![](https://pravyprostor.net/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Máme co jsme „chtěli“: Islám už je v Bruselu hlavním náboženstvím
LUKÁŠ LHOŤAN 30|04|2016
[ad#clanek-respo]
Od dob francouzské revoluce pracovali socialisté, ateisté a další nekřesťané na tom, aby v Evropě vymýtili nebo aspoň radikálně oslabili křesťanství. Modlou společnosti se stalo užíváni si teď a tady, logicky to vedlo k tak radikálnímu poklesu porodnosti, že od poloviny 20. století musely evropské vlády řešit nedostatek pracujícího lidu dovozem dělníků z mimoevropských zemí – převážně muslimských.
Samozřejmě pod vlivem ideologie marxismu, ateismu a tzv. Abrahamovských náboženství si naši evropští vládci mysleli, že islám dokáži zničit stejně, jako se jim to daří s křesťanstvím. Jenže ohá, on ten islám je jiný než křesťanství, je radikálně agresivní a netolerantní. A než to mnohým evropským vládcům došlo, některým to nedošlo doteď, tak mají islamizovanou Evropu.
Ano, naše společnost má co chtěla. Nemá zde křesťanskou společnost, ale vymírajíci ateistickou a „něcistickou“ společnost, kterou stále více drtí islám. A nemyslí si, že by ten tlak islámu vedl k návratu ke křesťanství, jak si bláhově myslí někteří křesťané. Naopak islám je svou agresivitou, netoleranci a jednoduchosti tak přitažlivý, že táhne více než jiné náboženství a filozofie.
Nejhorší je, že u nás to ještě není vidět. Naše společnost žije v bublině, kdy díky komunismu lidé mají dojem, že problémy s islamizaci Evropy se nás ještě tak moc netýkají. V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Popisuji, jak muslimové dokáži využít institucí Evropské unie k tomu, aby demokratickou cestou dobyli i zbytek doposud bez výraznější muslimské populace žijící části EU.
Možná nejlepší komentář k dnešní naši situaci napsala redakce Neprojdou NO pasaran:
„Zatímco se Konvička s Hampl hádají s Volfovou a Lidínským a ti zase brojí proti Okamurovi, Fialovi a Babišovi, z Čech se pomalu stává trasa pro muslimské migranty. Lidé začínají být po dvou letech neustálého žvanění o migrační krizi a žádných řešení otupělí.“
[ad#clanek-respo]
ZDROJ: Lukáš Lhoťan