5.9.2021
Kategorie: Politika

Babišův syn zaútočil na prezidenta: Zeman je odporný pseudonadčlověk

Sdílejte článek:

COM/SPU

Andrej Babiš mladší zareagoval na včerejší prohlášení tiskového mluvčího českého prezidenta Jiřího Ovčáčka, v němž mluvčí uvedl, že Miloš Zeman považuje Babišova syna za psychicky nemocného člověka. Na svém twitterovém účtu Babiš jr. obvinil Zemana z napojení na Rusko a Čínu a vyjádřil přesvědčení, že Zeman nemá právo být prezidentem českého státu.

Napětí kolem aktivit syna předsedy české vlády Andreje Babiše mladšího, který se před pár dny otevřeně střetl se svým otcem během zahájení volební kampaně hnutí ANO v Ústí nad Labem, se nadále zvyšuje. Tentokrát se terčem útoku ze strany premiérova syna stal již prezident České republiky Miloš Zeman, který včera prostřednictvím svého tiskového mluvčího Jiřího Ovčáčka dal jasně najevo, že považuje Babiše mladšího za psychicky nemocnou osobu.
 .
Babiš mladší však tato slova nenechal bez odezvy a věnoval Zemanovi jeden ze svých tweetů, v němž vyjádřil všechno, co si o prezidentovi myslí. Babišův syn se důrazně ohradil proti tvrzení o svém nepříznivém psychickém zdraví, padla také slova i o údajném napojení Zemana na Moskvu a Peking.
 
„Zeman je bytostně odpornej pseudonadčlověk, kterej lže o mých záležitostech a navíc je napojenej na Rusko (stejně jako Agrofert) + Čínu – země, které porušují lidská práva. Nemá právo bejt prezidentem národa uprostřed Evropy!” nebral si servítky Babiš mladší.
 
Andrej Babiš mladší. Twitter - Sputnik Česká republika, 1920, 05.09.2021
Andrej Babiš mladší. Twitter

Zeman odsoudil aktivity režiséra Klusáka

Včera jsme informovali o tom, že ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiří Ovčáček na svém twitterovém účtu uvedl, že prezident ČR Miloš Zeman odsoudil aktivity režiséra Víta Klusáka, který organizuje vystoupení Babiše mladšího, a to nehledě na jeho psychický stav.
 
„Prezident republiky Miloš Zeman odsoudil aktivity režiséra Víta Klusáka, který organizuje vystoupení psychicky nemocného syna českého premiéra. Prezident republiky při této příležitosti vyjadřuje předsedovi vlády plnou solidaritu,“ napsal Ovčáček na svém twitterovém účtu.
 
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)