31.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Pojďte s námi nakupovat erotické pomůcky

Sdílejte článek:

Naše touhy, instinkty i přirozené pudy nás k tomu vybízejí. K rozkoši. A když si ji nemůžeme dopřát s partnerem nebo nám nestačí tenze současného sexuálního života, pomůžeme si. Hračkami. Erotickými. A není na místě se ostýchat si takové pomůcky nakoupit.

Zvolte diskrétní sexshop

Možná jste se v takové situaci už ocitli a ještě jste nepřekonali onen ostych. Chtěli byste si pořídit erotické pomůcky, ovšem sexshop je pro vás místo zakázané. Proč? Není nejmenší důvod. V kamenných prodejnách na vás nebudou koukat divně, vždyť v tomto prostředí pracují dennodenně. Kdybyste ale přece jen nenašli odvahu navštívit sexshop fyzicky, nakupujte on-line. Hledáte jistotu? Sexshop Sexio je diskrétní v každém ohledu. Už jen při prohlížení stránek se nezaznamenává stopa. Nikdo nepozná, že jste si prohlíželi zboží, které splní vaše erotické sny. Bát se nemusíte ani zásilky. Balení ani zpětná adresa neobsahují název firmy, nikdo nepozná, co může zásilka obsahovat. Stud tedy stranou, pojďte se diskrétně podívat, co může rozbušit vaše sexuální touhy.

Vyberte správný vibrátor

Záleží na vás, k jakému účelu budete pomůcky využívat. Nemáte partnera? Chcete tedy něco pro sebe. Pány nadchnou masturbátory, umělé vagíny, vakuové pumpy, pro bujnou fantazii tu máme i anální kolík. Dámy si zamilují Venušiny kuličky, dilda, a především různé vibrační přístroje. Zejména umělých penisů je hodně. Vyberte si ten správný vibrátor přesně pro vás. Některé dámy milují bujné pyje, jiné mají raději menší. Chcete na dálkové ovládání? Realistický měkký, nebo elegantní kovový? S mnoha výstupky, či dvojité dildo pro zavedení do vaginy a současně do análu? Možností máte spoustu. Jestli jste nikdy nedosáhly orgasmu, pořiďte si ten, který skutečně stimuluje G-bod. Výhodou této pomůcky je skutečnost, že ji můžete použít solitérně i v páru. Najdete další pole fantazií, čímž dosáhnete nových dimenzí svého sexuálního života.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x