8.1.2023
Kategorie: Společnost

Je složité to vše chápat a dávat si to do souvislostí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Svět se v reálu vcelku dost zbláznil a důkazů k tomu je nespočítatelně. Naše životy dostávají nové rozměry, nikoliv větší, mění se normy pro pojmy normálnost, logika, zdravý rozum. Pojďme se podívat na pár kontrastů.

Začněme slovem demokracie. To by mělo označovat soubor několika dalších pojmů, například svobodu politických názorů a slova, právo přijímat jakékoliv informace i je poskytovat, dále z nich vycházet dle vlastních pocitů a vnímání. Též se k ní vztahují rovné podmínky v případě voleb pro všechny kandidáty na jakýkoliv post. Z toho, co prožíváme, je zjevné, že se v demokratickém systému už nějakou dobu nenacházíme. Minimálně poslední 3 roky. Stačila k tomu uměle vytvořená pandemie, jejíž průběh a důsledky správně předpovídali především tzv. konspirátoři a dezinformátoři. Jejich umlčování za minulé vlády a s pomocí médií dosáhlo nepřípustné míry. Zároveň byla obyvatelům většiny zemí dosud považovaných za demokraticky vyspělé odebírána možnost rozhodnout o svém těle a zdraví, navíc často násilně. Záběry z Austrálie, Nového Zélandu nebo Evropy se nelišily od těch z Číny. Mohutné restrikce možností pohybu lidí, násilné chování vakcinačních komand, postihy těch, kteří se nepodvolili včetně zákazu sportovních, společenských a pracovních aktivit, cestování i běžných nákupů, povinnost zakrývat ústa, byť se vědělo, že jde o kontraproduktivní prvek boje s jakousi nemocí, potlačování reality v podobě pravdivých informací o pozadí nákupů, distribuce, trvanlivosti a době skutečného testování nebezpečných preparátů vpravovaných do lidských těl, to vše zašlapalo demokracii do bahna, ze kterého se už jen tak nevymaní.

Mainstreamová média po celou dobu pracovala v zájmu Big Pharmy. Nebyl poskytován prostor oponentům ani z odborné sféry, natož prostým lidem kladoucím otázky. Na dva roky tohoto teroru spojeného s manipulacemi, lží a přebírání moci navázala další doba destrukce společnosti. Rusko-ukrajinský spor je v reálu bojem mezi Ruskou federací a Západem. Přestože to plno ,,dezolátů“ říká od začátku, přičemž předkládali mnoho důkazů, média házela špínu pouze na moskevské vedení. Ignorace historických faktů z mnoha etap vývoje Ruska a Ukrajiny dosahovala u většiny západních médií včetně našich neuvěřitelných výšin a lži záměrně vytvářené očerňovaly jednu stranu konfliktu. Přestože se postupně podařilo přinášet i jiné informace, než šířila tato média a politici s nimi spolčení, v nichž se dokonce ukázala vina především na straně Západu, nadále je protěžována tvrdá protiruská linie. Dokonce natolik, že jakýkoliv názor lišící se od ní je považován za nebezpečný a nepřípustný, což vede k vznášení řady obvinění a též k vydávání rozsudků odsuzujících dotyčné osoby k trestům. Můžete být demokrat, ale musíte mít jediný správný názor. A protože ten plno lidí nemá, tak jsou připravovány zákony, dle nichž nebude možné oponovat veřejně ,,prospěšné“ rétorice určené vládnoucí politickou garniturou.

Při vytváření nových pravidel a zákonů nejde pouze o zkušenosti liberálů s minulou vlnou nemoci a povinných vpichách, ani o provokaci Západu vedoucí k ruské vojenské operaci proti zmanipulované Ukrajině, je to příprava na budoucnost. Jak víme, Světové ekonomické fórum připravuje mnoho změn vedoucích k chudobě, hladu a omezení životního prostoru především v Evropě. Samozřejmě k tomu přispějí i důsledky doslova blbého chování představitelů států EU směrem k ukrajinskému konfliktu. Evropa zůstane bez přírodních zdrojů, ruské pšenice a hnojiv, přidává se nedostatek elektřiny a potravin a dopady neuvěřitelně podporované migrace. Momentálně probíhá tažení proti českým chovům drůbeže ohraničené našimi hranicemi (o 30 km dále za nimi se nic neděje), v Holandsku vybijí hovězí a vepřové, v Lidlu začali prodávat slupky od brambor ,,vhodné“ k smažení, na trhu už jsou i produkty z hmyzu, před kterými však řada odborníků varuje kvůli nevhodnému složení. A na pořadu dne je snaha Schwaba nechat pozabíjet domácí mazlíčky. To vše pod falešnou vlajkou klimatických změn a přebytku CO2 ve vzduchu. Jde samozřejmě opět o lež a manipulace. Chcete proti tomu protestovat, nesouhlasit? I tady bude uplatněn náhubkový zákon, kterým nám má být zavřena cesta k informacím.

Mohli bychom pokračovat dále. Nemáte li pochopení pro gender a LGBT, jste trestně stíhatelní, podivujete se nad nepochopitelným tlakem na bílou rasu, nad migrací či hnutím Black Lives Matter, jste rasista a opět Vás mohou soudit. Odsuzujete chování USA, EU, organizací FED, WEF, WHO, jste veřejný nepřítel. A pokud snad podporujete Ruskou federaci v konfliktu na Ukrajině a dovolujete si přinášet reálné zprávy jak z místa bojů, tak i z pozadí celého sporu, můžete být rádi, že byl zrušen trest smrti. Žijeme v době, kdy vznášet dotazy je nepřípustné. Volby jsou zmanipulované, pedofilové omlouvání, děti unášeny, ukončování války je zajišťováno dalšími dodávkami zbraní, přestože je jasné, že vítězem Ukrajina nikdy nebude, maximálně se válka rozšíří na mnohem větší území. Největší zločince vidíme v nejvyšších funkcích a mají neohraničený vliv.

Svět už dávno o jakýkoliv náznak demokracie přišel, přesto jsou za diktátory označováni lídři, kteří se chtěli pouze osamostatnit od vlivu USA. Ti skuteční mají jiná jména. Soros, Schwab, Biden, Zelenskyj, Charles III., Gates, Leyenová s celou partou v podobě Evropské komise, u nás Fiala & spol. Zkuste proti nim veřejně pozvednout hlas a velmi brzy se dočkáte odvety. Vše směřuje k totální kontrole názorů, pohybu a života, vymývání mozků (u dětí je dávno v plném proudu), k tvrdým trestům odpůrců. A pokud se ptáte, proč si to lidstvo nechává líbit, pak odpověď je v nadpisu. Pro mnohé je těžké to vše pochopit a srovnat si to v hlavě. Na to nejsou jejich mozkové buňky dostatečně aktivní.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)