20.1.2017
Kategorie: Politika

Bůh ochraňuj Donalda Trumpa!

Sdílejte článek:

COM

„Předáváme moc nejen z rukou jednoho prezidenta do rukou druhého, od jedné strany k druhé, ale předáváme ji z Washingtonu lidu,“ zahájil svůj dnešní projev nový president USA Donald J. Trump. „Až příliš dlouho malá skupina lidí ve Washingtonu využívala výhody a lidé nesli náklady, Washingtonu se dařilo skvěle a lid z toho nic neměl. Washington prosperoval a lidé přicházeli o místa. Jejich vítězství nebyla vaše vítězství, jejich triumf nebyl váš triumf. Zatímco oni slavili, měly rodiny této země málo co slavit. To vše se ale mění. A začínáme právě taky a teď.”

Trump pak dále mimo jiné zmínil: „Složil jsem slib věrnosti všem Američanům. Po mnoho desetiletí jsme dávali peníze zahraničnímu průmyslu a ne americkému, podporovali jsme cizí země, bránili jsme hranice ostatních zemí a ne vlastní. Utráceli jsme v zahraničí miliardy dolarů, zatímco americká infrastruktura se rozpadá a stárne, obohatili jsme ostatní země a bohatství a sebedůvěra naší země se rozplynuly. Bohatství naší střední třídy bylo ukradeno z jejích domovů a rozděleno všude po světě, ale to je minulost. Dnes hledíme pouze do budoucnosti. … Sjednotíme civilizovaný svět proti radikálnímu islámskému terorismu, který vymýtíme z naší země. … Budeme se řídit dvěma jednoduchými pravidly. Amerika na prvním místě. Budeme hledat přátelství na celém světě, ale zároveň nesmíme zapomenout, že je právem každé země, aby dávala své zájmy na první místo. … Čas planých řečí skončil, nyní nastává čas na činy.“

in1

Inaugurační den se stal světovou událostí číslo jedna, bylo možno zaznamenat mnoho různých a protichůdných komentářů. Je poznat, že svět se dneškem mění.  Někteří velice silně neunesli prohru svých multikulturně socialistických vizí budoucnosti, jiní mají konečně důvod mít naději v lepší příští. Vybral jsem pro čtenáře PP tři zajímavé komenty z facebooku, které plně vyjadřují i můj názor:

  • Konečně nastal ten tolik vytoužený Den D! Amerika v čele s Donaldem Trumpem vrátí smysl našemu bytí, naší civilizaci, ale i smrti našich padlých předků, a zase jednou pomůže zastavit německé, francouzské či bruselské šílení rudých neomarxistických fašistů s anarchistickými spratky v čele! A já pevně věřím, že tentokrát to bude dočista do čista… 16105855_633531676849776_3407672131234904310_nVěřím, že svět se vrátí po letech zpátečnických zvráceností, idiotského dobroserství a zoufalé demagogie (kdy zákonem uznáváme muslimské dětské sňatky – tedy pedofilii, tělesné tresty, ponižování žen a rozumu) zpět do normálu. Do normálu, kde chlap je chlapem, který vytváří trvalé hodnoty, buduje dům, chrání, brání a živí svou rodinu a v němž je žena tvůrkyní domova, matkou společných dětí a strážkyní společného krbu. Věřím, že našim mužům bude navrácena čest a našim ženám mateřská práva. Orwell skončil, levičáci, odejděte. A k tomu nám nedopomáhej žádný Bůh, ale náš rozum, zkušenosti, čest, svědomí, morálka a pracovité ruce!
  • Donald J. Trump se stal 45. presidentem Spojených států Amerických. Pane Bože, ochraňuj jej, ať má pevné zdraví, sílu, ohodlanost, nebojácnost, smysl pro povinnost, spravedlnost a pomoc slabým. To všechno mu dej, Bože, aby učinil Ameriku opět hrdou, silnou, důvěryhodnou a spravedlivou pro Američany a pro nás všechny.
  • A už slyším na CBS a CNN jak málo lidí přišlo na inauguraci, jak hrozný byl Trumpův projev, jak vzbuzuje strach, jak rozděluje Američany. Trump vykreslil strašný obraz Ameriky a kdo ví, co ten jeho výraz “We make America great again” vlastně znamená. A co je nejzajímavější? Ti lidé se vlastně přišli rozloučit s Obamou a Trumpovi vůbec netleskali. A už jsem se cítil jako doma.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x