29.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Francouzská vláda se chystá potrestat signatáře výzvy generálů k puči, Marine le Pen generály podpořila

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávno jsem informovala o výzvě generálů Macronovi, který nijak adekvátně nereaguje na tristní situaci ve Francii, kde si už mnohé lokality doslova přebrali mohamedáni, zavedli si tam vlastní zákony a pro zábavu pořádají hon na policisty. Ovšem francouzská vláda zareagovala na výzvu velmi negativně a nyní mají být všichni signatáři výzvy potrestáni.

 

Francouzská vláda nyní připravuje tresty pro vojenský personál, který podepsal varování, že Francii hrozí občanská válka.

Za otevřeným dopisem francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi stojí dvacet generálů ve výslužbě a asi 1000 dalších vojáků.

V dopise, kterému se dostalo velké pozornosti, generálové varují, že Francie čelí krvavé občanské válce mimo jiné v důsledku muslimských “předměstských ghett” a takzvaných antirasistických aktivistů, kteří chtějí zahájit rasovou válku.

[ad#article_et21]

Pisatel dopisů také naznačuje, že armáda může vzít věci do vlastních rukou, pokud politici sami nezastaví stávající situaci.

Francouzská vláda ostře odsoudila otevřený dopis, který byl zveřejněn 60 let po neúspěšném vojenském převratu proti tehdejšímu prezidentovi Charlesi de Gaullovi.

“Nepřijatelné,” řekla ministryně obrany Florence Parlyová, která také hrozí “důsledky”. Tvrdí, že nařídila ozbrojeným silám, aby proti signatářům podnikly disciplinární opatření, píše Daily Mail.

Marine Le Penová, předsedkyně Národního sdružení, však výzvu generálů vítá.
 
“Vyzývám vás, abyste se zúčastnili nadcházející bitvy, kterou je bitva o Francii,” napsala v reakci na dopis.

To vyvolalo ostrou kritiku, když levicové liberální noviny Liberation obvinily Le Penovou z pobuřování.

Bez ozbrojené akce už se zřejmě islamizace Francie nezastaví. To si velmi dobře uvědomují jak vojáci, kteří výzvu podepsali, tak Marine le Penová, která je horkou favoritkou na prezidentské křeslo v příštím roce. Jak je vidět, tak Macron radikálnější zásah odmítá, pak je jasné že za jeho případné další vlády už země zamíří do skutečného chalífátu, nicméně i tak nakonec na větší ozbrojené střety dojde. S další prodlevou však budou ještě krvavější, než by tomu bylo nyní.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...