid a kvůli pastvě a klidu tupě plní rozkazy kohokoliv. 
.
Jo…postesknou si, jak je čím dál tím větší drahota, ale platí, zanadávají na roušky, ale nesundají je, protože nařízení, bojí se očkování, ale očkovat se nechají, protože přece dovolená a holič a hospoda, naopak, podezřelý je jim ten, kdo protestuje, roušku nenosí, očkovat se nechce nechat. Prostě ten, kdo se stádu vymyká. 
 .
Volí slepence, protože přece v televizi říkali, že Okamura, Trikolóra a vůbec ty malé a burcující strany jsou extremisti, fašisti, náckové, kazící ten náš pokojný smrádek a teplíčko, a tupě omílají fráze o globálním oteplování, jen co v červenci vyleze teplota nad třicet stupňů. Vůbec jim nedochází, že se ty evropské změny, ten sešup do propasti, ta bída, která nás čeká, se týká i jich, a nebo v první řadě jich.
 .
A o tomhle si myslíte, vážení alternativní autoři, že bude dělat revoluci?  Že se vzbouří? Že vezme ty historicky doložené vidle a půjde vykydat ten chlív? Starou belu. Tyhle ovce akorát tak s protestním bečením napochodují na jatka.  A nás všechny, “napříč politickým spektrem”, vezmou sebou.
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x