7.4.2018
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka VIII.

Sdílejte článek:

LU LINA

Kvůli migraci a globalizaci je ve střední Evropě na vzestupu krajní pravice, píšou jedna u nás často citovaná zahraniční Hovínka. Pokroková média mají ráda jasno. A taky musí držet linii, že. „Za váš čím dál dotěrnější pocit, že žijete v jakémsi postmoderním gulagu, kde máte právo makat, platit daně a držet zobák, nemůžou ti, co ho kolem vás léta potichu budují, ale noví náckové přece.“ Hm. Tato teorie je u presstitutů velmi oblíbená – „máme se sice výborně, ale komu se to nelíbí, támhle je nepřítel“. Já bych onen v jádru pravdivý fakt a sice, že Evropa kráčí do kopru, formuloval přece jen trochu jinak. Třeba takto: „Kvůli totální neschopnosti současné evropské vládní garnitury řešit zásadní problémy Evropy a její vytrvalé realizaci politiky, kterou si naprostá většina Evropanů nepřeje, neustále stoupá nespokojenost občanů. A to sebou pochopitelně přináší zvyšující se výskyt nejrůznějších politických mesiášů, kteří nabízejí osvědčené recepty.“ Nemluvě o faktu, že za „krajní pravici“ jsou označováni úplně všichni, kdo mají jiné názory na budoucnost Evropy, než mají elitní eurohujeři.    


Haranti prý už nerozeznají seno od slámy a vyřešit to mají zemědělští youtubeři. OMG. K tématu bych měl pár poznámek. Zaprvé žádné zemědělství už dávno neexistuje. Protože země už se neobdělává. Pumpuje se chemií, stejně jako kuřátka, prasátka a telátka. A bývalí zemědělci nejsou zemědělci, ale příjemci dotací. Čest zanedbatelným výjimkám. Zadruhé ani já nevím, jestli se z řepky dělá seno, nebo sláma. Zatřetí „zemědělští youtubeři“ jsou horkým kandidátem na Mattoni hovadinu roku a výplodem choré úřednické mysli. Úplně to vidím: „Čau všichni, já jsem Majk a dneska vás místo na Wotko vezmu do stodoly na seno.“ Těch lajků a subů. Začtvrté místo youtuberů bych nejen Zemědělskému svazu navrhoval vrátit se do reality. Seno i sláma jsou dětem u prdele, protože je nová doba, kdy host vyhazuje vrchního a žádný youtuber s tím nic nenadělá. Změní se to k lepšímu samo v případě, že se z chemiků stanou zase zemědělci. Nebo až to ministerstvo školství zařadí mezi „klíčové kompetence“. Což nehrozí, takže bych to fakt neřešil.


Britští vědci nedokáží zjistit původ „novičoku“ použitého na agenta Skripala, ale britská rozvědka zjistila, že ho vyrobila tajná ruská laboratoř. Vida. Spektrometry jsou jen pro vědecké pochcánky, agent 007 určuje přesný původ bojových plynů pravděpodobně koštem a to s přesností 113%. Kromě toho se rodina Skripalova po „otravě bojovým plynem 8x smrtelnějším než je plyn VX, jehož užití vede k okamžité jisté smrti v křečích, nebo k jisté smrti na následky otravy, nebo u největších šťastlivců k doživotnímu a tedy nedlouhému stavu živoucí mrtvoly a na který neexistuje absolutně žádná účinná léčba“ (vše citáty z médií), docela zázračně rychle uzdravuje a „reaguje na léčbu“, že? Nemůžu si pomoct, ale i přesto, že tahle neuvěřitelně neuvěřitelná kauza může snadno vést třeba až k jaderné válce, tak se vpravdě královsky bavím.


Rusko je podle směrnice EU 2014/1 zaostalá východní despocie s prvky klerofašistické totality, takže nikoho z našich pokrokových novinářů jistě nepřekvapilo, že ti ruští drni považují za sexuální normu stále pouze pohlavní styk ženy a muže. Dál nic. Cokoliv jiného se těm netolerantním mužikům a báryšňám, kteří podle Ondřeje Neffa neumí vyrobit ani fungující budík, hnusí a vyvolává v nich zpátečnický odpor. Homosexualismus, ani prudce ekologické trtkání domácího zvířectva či tolerantní pedofilie se tam pro lidový odpor prozatím nijak výrazně neprosadily a dva hipsteři v pepita sáčku dávající si na Rudém  náměstí vášnivého francouzáka stále riskují kromě úředního popotahování také výživnou nakládačku od kolemjdoucích heteráků. Ani potraty tu zatím nefrčí a to je už skutečně škandální. Ti křupani evidentně preferují před právy žen na seberealizaci, kariéru a překonání genderových stereotypů  nevymizení vlastního národa z mapy světa. Ti Rusové jsou fakt divní pavouci, to humanitární bombardování už potřebují jako koza drbání.


S nevšedním potěšením se připojuji ke Štěpánu Chábovi: Soudruh Zouzalík je presstitut a jeho rajónem je Bakalova mediální žumpa. Kromě toho je také zmrd s totalitními sklony, který chce natřít policii každého, kdo napíše o nějakém presstitutovi z Bakalovo mediální žumpy pravdu – tedy, že je presstitut z Bakalovo mediální žumpy. Tenhle komentář kolegy Chába sice není mediální hovínko, ale jistě uznáte, že jsem se nemohl nepřipojit. A navíc, reportáž Newsroomu ČT v níž vystupuje soudruh Zouzalík a jenž mu byla inspirací, mediálním hovínkem na tuty je. Přímo učebnicovým. Zouzalík v ní vesele vykládá, jak hodlá s kámošema ze syndikátu udávat policii lidi za vyjádření názoru na kvalitu jejich práce, přičemž reportérka zbožně naslouchá a nepokládá žádné zvídavé dotazy. Třeba jestli taková bohulibá činnost jako je udávání není v rozporu s morálkou, dobrými mravy nebo právem na svobodu projevu. Co bych taky v ČT čekal, že. Místo nepříjemných otázek položených výrazem „presstitut“ smrtelně uraženému Jidáši Zouzalíkovi, se diváci dočkali pouze jásavého komentáře, jak si Syndikát novinářů na ty sprosťáky, co neumějí ocenit angažovanou bakalovskou novinařinu, konečně pěkně zostra posvítí.

Autor: Lu Lina

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x