21.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Hosté Merkelové a cikáni rabovali v oblasti postižené ničivými povodněmi

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dalo se to ostatně očekávat a je jen s podivem, že již pravda vyšla najevo. Jako první se nebála prozradit pravdu belgická média, kde se o rabování ze strany jejich “obohacovačů” psalo již den po povodních. Nicméně je logické, že totéž se bude dít i v Německu. A opět mi nedá připomenout, že právě povodně zneužil německý mainstream na promigrační propagandu….

Podobných katastrof, jako byly povodně v Německu a některých okolních zemích, může využít skutečně jen lidská hyena. A to nyní urážím hyeny. Ostatně, většina “Novoněmců” do země nepřijela proto, aby se integrovala a už vůbec ne proto, aby vyjadřovala byť sebemenší soucit s problémy káfirů. Lze naopak předpokládat, že mají z neštěstí a zmařených životů stejnou radost jako při teroristických útocích. Jistou menšinu z Rumunska pak raději nekomentuji….

V současné době bylo zahájeno trestní řízení proti pěti osobám za tři trestné činy v souvislosti s nahlášeným rabováním ve Stolbergu u Cách, který byl povodněmi vážně poškozen.

Policie v Cáchách označila národnost podezřelých za iráckou, libanonskou a třikrát rumunskou. Policie také jasně uvedla, že důvodem, proč vyslali do oblasti více policistů, nebylo rabování. Prý tam policisté již byli kvůli krizové situaci a budou tam i nadále.

Policie žádá případné svědky podobných incidentů, aby okamžitě zavolali na tísňovou linku, aby policie na místě mohla rychle zasáhnout. Potenciální nebezpečí pro všechny může být minimalizováno. Podle  zpráv policie velmi rychle reagovala na hlášení o vloupáních a místo činu monitorují i vrtulníky.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)