26.5.2022
Kategorie: Ze světa

Bill Gates poskytne stovky milionů dolarů na zničení Twitteru, pokud Elon Musk obnoví svobodu projevu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Bill Gates je jedním z těch, kdo si nepřeje svobodu projevu právě proto, že zatímco korporátní média ho obdivují a pasují ho dokonce na filantropa, tak twitterem cenzurovaná média o něm píší pravdu, stejně jako například o genových injekcích, na nichž díky investicím do WHO a vakcinačních firem pohádkově vydělal.

Bill Gates financuje skutečnou armádu neziskovek – a to proto, aby jednaly proti Elonu Muskovi.

Miliardář Bill Gates nalil stovky milionů dolarů do levicových organizací, které vyzývají k masivnímu reklamnímu bojkotu Twitteru, pokud Elon Musk zastaví cenzuru konzervativních a dalších „ideologicky závadných“ hlasů platformou sociálních médií.

„Bill Gates financuje skutečnou armádu neziskovek – a zaměřuje se na Elona Muska,“ napsal Allum Bokhari ve své exkluzivní zprávě.

„Musk hrozí, že zvrátí Gatesovu tolik vytouženou cenzurní politiku – a nyní čelí hněvu neziskovek financovaných Gatesem,“ řekl Bokhari.

Ve své snaze koupit Twitter Musk tvrdil, že svoboda projevu je nezbytná pro demokracii – což je princip, který se střetává s progresivistickými silami, které se snaží potlačit tok informací v dnešní online veřejné sféře již v zárodku.

Jako potenciální sociální inženýr a samozvaný milovník medicíny / vakcín Gates opakovaně vyzval Twitter a další technologické giganty, aby zastavili to, co považuje za „dezinformace“  týkající se vakcín proti COVID-19 a opatření omezujících volný pohyb osob.

Breitbart obdržel výzkum, který ukazuje, že obrovské částky peněz proudily od Gatese v průběhu času „do 11 z 26 organizací, které minulý měsíc podepsaly otevřený dopis vyzývající inzerenty na Twitteru, aby bojkotovali společnost, pokud Elon Musk obnoví svobodu projevu.“

Prostřednictvím velkých darů od Nadace Billa a Melindy Gatesových nadaci Tides Foundation a Fondu New Venture Fund byly peníze poté nasměrovány několika neziskovým organizacím, které výhružný dopis podepsaly, včetně NARAL Pro-Choice America, Media Matters, Black Lives Matter Global Network, The Center for Media Justice, The Media Democracy Fund a Accountable Tech.

Zatímco všechny výše uvedené organizace jsou úzce spojeny s Gatesem, ostatní dostávají své finanční prostředky od stejně notoricky známých globalistů, včetně miliardáře George Sorose, bývalých spolupracovníků Clintonové, stejně jako od Evropské unie, která cenzuru dlouhodobě prosazuje, ale také od kanadské vlády.

Ve svém dopise 26 signatářů tvrdí:

Akvizice Twitteru Elonem Muskem dále otráví náš informační ekosystém a bude představovat přímou hrozbu pro veřejnou bezpečnost, zejména pro ty, kteří jsou již nejzranitelnější a marginalizovaní.

Pod Muskovým vedením hrozí, že se Twitter stane jámou hříchu pro dezinformace spojené s vaší značkou, což znečišťuje náš informační ekosystém v době, kdy důvěra v instituce a zpravodajská média je již na historickém minimu. Se svými příjmy z reklamy můžete buď financovat Muskův marnivý projekt, nebo ho volat k zodpovědnosti.

Vyzýváme vás, abyste od Muska požadovali, aby dodržoval tyto základní standardy důvěry a bezpečnosti komunity, a pokud tomu tak není, stáhli své výdaje na reklamu z Twitteru.

Mezi další signatáře patří GLAAD (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation), Gender Equity Policy Institute a Women’s March.

Když konzervativní autor a komentátor Mike Cernovich tweetoval titulek  „Bill Gates nalil miliony do fondu Dark Money a útočil na Elona Muska“, Musk si toho všiml a odpověděl: „Jaký d*ck!“ (pro ty, kdo neumí anglicky – výraz s hvězdičkou, vztahující se ke Gatesovi, znamená mužské přirození).

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)