11.7.2018
Kategorie: Humor

Čau lidi, ako Vám dupú králíci?

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Aké Čapí hnízdo? Čo to táratě? Aký Olaf??? Veď to jméno jsem nařídil vyškrtnout z kalendáře. Nepřemýšlejte a vertě: ANO bude líp …

 

Čau lidi, máme trošku problémy, ale to sa stává, keď chcete řídit Českú republiku ako firmu. Není to lehké, když jsme neustále obětí spiknutí Bakalových novinářů a Kalousek nám něustále podkopáva nohy. Je to největší zloděj a tunelář akého znám.

Není vůbec důležité ako Vám dupou králíci a už vůbec jaké mají v králikárně mikroklima a podestýlku. Dúležité je, že nikdo z našej vlády nekradně, nelže, nepodvádí a všichni musí vstávat o půl páté ráno.

Všechny silnice jsou skvěle opravené a D1 má mezi řidiči přezdívku “Poetická kratochvíle.”

Třeba nedávno se stalo, že pražáci nabrali u starej mamy v Kyjově čerstvé vajca a než doskákali do Prahy běhalo jim po Mercedesu hejno malých kužátek. Pekné nie?

Máme nejlepšího ministra dopravy od roku 1989!

Ve vládě mám samé osvědčené odborníky, minimálně okresního formátu. Nieni som přece kokot, tych opravdu dobrých mám v Agrofertu.

Ekonomika skvele šlape, to sme zařídili my dva s Milošem. To, že sme při růstu 4% hospodařili v prvním pololetí se schodkem šest miliard je pomluva, není to pravda, může za to Kalousek a ta částka taky nesouhlasí.

S komunisty nevládnu, já se o nich len opírám. Dobre si rozumíme s Filipom, šak sme boli kolegovia.

Angela mě má ráda a Trump zase obdivuje Miloša a tak nemusíme vóbec mít ministra zahraničí. Ministerstvo sa zruší! Víte kolik ušetříme???

Hlavně že tady niesú uprchlíci a imigranti, všetko ostatné je OK.

V krátkej budúcnosti připravujeme investice do školství. Bude se jednat o akci “Uzeniny do škol.” a taky budeme zvyšovat podíl biosložky v palivech na 45 procent. Ekológia je velmi důležitá.

Při výběru daní, jsme sa rozhodli vrátit mezi vymáhací nástroje používané státem, fyzické tresty. Španělskou botu, ocelovou panu a klece na dlužníky dodá hutní a slévárenská divize Agrofertu.

Živnostníky mám rád, ale sú to svině . Budeme ich čipovat, aby nekradli a něobchádzali EET.

Zdaníme s Filipom církevné restituce, aby si flanďáci nevyskakovali. Filip navrhuje sazbu 89%.

Důchody se budou nejvíc zvyšovat důchodcům nad sto pět let, pokud volí ANO.

Všetkym státním zaměstnancům přidáme, ale až někdy příště. Volte nás a dúfajte!

Jo a eště som sa teraz rozhodol, že budu řídit sám ministerstvo spravedlnosti. Aspoň bude všetkým (aj mně) zaručen spravedlivý proces!! A zasa ušetríme, to je fajn!

Musíme si tu našu demokraciu chrániť!!!

Hlavně pred Kalúskom.

Váš Andy.

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x