1.11.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Covid a zločinci v bílém plášti: Zločiny proti lidskosti

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Během celé „pandemie“ Covid je oficiálně připuštěna jen varianta „očkování“. Naproti je přímo tabu jakákoli léčba, která je základem moderní medicíny, zejména u respiračních onemocnění, u kterých žádné očkování nemá prakticky žádný účinek, kromě nějakých možných přínosů ve velice krátkém horizontu (zpravidla cca půl jedné chřipkové sezóny).

Oficiální propaganda, oficiálně dovolení „odborníci“ i oficiální režimní presstituti a presstitutky propagují výhradně „vakcínu“.

WHO i režimní lékaři a lékařky připouští jako jedinou variantu nějaké medicínské pomoci recept naordinovaný oficiální vyhláškou WHO. Tento recept zcela očividně nefunguje, lidé po jeho použití umírají po desetitisících. A dokonce se s hromadným umíráním pacientů, kterým byla tato „léčba“ nasazena, dnes naprosto běžně lékaři a lékařky dokonce hrdě „chlubí“, když agitují, že se musíme nechat „očkovat“ experimentální, nevyzkoušenou a očividně neúčinnou mRNA vakcínou.

Jeden příklad za všechny:

Koronavirus je chytřejší. Na JIP máte méně než 50% šanci na přežití, varuje expertka

Na úterní tiskové konferenci to řekla náměstkyně pro zdravotní péči Martina Koziar Vašáková. Pacienti, kteří se s covidem dostanou na JIP, pak podle ní mají méně než 50procentní šanci na přežití.

Virus SARS-CoV-2 je podle Koziar Vašákové výborně zkonstruován k tomu, aby napadl člověka. „Je to neléčitelná nemoc, ale existuje prevence,“ upozornila náměstkyně pro zdravotní péči.

Takže tedy když někdo v České republice, ve 21.stoeltí (ne v pravěku!) onemocní respiračním onemocněním, tak následuje tento „lékařský“ postup:

  • Obvodní lékař ho odmítne vyšetřit a doporučí mu, ať zůstane doma, a následně ať počká, až buď umře, nebo mu bude alespoň tak zle, že bude potřebovat odvézt sanitkou na JIPku

  • Obvodní lékař často ani dokonce nedoporučí minimální dostupnou pomoc – vysoké dávky vitamínu C a D, zinku (vše podporuje imunitu a v časech medicíny bylo toto doporučení běžné při každém virovém onemocnění)

  • natožpak že by například preventivně nasadil antibiotika (zápal plic je často způsoben sekundární infekcí oslabeného organismu; proto se v časech medicíny antibiotika právě v takovýchto případech často nasazovala preventivně k zabránění sekundární infekce)

  • a nemocný tak čeká buď na funebráky nebo na sanitku směr JIPka

  • kde mu narvou do krku rouru a následují všechny další procedury nařízené ze strany WHO a kovid-fašistického režimu

  • konkrétně všechny ty procedury „léčby“, které pacienta s 50%-ní pravděpodobností „přeloží“ z JIPky k funebrákům,

  • a „experti“ se pak bez sebemenší reflexe tímto „výsledkem“ „léčby“ veřejně a halasně „chlubí, jako výše zmíněná SSoudružka „experta“ z ministerstva zdravotnictví ČR

SSoudružka dále ubezpečuje, že je to neléčitelná nemoc. No, tak to je otevřená lež, supermegaodpornázk…ná lež. Protože kdyby to byla neléčitelná nemoc, tak na ni každý buď umře, nebo ji má chronicky do konce života. Ale co by se SSoudružka ekSSpertka obtěžovala jakoukoli elementární faktičností, když jde o stranickou, kovid-fašistickou propagandu očkování, že?

A to už ani nemluvím o lidech, o desítkách, stovkách, tisících lidí, kteří jen v naší zemi byli vyléčeni! Isoprinosinem (prof. Beran), Ivermektinem (nemocnice u sv. Anny v Brně), Regeneronem (nemocnice v Motole).

Ale co je důležité? Že oficiálně jediná povolená „léčba“ zabije polovinu pacientů. To snad by bylo lepší zůstat v domácím ošetření a cpát se Aspirinem (ředění krve, proti krevním sraženinám), širokospektrými antibiotiky (proti sekundárním bakteriálním infekcím), vitamíny C a D. Případně antivirotikem Isoprinosinem nebo rovnou Ivermektinem. Vlastně – lepší než oficiálně jediná dovolená „léčba“ by snad bylo i pití heřmánkového čaje, případně koupel nohou v odvaru z vrbové kůry za úplňku.

50%-ní úmrtnost na oficiální „léčbu“ by WHO? To je jak ošetřovna v Auschwitz.

Hledání nebo dokonce využití léku proti Covidu je v dnešní kovid-šílenství době ještě větší kacířství, než tvrdit ve středověku že Země není placatá, ale kulatá, a že obíhá okolo Slunce.

Lékaři v nemocnici u sv. Anny úspěšně zachraňovali desítky lidských životů právě zmíněným Ivermektinem. Co následovalo? Masívní – a v pravdě celosvětová – nenávistná kampaň proti Ivermektinu.

Pořád nechápu, co se tu děje, říká brněnský primář Rezek

(Pozn.: …proč je taková nenávistná propaganda proti Ivermektinu, když lékaři v Brně s ním zachraňují životy desítek lidí. Lékař, který Ivermektinem zachraňoval lidské životy, nechápe, proč je tento lék tak pomlouvám a ostouzen, když on v praxi, v té propagandou oblíbené „první linii“ vidí, jak tento lék zachraňuje životy.

Celá západní propaganda spustila kampaň, jak jde o „lék pro koně“. Co na tom, že tento lék byl schválen pro lidi v roce 1987 a jeho objevitelé za něj získali Nobelovu cenu za medicínu, protože se ukázal jako velice účinný a velice bezpečný preparát proti parazitům (což je problém miliard lidí v rozvojovém světě).

A najednou se dokonce objevili „vědci“, kteří napsali „vědeckou studii“, podle které je vlastně prý Ivermektin velice nebezpečný, téměř jedovatý pro lidi.

Rozumíte? 30 let je Ivermektin předepisován. Miliardy dávek předepsány a užívány. A teď najednou nějaký „vědec“ „zjistí“, že jde o vysoce nebezpečný lektvar??? To jako mám věřit tomu, že titíž experti Ivermektin vesele předepisovali po miliardách dávek a až teď, když snad někdo chtěl Ivermektin využít pro léčbu covidu, tak teprve v tu chvíli si tito „experti“ uvědomili, že vlastně předepsali miliardy dávek jedovatého lektvaru? A jak jim, těmto expertům, mám nebo vůbec můžu věřit tentokrát, když ti samí experti třicet let lhali a poškodili – podle jejich vlastních slov poškodili zdraví miliard lidí vysoce nebezpečným lektvarem?

Ivermectin is no COVID-19 cure – it’s toxic for humans’: Professor Karim

Hahaha! Tak třicet let předepisují lékaři Ivermektin lidem a teď si najednou ti samí „všimli“, že Ivermektin je prý pro lidi TOXICKÝ! Hahaha!

Masmediální vakcín-fašistická propaganda dokonce přinášela příběhy, hluboce lidské příběhy, o nebohých obětech Ivermektinu. Každou chvíli jsme tu měli příběh o někom, kdo se předávkoval. No, řekněme si to narovinu – předávkovat se je možné prakticky čímkoli z lékárny. Aspirinem, léky proti horečce, léky proti bolestem, dokonce i pouhými vitamíny. Čímkoli se je možné předávkovat a způsobit si často i vážné zdravotní problémy. Ivermektin bezpochyby není výjimkou, protože nic není výjimkou. A když už se nedaly najít skutečné případy lidí, kteří si Ivermektinu vzali přehnanou dávku, tak si masmediální propaganda prostě začala příběhy vymýšlet.

Na začátku září psal kovid-fašistický, neomarxistický bulvár The Guardian „Oklahoma hospitals deluged by ivermectin overdoses, doctor says“. Tedy „Nemocnice v Oklahomě jsou přeplněné pacienty, kteří se předávkovali Ivermektinem“.

Původní článek byl na tomto linku:

a byl přesně s tím výše zmíněným titulkem.

Nicméně, brzy se ukázalo, že je to otevřená lež, a tak soudruzi presstituti a soudružky presstitutky z The Guardian Fake News článek změnili v archívu a titulek přepsali.

A celý hlp, hluboce lidský příběh, byl vyvrácen naprosto jednoduše – sdělením oficiálních zdravotnických autorit v uvedené oblasti, že žádné případy předávkování Ivermektinem nemají, natožpak že by jim takové případy zahlcovaly nemocnice:

Ale kovid-fašistický bulvár The Guardian Fake News si i tak trvá na svém, i když jemněji:

Ivermectin misuse adding to Covid pressures at Oklahoma hospitals, doctor says

Tedy „Chybné využívání Ivermektinu přispívá ke stresu/tlaku z covid situace v nemocnicích v Oklahomě, říkají lékaři“

(Dnešní verze titulu).

Ale přátelé, nebojte se! Presstitutky z The Guardianu, ty novinářské morální kompasy společnosti, ty jistě přijdou ještě s nějakým jiným, novým, hluboce lidským příběhem, s nějakou novou lží vakcín-fašistické propagandy.

Oficiální místa politické moci, mediální moci ani „expertního gestapa“ nepřipouští žádnou možnost léčby. Jediné, co doporučují, je „očkování“.

V této souvislosti je obzvláště trapné a směšné, když masmediální vakcín-fašitická propaganda přichází s příběhy ve stylu „odmítal očkování, teď leží na ventilátoru a žadoní o očkování“. Debilita kovid-fašistické propagandy tím překračuje jakékoli meze a ukazuje jasně a otevřeně, že míří na nejprimitivnější publikum, u obecně inteligentního publika pak na nejprimitivnější oblasti jejich myšlení.

Tak za prvé, člověk na ventilátoru asi těžko o něco žadoní, když jen tak tak že dýchá. Pokud to tedy není jen najatý herec, jako ten tlustej týpek z Bratislavy, co natočil video, kde říká „odmietal som očkovanie, terazky tu ležím hentú na jipke, mám ventiláciu, nemôžem dýchať, umieram, keby som len prosím mohol dostať očkovanie teraz, ale teraz už je neskoro“ a o tři dny později týpka natočili na ulici v Bratislavě vytlemenýho jak jojo a navíc se ukázalo, že ten týpek je člen „herecký“ skupiny, která se snaží živit natáčením propagačních videí.

& vytlemený týpek následně na ulici v Bratislavě

& tady je ten týpek na youtube channel „herecké“ skupiny – je to ten tlusťoch úplně nalevo

A za druhé, očkování po propuknutí akutní fáze nemoci nejen, že nezlepší situaci nemocného, ale naopak ji dramaticky zhorší.

Nu, zase lepší, než když v rámci propagace „zcela bezpečného“ „očkování“ mRNA „vakcínou“ natočili zdravotní sestřičku Tiffany Dover a ta se jim v přímém přenosu složila k zemi a následně zmizela ze světa, tedy kromě toho, že se objevila na seznamu úmrtí osob se jménem Tiffany Dover v uvedené části USA v uvedeném období.

Zemřela zdravotní sestra po očkování vakcínou „proti covidu“?)

Je zcela do očí bijící tato absolutní neochota oficiální režimní „medicíny“ zabývat se léčbou osob nemocných Covidem, ani nemluvě o naprostém ignorování jakékoli možnosti skutečné prevence.

Pozn.: ne!, nošení upocenýho hadru na puse NENÍ prevence, ale nástroj, jak co nejvíce rozšířit respirační a plicní onemocnění, a jak co nejvíce zhoršit chronická onemocnění dýchací soustavy a nemoci kardiovaskulární. Je to vlastně výroba „nadměrných úmrtí“.

Stejně tak není prevence zakázat sport, zakázat sociální kontakty, zejména starých lidí (to jim drasticky sníží imunitu implantovaným stresem). Stejně tak není prevencí strašit dennodenně v televizi a médiích mrazáky na mrtvoly, „strašlivou, neléčitelnou“ chřipkou-19 ze které je vytvářen zcela falešný obraz druhé středověké černé smrti.

Nejen, že nikdo lidem neřekl „jezte hodně vitamínů, zejména C a D, můžete brát preventivně Aspirin proti krevním sraženinám – pokud nemáte problémy se žaludkem nebo jiné obtíže s užíváním Aspirinu“, nejenže nikdo neřekl lidem „choďte na procházky na čerstvý vzduch“, ale vládní nařízení a expertní rady přímo pohyb na zdravém vzduchu zakazovaly! A tak tu máme explozi obezity – a obézní lidé obecně častěji umírají na virová onemocnění, včetně respiračních virových onemocnění, Covid nevyjímaje.

Vládní opatření a rady expertů přímo vyráběly a vyrábějí pacienty Covid oddělení.

A to je jen jeden příklad za všechny. Dalším vedlejším efektem vládních „proti-pandemických opatření“ budou deseti- a desetitisíce lidí, kteří budou v příštích letech umírat. Budou umírat na zanedbaná vyšetření, na zanedbanou prevenci, na odložené operace. I oficiální média již připouští již zahájenou explozi rakoviny, kdy lidé již přichází pozdě a nebude jim pomoci, přestože kdyby nebyly zcela nesmyslné, zbytečné a covid-podporující lockdowny, tak by jejich onemocnění byla zachycena včas a pomoci by jim ksakru! bylo.

Cancer crisis ‘replacing Covid emergency’ as 300,000 miss urgent checks

The impact of the COVID-19 pandemic on cancer deaths due to delays in diagnosis in England, UK: a national, population-based, modelling study

Counting the invisible costs of covid-19: the cancer pandemic

Mother-of-two, 41, is told she has terminal cancer after routine surgery to remove ‚harmless‘ growths was CANCELLED because of Covid

Cukrovka je další efekt „proti-pandemických opatření“ – a opět je nutno podotknout, že cukrovka je vysoce rizikový faktor pro jakákoli virová onemocnění, včetně Covidu – takže opět tu máme výsledek, neoddiskutovatelný výsledek vládních opatření a „expertních doporučení dle vědeckého konsensu“ – více lidí ve vysoce rizikové skupině, více potenciálních úmrtí.

Lidé se přes pandemii vykrmili, diabetiků přibývá po tisících. Je čas hubnout, varují lékaři

Cynicky bych poznamenal, že o zhubnutí všech lidí ze spodních 95% se jistě postará plné zavedení Green Dealu.

Až podraží energie na násobek dnešních cen díky ekologickému šílenství, až EU zavede emisní povolenky i na hospodářská zvířata, tak bude kilo vepřového na řízky stát třetinu průměrného měsíčního platu (což v té době díky inflaci může klidně být cca 70 až 100 tisíc korun, případně cca 70 až 100 tisíc Green Euro nebo nějaké jiné bezcenné „měny“), kilo hovězího na guláš bude stát rovnou tři čtvrtiny průměrného měsíčního příjmu (plus 40 emisních povolenek z měsíčního přídělu 10 emisních povolenek na dospělou osobu; na děti emisní povolenky žádné nebudou, protože jak hlásají zelení fašisté, děti produkují CO2 a proto je potřeba je nejlépe vůbec nemít. A časem možná zelení fašisté rovnou navrhnou děti povraždit. A sníst. Protože již dnes v pokrokových Sovjeckých Státech Emerických dostávají studenti za úkol napsat projekt, jak „vyřešit obživu obyvatelstva tím, že sežereme vlastní děti“ –

V létě 2020 naše vláda hovořila o tom, že ví o téměř zázračných výsledcích Isoprinosinu, se kterým prof. Beran vyléčil desítky seniorů v té nejrizikovější skupině 85 až 95 let. A také vláda slíbila, že se tím bude zabývat. A co se stalo? Profesor Bern, který zachránil desítky životů levným a účinným lékem, byl ministerstvem zdravotnictví označen za dezinformátora. Isoprinosin by mohl zachránit tisíce lidských životů z těch propagandou tak zdůrazňovaných 30 000 „mrtvých na covid“. Isoprinosin je ale oficiální kovid-fašistickou mocí nenáviděn, natožpak že by byl využit k léčbě lidí. Naopak, lidé jsou ponechání napospas doslova a do písmene vražedné „léčbě“ naordinované WHO a režimními, amorálními „lékaři“.

Totéž platí pro již zmíněný Ivermektin, který je fakticky zakázán a vždy aktivně a vytrvale pomlouván a označován za „neefektivní“, „nebezpečný“ a „pro zvířata“. Je jen málo lékařů, kteří mají v dnešní vakcín-fašistické době odvahu a lidskost nasadit k záchraně lidských životů Ivermektin – jako to učinili stateční lékaři z košické covid-kliniky, kteří Ivermektinem (nejen, ale jistě s významným podílem právě Ivermektinu) zachraňovali lidské životy (na rozdíl od SS-lékařů aplikujících zcela očividně neúčinnou, často rovnou smrtící „léčbu“ ve stylu „počkejte, až budete na umření, pak se nechte odvézt na JIPku, kde vám narvou rouru do krku a pak už máte jen 50%-ní šanci, že tuto léčbu přežijete“)

Török: Řešíme jen přežití, lékaři na sebe musí vzít odpovědnost

Bratislavská lékařka podala ivermektin 80 pacientům. Stav všech se zlepšil

Pozn.: K Ivermektinu a jeho prokázané a studiemi doložené účinnosti proti Covidu vynikající a ozdrojovaný článek na Echo24:

Kdo se bojí ivermektinu

Celou dobu „pandemie“ vidíme jen a jen neochotu main-stream lékařů a lékařek léčit lidi dostupným a laciným lékem, který je odzkoušen jako bezrizikový třemi desítkami let a miliardami užitých dávek. Toto odpírání pomoci nemocným lidem ze strany lékařů a lékařek – až na pár výjimek statečných skutečných lékařů a skutečných lékařek dodržujících základní morální zásady a ty nejzákladnější principy Hippokratovy přísahy – toto odpírání dostupné a účinné léčby je zločinem proti lidskosti.

Poslouchejte přesně, co říkám, vy všichni „lékaři“ a „lékařky“:

Odpíráním dostupné léčby nemocným a na životě ohroženým lidem aktivně

pácháte zločiny proti lidskosti

Je vědomým zabíjením pacientů s Covidem, když nevyužíváte dostupné, bezpečné léky. Protože jako lékaři a lékařky víte anebo byste přinejmenším měli vědět, že existuje dostupná a vysoce efektivní léčba nemoci Covid. A samozřejmě byste měli, v souladu s Hippokratovou přísahou i s prostým lidským svědomím, tyto léky nasadit alespoň KE SNAZE O ZÁCHRANU LIDSKÉHO ŽIVOTA. Ale to nečiníte.

Ve skladech leží tisíce a tisíce dávek jiného léku proti Covidu, Regeneronu. Lékaři tento lék nepředepisují, nemocnice „léčící“ pacienty s Covidem smrtící „léčbou“ Made by WHO o tyto léky také nejeví žádný zájem.

Tohoto léku přišlo na začátku března prvních několik tisíc z celkem objednaných a dodaných 12 tisíc dávek.

Od začátku března 2021 zemřelo v České republice „na covid“ 10 tisíc lidí. Kteří mohli být ve velké většině zachránění lékem – ať už Regeneronem (nebo Ivermektinem, či Isoprinosinem). Přinejmenším mohli mít MNOHEM VĚTŠÍ ŠANCI ZŮSTAT NA ŽIVU, pokud by jim byly poskytnuty tyto léky, třebas i jen oficiální moderní šarlatánskou-pseudo-medicínou povolený Regenoron.

Těchto 10 tisíc mrtvých jde na vrub a na svědomí všech vakcinačních fanatiků, kteří ve své snaze donutit všechny lidi k neúčinnému a rizikovému očkování vedou velice nesvatou válku proti jakékoli alternativě nevyzkoušené, experimentální a neúčinné mRNA vakcíny. A to i za cenu pomlouvání a ignorování účinných léků, i za cenu tisíců lidských životů.

Od března 2020 je znám vysoký účinek Ivermektinu proti Covidu. Od března 2020 zemřelo v České republice téměř všech 30 000+ lidí „na covid“. Zbytečně. Mohli být léčeni, mohli mít přinejmenším mnohem větší šanci. Těch 30 000 mrtvých občanů ČR – to jsou vaši mrtví, Flégře, Hořejší, Smejkale, Kene ministře hrůzy a smrti Vojtěchu, Šerý, Ludwigu, Prymulo, Kubku, „novináři“ a „novinářky“ z Mainstream médií – to vy jste osobně zodpovědní za smrt těchto desítek tisíc lidí. A nejen jich.

V současnosti se již nedá popřít ani v mainstream-propagandě razantní nástup úmrtí a vážných onemocnění vyvolaných v přímém důsledku nesmyslných a absurdních vládních opatření. Půjde ročně o další tisíce a tisíce mrtvých, které mají na svědomí vlády a „experti“. Další tisíce mrtvých, které máte na svědomí právě vy, pánové a dámy Flégře, Hořejší, Smejkale, Kubku, Svrčinová, Šerý, Ludwigu, Dufku, Vojtěchu, Prymulo, „novináři“ a „novinářky“ mainstreamu.

Za to už bude pro vás, pachatelé těchto zločinů proti lidskosti, za to už bude naprosto jistý trest smrti v Norimberském procesu II.

… a stejně tak i věčná hanba pro celé vaše rodiny, pro samotné vaše jméno.

Redakce
Sledujte PP
Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)