14.3.2023
Kategorie: Společnost

Vrábelova podpásovka

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Jak dobře víte, tak ač se o mně otírá kdekdo na tzv. vlastenecké scéně, tak já ponechávám tyto pomluvy bez reakce a sám se téměř výhradně nevyjadřuji k nikomu.

Dnes ale udělám výjimku.

Na naší akci Česko proti bídě dne 11.3.2023 jsme na konci akce oznámili konání dalšího setkání, a to na den 16.4.2023.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem včera otevřel e-mail a našel v něm zprávu od magistrátu (naleznete v příloze), že dne 11.3.2023 (jaká náhoda!) poslal oznámení o konání akce na Václavské náměstí ve stejný čas jistý Ladislav Vrabel.

My jsme samozřejmě oznámili konání této akce již dříve, aby nám nějaký eurohujerský kuliferda nemohl akci zhatit tak, že si ji tam nahlásí jako první, a tím nás vyblokuje, nicméně to, že se o takový podpásový úder pokusí pan Vrabel, tak to mne skutečně překvapilo.

I když ono se to asi dalo vlastně čekat.

Posouzení, jestli je dotyčný člověk pouze podrazák nebo sabotér, nechám už čistě na vás.

Jen mi prosím vás už opravdu nikdy nepište, že je to srdcař a bojovník za naši zem a že ho mám někam někdy zvát.

Já už jsem si po včerejšku o jeho úmyslech udělal zcela definitivní obrázek.

Nože zepředu člověk čeká a je na ně připraven – nože do zad jsou však mnohem zákeřnější.

Po dlouhé době jsme zvedli obrovskou vlnu a máme jedinečnou šanci dosáhnout reálné změny.

A přesto se nám snaží podrážet nohy lidé z tzv. vlastenecké scény, která je ve skutečnosti z části tvořena egocentrickými osobnostmi, kterým jde pouze o vlastní zviditelnění, a zčásti nasazenými agenty, jejichž cílem je rozkládat protivládní proud tzv. zevnitř. Někteří jsou dokonce kombinací obého. Pak je tu zbylá část, která to skutečně dělá srdcem. Jednou o tom všem napíšu knížku – myslím, že ji budete číst otevřenou pusou.

Takže až zase budou tihle “bojovníci” něco psát o Rajchlovi, tak se sami zeptejte na jednu jedinou otázku – proč to vlastně dělají. Jestli jim jde skutečně o to “ukázat pravdu” a nebo jen o to, aby úmyslně sabotovali naše snahy a rozkládali naše semknutí. Pokud se těmito diverzními snahami necháme rozklížit, tak nemáme nejmenší šanci uspět.

Nakonec to bude tedy opět na vás, jestli půjdete pevně za naší nadějí na lepší budoucnost, a nebo ztratíte víru a znovu prohrajeme.

Jen na vás.

Po tomto příspěvku se opět vracím k nekomentování ostatních a dál se budu soustředit pouze na naši cestu k cíli, který, jak věřím, je naším cílem společným – porazit mravní bídu v této zemi a vrátit ji do rukou těm, kterým patří.

Jen si říkám, že je na té cestě více špíny, než by jeden čekal.

EDIT: Aby to bylo zcela jasné. Václavák máme na 16.4. my. To, že pan Vrabel mluvil ve vysiiĺaní o květnovém datu, je dáno tím, že mu magistrát na 15.4. akci nepovolil, a tudíž změnil plán. Původně nám chtěl zabrat Václavák na duben. Až když se mu to nepovedlo, tak ohlásil květen a napsal seznam lidí, z nichž 90% s ním nechce mít nic společného, takže na žádnou jeho akci zcela jistě nepřijdou.

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)