27.7.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Soros se svým synem pokračuje v pumpování peněz do nepokojů BLM

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Mnozí z vás si jistě říkají, že už je na to Soros poněkud starý. A naskýtá se pak otázka: “Kdypak s tím rozvracením nejen USA, ale celého světa Soros skončí?” Nepotěším vás, protože v tomto případě stojí za další finanční injekcí pro výtržníky z BLM také jeho mladší syn, Alexander Soros. Ten je již jeho právoplatným nástupcem, takže uvidíte-li kdekoli jméno Soros, už většinou nejde o George, ale o Alexandra, kterého jeho tatík už roky zaučuje. A vzhledem k jeho poměrně nízkému věku nejspíš přežije i většinu z nás. Jeho otec je již spíš jen mluvčím, zaštiťující svým jménem jejich finanční impérium. A co víc, nejmladší Soros je dokonce ještě radikálnější…

Ultralevicový miliardář George Soros oznámil, že napumpuje další ohromující sumu peněz do radikální organizace Black Lives Matter. Finančník maďarského původu Soros  věnuje dalších 220 milionů dolarů hnutí Black Lives Matter.  Jak prozradila jeho nadace, tak velká část Sorosových peněz jde do snah o zničení policie a kontrolu hlasovacích volebních systémů do roku 2020. „Nastal čas pro naléhavé a odvážné kroky k řešení rasové nespravedlnosti v Americe”, prohlásil Alexander Soros, syn George Sorose a místopředseda nadace „Open Society Foundations“.

mladší syn Alexander, druhý nástupce George Sorose

Mladší Soros také odhalil svůj radikálně levicový názor na zrušení amerických věznic. „Tyto investice zmocní osvědčené vůdce černošské komunity, aby oni zastali práci policie, aby skončilo masové věznění a aby byly odstraněny všechny překážky rasové nespravedlnosti, která trvá už příliš dlouho,”– řekl Alexander Soros.

Rober Soros (right) will set up Soros Capital to look at illiquid investments, including venture capital. REUTERS

Sorosův starší syn Robert, ještě donedávna šéf Sorosovy OSF, s manželkou

Check Out George Soros's Engagement Photos | Business Insider

současná, v pořadí třetí Sorosova manželka

Sorosovci obviňují zakladatele USA z rasové nespravedlnosti a přísahají, že ji zastaví. „Uvědomujeme si, že boj za odstranění systémového rasismu pokračuje; existuje od úsvitu republiky až do současnosti a je zakotven na všech úrovních vlády a v našich trestních a justičních systémech,” řekl prezident Open Society Foundations Patrick Gaspard.

“Ale příval lidí, kteří vyšli do ulic a požadovali, aby se tento národ choval lépe – lidé všech věkových kategorií, ze všech prostředí a ze všech koutů této země – dává naději nám všem,” řekl Gaspard. „Jsme poctěni, že můžeme pokračovat v životně důležité práci boje za práva, důstojnost a spravedlnost pro utlačované lidi po celém světě, kterou započal náš zakladatel a předseda, George Soros,” dodal Gaspard.

Uživatel Alexander Soros, PhD na Twitteru: „#TBT - My meeting with ...

Alexander Soros se svojí názorovou souputnicí

dopo un mese anche il signore della societa' aperta, il finanziere ...

další “přítelkyně” Alexandra Sorose

Zatímco 150 milionů dolarů z fondů, které jdou na BLM, je součástí pětiletého plánu, Open Society Foundations říká, že 70 milionů dolarů bude okamžitě vynaloženo na plány na “pokračující úsilí v boji proti ovlivňování voličů a šíření dezinformací a zajištění bezpečných voleb uprostřed pandemie.”

Welcome to the lavish life of investor George Soros' little known ...

další přítel Alexandra Sorose

Black Lives Matter je znám svým pochybným financováním a prosazováním neomarxistické agendy. Legendární černošský raper Lord Jamar nedávno zkritizoval BLM. Říká, že toto hnutí v žádném případě nepodporuje. Jednapadesátiletá hudební hvězda, která v roce 1989 založila hip-hipovou skupinu Brand Nubian, byla během nedávného rozhovoru pro Turning Point USA dotázána, zda podporuje protesty BLM, na což raper odpověděl: “Ne. Rozhodně ne.” Když byl požádán, aby upřesnil, proč skupinu nepodporuje, Lord Jamar řekl: „Protože tohle není naše hnutí. Je to hnutí, které nám bylo dáno Georgem Sorosem a jeho posranými hochy.”

Ještě připomínám, že Soros stál skutečně za založením BLM, byl od začátku nejen hlavním sponzorem, ale také tím, kdo nabádal k nepokojům.

Mnozí z vás si naivně mysleli, že vzhledem k věku George Sorose to nepotrvá dlouho a tato fosilie navždy zmizí ze světa a s ní i její podvratná činnost. Bohužel, má velmi mladého a až fanatického následovníka, který je – zdá se – ještě mnohem radikálnější. Soros koná vše především pro vlastní prospěch či prospěch svých loutkovodičů. On sám samozřejmě žádným filantropem není.

Nicméně jeho syn Alexandr, který chce finančně podporovat nejen zrušení policie, ale také věznic, je skutečně fanatickým radikálem, proti němuž je i Antifa “slabý čajíček”. Možná si říkáte, že jde o USA, co je nám po tom. Jenže rodina Sorosových má dlouhé pařáty, plete se do celosvětové politiky, mladý Soros už navštívil spoustu zemí světa a brzy se jistě přijede podívat na tatínkovy ovečky do Bruselu.

A právě ovečky Geroge si nyní bude “pást” jeho nástupce Alexandr. A pro ty, komu stále nedochází, oč se jedná ještě připomínám tuto fotografii, která jasně ukazuje, že i nás se to týká. Jourová je zde ve společnosti obou Sorosů.

soros jourova - Blog InfoVojna

zleva: Alexander Soros, Věra Jourová a George Soros

A na závěr ještě upozorňuji na to, že 70 mil. USD z fondů OSF má jít na “boj proti dezinformacím” – nepřipomíná vám to něco? Kdopak nám “bojuje proti dezinformacím” v EK? Kdopak je hlavním cenzorem EU?? Obrázek výše opět napoví….

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg