Podle Googlu je šťastná jen ta bílá žena, která má za partnera černocha
SLOVANKA
Když jsem na toto tvrzení narazila na jednom zahraničním webu, tak jsem si myslela, že si tento web dělá legraci. Sice není 1. dubna, ale i tak. Nechtělo se mi věřit, že po zadání hesla „šťastná bílá žena“ se objeví na prvních místech (v několika řádcích) bílé ženy v páru s černochem, případně coby matka malého černouška apod.
Nicméně, skutečně tak tomu bylo. Stačilo zadat na Google – obrázky heslo „happy white woman“ a nestačila jsem zírat. Na prvních místech se objevily ty obrázky, které vidíte v titulku. Plus ještě nějaké další, jim ne nepodobné.
A tak bychom mohli pokračovat dál. První stránka byla podobných párů plná, přičemž občas se objevila sama žena, žena s kamarádkami (mezi nimi téměř vždy černoška) nebo žena s Arabem. Bílá žena s bílým mužem byla na první straně 6x z opravdu velkého množství obrázků.
Běloch – muž, byl také vidět 2x s černoškou:
Jediné čistě bílé páry (celkem 6) na stránce s několika sty obrázků údajně – podle Googlu – šťastných bílých žen byly až za polovinou stránky:
Smíšených párů (běloška + černoch nebo Arab) jsem napočítala celkem 56, přičemž jsem nezapočítávala obrázky složené, tedy podobné, jako je ten titulní (z článků, jenž právě na tuto šílenost Googlu odkazují). A to jsem nepočítala obrázky žen různých barev nebo jen ženy a tmavého dítěte, kdy se zřejmě předpokládá, že jde o matku, otce si pak lehce domyslíte.
Má tedy jít o další díl podvědomého vnucování partnerů z Afriky pro všechny mladé bílé Evropanky? V situaci, kdy se má přestěhovat zhruba miliarda lidí do roku 2030 je to prakticky jisté.
Nicméně, mohu vás alespoň uklidnit, že po zadání téhož hesla česky se nejčastěji objeví samotná bílá žena a často i Lucie Bílá, což je vlastně celkem logické.
Ovšem po zadání téhož v němčině je výsledek hledání podobný, jako v angličtině, alespoň na první polovině stránky, kde opět dominují páry – běloška + černoch. Zbytek už je spíš jako v české verzi.
Co mne ovšem udivilo, tak příliš multikulturní nebyla švédská verze, kde stránce dominovaly typické Skandinávky, multikulturní páry tam hledáte marně, občas se jen objeví samotná černoška. Země, která je průkopníkem multikulturalismu v Evropě tak v tomto poněkud zaspala.
Ovšem pozor, italská verze už je opět mírně multikulturní, protože na samém začátku se opět několikrát objeví černobílý pár.
Poslední verze, kterou jsem vyzkoušela, ukázala, že šťastná bílá žena je ve Francii opět většinou ta, která má barevného muže. I když anglické či německé verzi se zatím tato nevyrovná.
Další jazykové verze jsem již nezkoušela, nicméně je jasné, že Google tímto něco sleduje. Já sama při jakémkoli hledání obrázků většinou zadávám hesla v angličtině, pokud tedy nehledám v nějaké konkrétní zemi. Pak je nasnadě, že vyhledávače takto lidem podsouvají to, co si mají dle těchto sociálních inženýrů myslet. Je to jen pokračování stejného typu propagandy v reklamách, filmech a seriálech.
Google, jeden z internetových gigantů, kteří dali mnohokrát najevo, že stojí na straně liberalismu a současné vládnoucí ideologie a konzervatismus považují za extremismus, se nyní projevil coby aktivistická platforma, prosazující míšení ras, potažmo likvidaci rasy bílé (smíšenému páru se bílé dítě narodí jen velmi zřídka).
Mimochodem, chcete-li v angličtině hledat šťastného bílého muže, pak se z prvních obrázků dozvíte, že je to černoch.