2.10.2019
Kategorie: Politika

Trump nemá právo poznat anonymního udavače? USA Demokraté jsou bahno

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Prezident Trump chce bezpodmínečně osobní konfrontaci s udavačem, který inicioval Ukrajina-aféru. Zároveň hrozil adekvátními kroky těm, kteří mu dali “kompromitující” informace. A kteří ho zřejmě požádali, případně vyzvali a nebo přinutili (nebo si ho koupili), aby je předal Trumpovým odpůrcům z řady Demokratů i mainstreamovým médiím.


V neděli to prezident Trump oznámil na twitteru, kde mj napsal: “Tak jako každý Američan mám právo setkat se s tím, kdo mě obvinil.”

Dále Trump napsal, že perfektní rozhovor, který měl s prezidentem Ukrajiny, udavač prezentoval podvodným způsobem a zcela přetočil fakta. Kromě toho, že se vše dozvěděl jen z druhé a či dokonce třetí ruky. Oznámil také to, že se chce setkat také s osobou, která dala zcela zkreslené informace anonymnímu Whistleblowerovi.

Trump v této souvislosti dal na twitter i následující: “Špehovala tato osoba prezidenta USA? Velká konsekvence! “

Ukrajinskou aféru rozpoutal spolupracovník Americké tajné služby. Podal stížnost na prezidenta Trumpa na jedno kontrolní grémium tajné služby. Jeho stížnost byla generálním inspektorem tajné služby akceptována jako věrohodná. Udavač ale přiznal, že nebyl přímým svědkem toho, co jeho informace obsahují, a že se ve stížnosti odvolává na důvěryhodné výpovědi několika vládních pracovníků.

Jeho identita zůstává utajená a stojí pod policejní ochranou, protože údajně dostal mnoho výhružek. Podle sdělení Výboru pro tajné služby Sněmovny reprezentantů bude udavač již brzy vypovídat. To oznámil v sobotu ve více televizních vysíláních Adam Schiff, předseda Výboru tajných služeb. Předsednictvo a právníci udavače “pracují” na tom, jak utajit i nadále identitu udavače.

Bidenův volební tým požádal několik televizí, aby nezvali na rozhovor Rudyho Giulianiho, Trumpova právníka a exprimátora New Yorku, protože je prý lhář.

Toto celé nelze hodnotit jinak než zákeřné spiknutí proti prezidentovi Trumpovi a jako pokus o jeho svržení, nebo jinými slovy – pokus o státní převrat.

Takzvaní američtí Demokraté – téměř všichni jejich kongresmani – nedělají nic jiného a už vůbec nic konstruktivního a užitečného pro národ USA, jen konspirují, jak zničit Trumpa, protože není jedním z etablovaných, kteří patří k tradiční politické “elitě” USA a mimořádně narušuje jejich tradiční a zažitý systém vládnutí o ovládání mas.

Již více než 180 let se reprezentanti “elity” setkávají skrytě před veřejností i před médii a radí se a osnují plány, které se po jejich realizaci týkají nás všech. Je to najelitárněšjí spolek svého druhu na světě, který sleduje pouze vlastní zájmy a dělá pro ně absolutně všechno !!! Z tohoto seskupení vycházejí američtí prezidenti, senátoři, nejvyšší soudci, nejmocnější finanční magnáti, mediální králové, nejvyšší velitelé ozbrojených sil USA, atd.

Poprvé je nyní prezidentem USA ale někdo, kdo k nim nepatří a který evidentně ruší jejich kruhy – proto ho chtějí za každou cenu a jakýmkoliv způsobem odstavit. A co je pro ně snad nejhorší – Donald Trump odkrývá i jejich největší špinavosti.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...