20.8.2023
Kategorie: Politika

Jací novináři, taková vláda!

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Ano, novináře a média já viním ze současného neutěšeného stavu naší společnosti. Dlouholetým aktivismem, kdy podporovali tu toho, jindy onoho, jsme se dostali tam, kam jsme se dostali. Máme komunistu na Hradě, ruší se koncerty a pomalu se zvyšuje kriminalita. To jmenuju jen to nejvíc viditelné…

Novináři mají obrovskou moc, kterou pochopitelně tvrdě vykonávají. Ze svých pozic na vrcholech neotřesitelných pravd dlouhodobě ovlivňují politiku a vypínají tak lidský rozum a zamlžují pravdu. Jen tak je možné, že se lidé rozhodují špatně. Za normálních okolností, kdy není veřejným míněním brutálně manipulováno, se velké lidské skupiny VŽDY rozhodují rozumně a správně.

Politici se tomu přizpůsobili a umně přizpůsobují své agendy poptávce médií. Antikomunismus, antibabišismus, liberalismus za každou cenu, adorace menšin národnostních i sexuálních. Je to tak, novináři jsou ti největší idioti ze všech – stačí před nimi zamávat duhovou vlajkou a poplivat Babiše nebo Okamuru a politik nemusí prakticky nic. Nikdo nekontroluje jeho výsledky práce a nezkoumá jeho “šméčka”. Mohl byste například do ČR přivézt pět vagonů chybějícího penicilínu, ale pokud se sejdete s nesprávnou a médii neprokádrovanou osobou, máte smůlu.

Někomu projdou skutečné hrůzy a profesní selhání, jiný nemůže ani hlavu otočit směrem na Východ… To jsou naše média, skuteční osnovatelé všeho zlého u nás. Jejich zvrácené postupy přebírají i jejich odpůrci a nálepkování jako hlavní součást politického boje se ujalo na všech frontách.
Ono to nepůjde donekonečna. Ale než lidem dojde, jak moc jsou manipulováni proti vlastním zájmům, ještě to potrvá. Smutný je pohled na dění okolo nás. Až si říkám, jestli není lepší to nesledovat.

V minulých dnech jsem pravidelně večer posedávala na zápraží a sledovala domácí zvířectvo. Jak se mladé slepice vynachází s těmi staršími, jak mezi tím pobíhají kačeny a jak si to všechno kontroluje kohout. Takové zvířecí skupiny to mají jednodušší, protože se řídí vlastními zájmy a žádní novináři jim nevalí klíny do hlavy. Kéž by toho byli lidé schopní!

 

evahrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)