24.11.2020
Kategorie: Politika

Úmyslná slepota

Sdílejte článek:

CATHOLIC OBSERVER

Jeff Nyquist

Jeff Nyquist

Dnes Vám, milí čtenáři, předkládám komentář amerického vlastence a konzervativního novináře Jeffa Nyquista s jeho laskavým svolením. Jeho stránky znám již mnoho let – nejméně 20. V jeho komentářích potkáme mj. i svědectví dezertérů komunistických tajných služeb, a nejen. Vážím si jej vysoce především jako odvážného novináře, jenž jako jeden z mála západních do detailu rozumí celé kausalitě dějů v SSSR a zemích bývalého komunistického bloku. Mimo jiné to byly právě jeho komentáře, které mě upozornily mj. na obě knihy Anatolije Golicyna – „New:Lies for the Old Ones“ a „Perestroika Deception“. Totiž Anatolij Golicyn byl prvním, kdo na základě jím odhalené dalekosáhlé-dlouhodobé strategie dezinformační války, kalkulované na nejméně půlstoletí dopředu již na přelomu padesátých a šedesátých let, varuje hlavně ve své druhé knize (Perestroika Deception), reflektující dění devadesátých let a varující svými memorandy americké politiky, a i CIA a FBI právě před tím, čeho jsme právě v USA svědky. Slova zejména advokátky Sidney Powellové jakoby v mnohém byly i ozvěnou oněch Golicynových varování. Jakkoliv byly zavrhovány Golicynovy analýzy a varování jako teorie spiknutí, dnes jsou nejen poučením z historie – neboť zde sdělovaná fakta o americkém volebním podvodu zní jako doslovné naplnění věštby, jakkoliv nešlo o věštbu, nýbrž o brilantní analýzu. Dovolím si tak doplnit i vynikající překlad článku Soerena Kerna ze stránek https://cs.gatestoneinstitute.org/ . Boj se neskončil, nedejte se deprimovat ani zlehčování Trumpova´úsilí mj. mainstreamovými českými medii ani jinými, naoko pravicovými:


Jeff Nyquist: Úmyslná slepota

Přemýšlejte o globálních zájmech v pozadí vašich vlastních organizacích zpráv. Přemýšlejte o tlaku, vyvozovaném na umlčování svobodného projevu o každé výzvě stran voleb společnostmi sociálních medií. To je masivní, dobře placené, koordinované úsilí přípravy „nás lid USA“ o naše nejzákladnější ústavní právo zachovat tuto Republiku, kterou my všichni chováme v lásce…. Je to rok 1775 naší i příští generace.

  • SIDNEY POWELL, 19. LISTOPADU 2020, TISKOVÁ KONFERENCE PRÁVNÍKŮ BÍLÉHO DOMU O VOLEBNÍM PODVODU, VOLEBNÍ PODVOD 3. LISTOPADU BYL SIGNIFIKANTNÍ

Důkaz podvodu byl představen včera na tiskové konference vedené Rudym Guilianim a Sydney Powellovou. Otázka je: Vrátíme do dřívějšího stavu Americkou Revoluci, nebo se chopíme hodnot bolševické revoluce? Jsme připraveni na tvrdá fakta? Nebo upřednostňujeme úmyslnou slepotu? Zde je jádro věci. Civilizace je etická záležitost. A etika je zakořeněna v pravdě – ne ve slepotě.
Během interview se Syney Powellovou na televizi Fox Business Lou Dobbs lamentoval, že ministerstvo spravedlnosti se vůči neregulérnostem voleb “hýbalo pomalu“. Powellová měla námitky. Problém se  spravedlnosti nebyla pomalost, řekla Powellová. “Ti vůči této masivní korupci skrz na skrz země přijali pozici úmyslné slepoty….“

Úmyslná slepota v tomto případě je výsledkem přijatých ideologických závazků; zvláště socialistických. Jak poukázal před devíti desetiletími Benjamin Gitlow, nakazili se američtí socialisté po úspěchu bolševické revoluce Leninovým učením, že cíle ospravedlňují prostředky. Módním se u radikální levice stalo cynické opovrhování čestným jednáním a pravdou. A nyní vidíme, jak se toto končí, jak poznamenala Sidney Powellová během čtvrteční tiskové konference právníků Bílého Domu. Hovořila o „masivním útoku na integritu hlasovacího systému…“. Řekla: „Zahodili do koše na odpadky volební právo…A o tom zde není pochyb. To je plán. To byste museli být blázny, abyste si to nepředstavili.“ Powellová mluvila o masivním vlivu komunistických peněz přes Venezuelu, Kubu a pravděpodobně Čínu v našich volbách.

Jak to ti komunisti provedli? Použity byly různé metody. Metoda s největším účinkem údajně zahrnovala použití počítačového software na pozměňování hlasů.

Podle Powellové užili hlasovací systém „Dominion“ s technologií software Smartmatic, software, který vejde to jiných počítačových hlasovacích systémů.“ Ty „vytvořily ve Venezuele za vládnutí Huga Cháveze jistotu, že nikdy neprohrál volby….“. Powellová hovořila o “velmi silném svědkovi, který vysvětlil, jak ten systém funguje.“

Chávez byl samozřejmě komunista. Před předáním vlády Nicholasovi Madurovi, současnému venezuelskému diktátorovi, umřel na komunistické Kubě. Komunisti se ve Venezuele udrželi u moci podvodnými volbami. A nyní exportovali tuto metodu uchvácení a udržení moci do USA.
Mohli byste se zeptat: Jak to, že se to stalo? A proč na ochranu integrity našeho hlasovacího systému ministerstvo spravedlnosti nezasáhlo? A proč justiční systém dovolil bujet zkorumpované volební praktiky?

To je to, co jste pravděpodobně omeškali: Komunisté poté, co převzali různé právnické školy, vstupují do justičního systému. Za Clintonů a Obamy proudili do vlády, infikujíce “úmyslnou slepotou” ministerstvo spravedlnosti. Bývalý oficiální představitel ministerstva spravedlnosti J. Christian Adams situaci vysvětlil následovně: “Ve skutečnosti je pravá instituce určená pro ochranu našich práv osazena lidmi, kteří věří, že někteří z nás nejsou ochrany hodni.”Adams ve vysvětlování pokračoval:

Ministerstvo spravedlnosti mělo svou kvótu levicových radikálů už během Bushovy vlády, avšak jejich machinace byly vyrovnávány profesionalitou nově přijatých, neideologických právníků a politickým vedením. Později, za Obamovy vlády jsem viděl, co se děje, když každá strana byrokratické mašinérie vykonání správné věci vzdoruje… .”

Podle Adamse, “je ministerstvo spravedlnosti nyní vybaveno daleko více extremisty než kdy předtím…kéž by každý zákon dodržující Američan bděl i v noci.“

A jsme u toho. Levice se pokouší ukrást volby. Pokud by uspěli, začnou vykonávat nový druh moci. Zde je kontext k porozumění prohlášení Powellové Lou Dobbsovi. Powellová ví, že levice je ideologicky angažována na výměně našeho ústavního systému za socialistický. Oni zamýšlí využít současnou pandemii jako páku. Kdyby nebyli zastaveni, mohou být USA politicky a vojensky oslabeny do míry, nepřipouštějící zotavení.

Nic kolem našich ukradených voleb by nás nemělo překvapit. Před hlasovacím podvodem jsme varovali po mnoho let. Novináři z Jižní Ameriky, jako Allan Dos Santos, se nás pokoušel varovat. Členové Kongresu se pokoušeli nás varovat. Powellová citovala dopis z r. 2006 napsaný kongresmankou Carolyn B. Maloneyovou Hankovi Paulsonovi, varující před zahraničními činiteli, skrývajícími se za různými firemními názvy, kteří se stávali částí amerických hlasovacích systémů. Dopis vztahující k hlasovacímu softwaru Smartmatic potvrdil, že ve Smartmaticu vlastnil majoritu akcií venezuelský byznysmen. Další vlastníci jsou „skryti prostřednictvím sítě soukromých offshorových subjektů.“

Dva američtí senátoři projevili minulý rok nad našimi hlasovacími zařízeními znepokojení, poznamenala Powellová. „Proč je naše vláda nebrala vážně, je mimo mé chápání,“ dodala Powellová.

A co pachatelé volebního podvodu spojení se zahraničím? Powellová provedla následující pozorování, které stojí za to citovat: „Exekutiva Dominionu nejou nikde k nalezení. Stěhují své kanceláře přes noc na různá místa. Svou kancelář v Torontě [Kanada] sdíleli s jedním se subjektů Söröse.“(samozřejmě).

Mimochodem, osoby spojené s vývojem software Smartmatic učinily některá podivná prohlášení. Podle Powellové, která stojí zato slovo od slova citovat:

Hovoříme-li o vedení Smartmaticu. Jeden z držitelů patentů, Eric Coomer, myslím, že se tak jmenuje, je na webu jako nahrán v konverzaci se členy Antify, říká tam, že má volby pro Bidena vybaveny, „nemějte zde obavy. A přešli na „Trump do p***** .“ Jeho sociální media jsou vůbec plná nenávisti vůči prezidentovi a proti USA , jak konta mnoha dalších lidí Smartmaticu na nich.

Powellová pak konstatovala, že tento falšující komputerizovaný systém sčítání hlasů (spojený se Smartmaticem) byl „použit ve dvou tisících soudních okresech a třiceti státech.“ Rozšířené použití softwaru se staví na odpor k varováním expertů, že ten software je vysoce zranitelný manipulací.“ Lidé mohou doslova do něj vejít a směnit co změnit chtějí,“ poznamenala Powellová.

Powellová i Giuliani hovořili během tiskové konference právníků v Bílém Dom obšírně. Oba dva jsou pozoruhodní svou odvahou a službou veřejnosti. Právníkům účastným v tomto procesu je fyzicky vyhrožováno a jsou obtěžováni. To nejsou hloupí lidé, nýbrž lidí vysoké profesionality. Pokusy je zesměšnit budou, nakonec selžou. Občané začínají mluvit otevřeně. Vezměte v úvahu nedávnou prezentaci herce Jona Voighta, jenž učinil velmi silné prohlášení:

Mí druzi Američané: Stojím zde se všemi, co cítí jako já, znechucen tím, že byl zvolen Biden – jako bychom neznali pravdu. Když se člověk pokouší podvádět, víme, že jej od toho pryč dostat nelze. Za to bude třeba zaplatit určitou cenu. Ti, kdo skáčou nyní radostí, skáčou nad horrorem, který je pro ně přichystán; protože vím, že sliby, dané levicí americkému lidu, nikdy splněny nebudou. Přátelé moji všech barev, ras a náboženství, toto je nyní náš největší boj od dob Občanské války. Bitva spravedlnosti proti Satanovi. Ano, proti Satanovi; protože tito levičáci jsou zlo, zkaženost, ti chtějí tento národ demontovat. My jim to nesmíme dovolit. Musíme bojovat proti této hnilobě, která nás uchvátila, a bojovat za dobro, které se zdá být poraženo. Dejme naši důvěru Bohu, a bojujme nyní za Trumpovo vítězství, protože všichni víme, že tento počet hlasovacích lístků je hnilobou jako oni. Takže neskloňme se. Bojujme tento boj, jakoby to byl poslední boj na zemi. Jak říkal Mohammad Ali,“nic není prohráno, dokud nedostanete poslední úder.“ Bůh žehnej.

Jak řekl Giuliani během čtvrteční tiskové konference: „Naše země své hlasovací lístky počítala – kalkulované a manipulované – v cizí zemi společností, řízenou přáteli nepřátel USA.“ To krátce shrnuto.

Powellová měla pravdu, když varovala, že je to opět všude rok 1775. Lid této země má reálný důvod ke stížnosti. Pokud ta nebude brána vážně, dojde to na zhroucení politického systému země.“ Američané jsou vykrmeni korupcí od nejnižší až po nejvyšší úroveň naší vlády.“ Řekla Powellová. „A my hodláme dostat tuto zemi zpět. Nedáme se zastrašit.“

  • Zdroj: https://jrnyquist.blog/2020/11/20/willful-blindness/
    (překlad Catholic Observer)

 

Kdo jsou další, v textu zmiňované osobnosti:

Benjamin Gitlow (*1891, +1965): byl prominentní americký politik první poloviny XX. století a zakladatel komunistické strany USA. Koncem třicátých let však konvertoval ke konservativismu a o americkém komunismu napsal dvoje sensační exposé, a ta měla velký vliv na mínění za doby McCarthyho. Nakonec se Gitlow stal antikomunistou, a tím byl až do své smrti.
Hank Paulson: Je původně americký bankéř, v letech 2006-2009 ministr financí, předtím prezident a vedoucí úředník u banky Goldman Sachs. Tedy za vlády prezidenta G.W. Bushe. V r. 2011 založil Paulsonův Institut k propagování trvale udržitelného ekonomického růstu a čistšího prostředí ve světě, s počátečním soustředěním na USA a Čínu.
Americký herec Jon Voight je držitelem Oscara za nejlepší herecký výkon ve filmu „Návrat domů“ z r. 1978. O téměř 10 let předtím však už upoutal pozornost v oscarovém snímku „Půlnoční kovboj“. to jsou nejvýznamnější díla.
Mohammad Ali, znám také pod jménem Cassius Clay Jr. (*1942, +2016) byl americký profesionální boxer, a také filantrop. Boxovat začal ve 12 letech poté, co mu bylo ukradeno kolo. Během svých studií na střední škole vyhrál 100 ze 108 zápasů a dvě mistrovství Amatérské atletické unie. Na letních olympijských hrách v Římě 1969 získal zlatou medaili – v polotěžké váze.

Redakce
Sledujte PP
Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)