11.1.2021
Kategorie: Politika

Něco se děje, naše média mlčí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAmerická státní vlajka vlaje na půl žerdi. Donald Trump se stáhnul prý na jistou vojenskou základnu. Existuje nepodložená spekulace, že předsedkyně sněmovny Nancy Pelosiová byla zadržena, což nikdo zatím nepotvrdil. Zároveň dochází dle informací k nějakým akcím v Itálii, údajně jde o zatýkání spojené s volbami v USA, protože Itálie je další zemí, ze které došlo k ovlivňování voleb v USA. Šlo by tak o další zemi, zmiňováno je také Německo, Holandsko, Kanada a samozřejmě Čína. Zároveň se dle některých informací děje cosi ve Vatikánu. To vše nemusí nic znamenat a lze to považovat za neověřené zprávy, ale také to může znamenat mnohé. Takže je třeba je brát s nadhledem a rezervou.

Česká média však mlčí a místo pozornosti věnované jistým odlišnostem opakují dokola to samé. Zabývají se vniknutím davu do Kapitolu a neustále bez snahy zamyslet se nad reportáží kopírují informace již několikrát zmiňované a pokroucené. Trumpovi příznivci násilím vnikli do budovy Senátu. Přestože už je veřejným tajemstvím, že v čele skupiny byli členové Antify, zároveň z nějakého důvodu zmizelo cca 20 laptopů s možná velmi zajímavými informacemi, naši novináři a moderátoři se zabývají ukradeným pultíkem z jednací síně. Dále se na čelní pozici v informacích dostalo zatčení jakéhosi Američana ozbrojeného několika zbraněmi, který chtěl údajně zastřelit Peliosovou a samozřejmě patří prý k Trumpovým příznivcům.

Je li tomu tak či nikoliv, na to odpověď neznáme, možné může být v této vypjaté době cokoliv. Ale známe lhaní okolo trestných činů migrantů, falšování indicií, také zakrývání provokatérů na podzim při demonstraci na Staroměstském náměstí. Do diskusích jsou pokaždé zváni tendenčně uvažující ,,odborníci“, ostatně v době covidové jsme toho svědky denně. Víme tedy, čeho je mediální žumpa v podobě mainstreamu schopná, což platí jak pro slavné CNN a BBC, tak pro naše stanice a nejsou tak výjimkou. A proto lze v podstatě pochybovat téměř o všem, co se vysílá v televizích, v rádiích a co se týká čehokoliv, co se liší od pravdy prosazované nynějšími elitami.

O čem tedy stoprocentně víme? Donald Trump byl skutečně mediálně vymazán ze sociálních sítí. A s ním několik desítek tisíc uživatelů podporujících stávajícího prezidenta. Všechny s výjimkou Parleru pracují pro Demokraty a Deep State. Parler fungoval přes servery Amazonu. Po vynuceném odpojení přechází na jiné servery, což způsobí výpadek. 200 nejvyšších manažerů amerických největších firem požádalo Nancy Peliosovou o odvolání Donalda Trumpa dříve, než má dojít k inauguraci Bidena. Tento proces není úplně jednoduchý, navíc horní komora s ním nesouhlasí. Dále se organizuje Antifa a táhne New Yorkem. Takže pondělí může být velmi třaskavé. Stále opakujeme, že informací, tedy těch ověřených, je minimum. Důležitých je několik věcí. Donald Trump je stále velitelem armády, je tedy podstatné, má li její důvěru. To samé platí pro CIA. Pokud ano, je velmi reálné, že všechny důkazy shromážděné týmem prezidenta o falšování voleb budou podkladem k dalším akcím vedeným proti strůjcům podvodů. Jména s nimi spojená patří těm nejmocnějším tohoto světa, to i včetně majitelů médií a sociálních sítí. Následoval by zátah směrovaný proto pedofilům, protože mezi nimi je mnoho dalších elit včetně církevních.

Pokud by prezident tuto podporu neměl, hrozí Trumpovi plno žalob. Dá se také obávat toho, že bude živým cílem pro nějakého střelce. Ví toho skutečně velmi mnoho. Riziko, že by i po předání vlády nad Bílým domem pokračoval v žalobách je veliké. I kdyby v nich neuspěl, americká veřejnost by měla důvod nevěřit Demokratům ani pozdrav. Co by následovalo dále? Mimo obrovských čistek také zvýšení prestiže poloprofesionálního hnutí BLM a uvolnění rukou Antifě, to jako odměna za podporu Demokratů. Dále se dá očekávat postupné odzbrojování Američanů, což by přineslo další obrovské nepokoje, cenzuru všeho a pravděpodobně otevření dveří pro určitý druh migrantů. Minimálně polovina Američanů si to uvědomuje a staví se za Trumpa. Rozhodne tedy armáda a CIA společně s Národní gardou, nebo senátoři zvolí razantní politickou cestu? Nejbližší dny ukážou, vyhrajou li peníze a zájmy korporací nad snahou vrátit Spojeným státům tvář a prestiž. Výblitky moderátorů Novy, Primy – CNN a ČT neberme za podstatné. V USA jde o mnohé a týká se to i nás v Evropě.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...