2.8.2023
Kategorie: Společnost

Jak vlády, banky a globalisté ničí miliony lidských životů

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Tento článek je z amerických novin. Proč jsem ho sem dala? Protože ho klidně můžeme převést na celou Západní civilizaci a to včetně naší země. Jak se vám líbí budoucnost podle globalistů?

Zdroj: Dr. Vernon Coleman, Expose News – Úrokové sazby byly dlouhá léta drženy absurdně nízké, aby si firmy a majitelé domů nabrali obrovské dluhy. Miliony lidí, kteří si koupili předražené domy a byty se stanou otroky bez peněz. Budou navždy odsouzeni ke splácení doživotních hypoték, spotřebních půjček a narůstajících dluhů na kreditních kartách, přičemž se ocitnou v neustálém boji s inflací který nikdy nemohou vyhrát.

Když úrokové sazby v roce 2023 vzrostly, vlády velkoryse povzbuzovaly banky, aby prodloužily splatnost hypoték, či dokonce umožnily hypotéky jen se splácením úroků a také, aby odložily držby. Tato opatření jsou sice dobře míněna, ale jejich výsledkem samozřejmě bude to, že lidé, kteří zaplatili příliš mnoho za svůj dům, budou zadluženi na celý život. Budou mít neustálé problémy se splacením hypotéky na svou nemovitost, kterou pravděpodobně nikdy nebudou vlastnit.

Moderní domy a byty, na které mají 30, 40leté a ještě delší hypotéky, jsou tak špatně postaveny, že tolik nevydrží. Dojde k mnoha selháním a bankrotům se nevyhneme a to povede k situaci, že stále více lidí nebude nic vlastnit, a banky budou spokojeny. To je přesně to, co chtějí, samozřejmě.

Je však pozoruhodné, jak možná frázi nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný, která má původ ve Světovém ekonomickém fóru, porovnat s principy komunistické revoluce popsanými v Komunistickém manifestu Karla Marxe.

Komunistický manifest Karla Marxe

Marx napsal, že v zájmu nastolení socialistické diktatury a získání úplné kontroly nad proletariátem by komunisté museli odstranit všechna práva na soukromé vlastnictví, zničit veškeré náboženství a rozpustit rodinnou jednotku, která byla vnímána jako hrozba pro schopnost státu získat úplnou kontrolu nad životy lidí. Tradiční náboženství mají být nahrazena vírou v přírodu, jak ji definuje Organizace spojených národů a prosazuje konsorcium bankéřů, kteří řídí globální ekonomiku. Je překvapující, že vedoucí představitelé tradičních náboženství tuto změnu přijali a zdá se, že papež i arcibiskup z Canterbury rádi zavázali sebe a své stoupence k pseudovědě a ne k tradičním naukám, které jejich náboženství dosud zastávali. Ukazuje se, že jim nezáleží na tom, že klimatická věda je prokazatelně falešná. Jsou oddaní a rádi budou podporovat rouhání, které propagují běsní ochránci životního prostředí.

Vzdělání bylo záměrně zničeno, aby se zajistilo, že příští generace budou pologramotné, polosčítané a nebudou si klást nezodpovídatelné otázky. Aby se zajistilo, že žáci na zkouškách projdou, ukáží se jim písemné práce předem. Pak vidíme spoustu předstíraného, ale přesvědčivého a potěšeného překvapení, když se studentům, kterým bylo umožněno znát otázky předem, dobře daří. Zprávy o tom, že negramotnost a nesčítanost mezi dětmi dosáhly nových vrcholů, se však již neobjevují ve zbabělých médiích hlavního proudu, které nikdy neinformují o ničem nepohodlném nebo o tom, co je v rozporu s názory spiklenců – globalistů a vládních představitelů. Vydavatelé, kteří se pokoušeli podpořit nevzdělanost, vyrobili důkazy, že děti a mladí dospělí se stále vzdělávají, protože prodej brožovaných knih prý vzrostl. Neřekli však, že knihy, které prodávají, jsou většinou omalovánky pro dospělé – tedy knihy, které od čtenáře nevyžadují, aby uměl číst nebo psát.

Zdravotní péče byla také zničena. Vládám se podařilo zabít miliony lidí, aby snížily náklady na poskytování důchodů. A také snížily světovou populaci. V mnoha, ne-li ve všech západních zemích je kvalita zdravotní péče horší než byla před 75 lety. Dnes už medicína není skutečným povoláním nezávislých, myslících mužů a žen, ale stala se nemilosrdně materialistickou a tvrdohlavou. Lobingovou skupinou pro průmysl, kterému je establišment nyní zavázán. Výsledky testů, které byly k dispozici během několika hodin, nyní trvají týdny. Čekací doby na vyšetření se měří v měsících nebo letech a čekací doby na diagnostické testy jsou stejně špatné. Čekací doby na ošetření jsou stejně dlouhé. Nadměrné používání antibiotik v nemocnicích a na farmách znamená, že organismy odolné vůči antibiotikům jsou dnes běžné. Iatrogeneze (zavinění lékařem) je dnes pravděpodobně hlavní příčinou nemocí a smrti. Vakcíny jsou propagovány s divokým nadšením bez ohledu na to, že vždy způsobují více škody než užitku.

Chtějí zabíjet nemocné a staré lidi, protože nemají žádnou praktickou hodnotu. Velmi efektivně to dělají v nemocnicích a pečovatelských domech. Pokud onemocníte, pak to, zda budete žít nebo zemřete, závisí na tom, kolik máte peněz. S přibývajícím věkem se to stává podstatně důležitějším. Plánem je omezit zdravotní péči a poskytnout léčbu jen mladým, celkově zdravým a užitečným. Starším lidem jsou úmyslně a legálně podávána sedativa bez jejich vědomí nebo souhlasu a poté jsou potichu zabiti koktejlem morfia a benzodiazepinu, což je takzvaná smrtící injekce. K pacientům chodila kdysi domů obvodní sestra. Dnes mají štěstí, pokud je někdo přijde podívat, dokud nebudou tři roky mrtví a sousedé si začnou stěžovat na zápach.

Konec civilizace?

Blížíme se zkrátka ke konci civilizace, která se vyvíjela po staletí. Rychle směřujeme do světa, který v roce 1927 popsal Fritz Lang ve svém filmu „Metropolis“. Nikým nevolení spiknutí, kterým napomáhali nevolení spolupracovníci, převzali kontrolu nad společností. Pravidla, předpisy, nekonečná lži, lockdowny a covidové mRNA vakcíny změnily mozky milionů lidí na kaši. Pro více informací o budoucnosti, které nyní čelíme, si přečtěte knihu „Chtějí vaše peníze a váš život“, která je dostupná v knihkupectví na webové stránce Dr. Colemana.

 

politikarina.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)