22.7.2015
Kategorie: Společnost

Mediálním světem s Petrem P.: Demošky

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 22|07|2015

Co dnes na úvod? Asi pražské sobotní demošky, kde se sešla tak různorodá společnost, že se jeden nestačí divit. „I praotec Čech byl imigrant“ stálo na transparentech pomatených sluníčkářů, což je hluboká myšlenka, kterou už v týdnu vyslovil poslanec Zlatuška.  Nevím odkud sluníčkáři vzali označení praotce Čecha jako nějakého imigranta, protože on žádným imigrantem v pojetí jak je soudobě chápáno nikdy nebyl.Praotec Čech přišel se svým lidem údajně pokud je nám známo z východu do země panenské, neobsazené která se jim tak líbila že se rozhodli zde zůstat a zapustit své kořeny, které přetrvávají dodnes. 

Ostatně, pod pojmem imigrant si představuji něco jiného, než bájného praotce Čecha. Imigranti v dnešní době jsou takoví lidé kteří se chtějí usadit v jiné zemi která již má původní populaci se svoji původní tradicí, kulturou případně i náboženstvím než je ta imigrantská. A z tohoto vymezení praotec Čech žádným imigrantem nikdy nebyl!

No musela to být v té Praze na těch demoškách úžasná směsice. Jak napsal jeden hodnotitel: Koukám na fotky z Václaváku: tam musela bejt nádherná pohoda. Agent KGB Kato se druží s liberálními levičáky z Brna, stalinista Ulvr bok po boku s trockistou Kohoutem, zelení, rudí, “””konzervativní””” TOP09, áčkaři a holčičky v šátkách. Zemský ráj to na pohled!!! A to kolega zapomněl na z Máte slovo proslaveného Kohouta, který na transparentu požadoval milion imigrantů.

noviny_26_08_03

Hezky to popsal král blogerů Větva. “V lednu sem napsal text o tym, jake metody použivaju multykulturni kolaboranti a že by tu nejraději měli milijon černych, bo to pro ně znamena obrovsky byznys za naše prachy. Ono už to tak u socijalistu a jinych multykulturnich kolaborantu chodi. Jejich schopnost zarobit si prachy vlastnima rukama je nizka, a tak hrozně radi vymyšlaju nejruznějši metody, jak podojit stat a pomoci grantu a nejruznějšich nesmyslnych programu vytahnut prachy z našich kapes. A mam ty synky rad, oni su v tom prostě dokonali. Už vloni nam brali z kapes ročně pul milijardy, přestože tu žadni uprchlici nebyli. No a fčil pro ně začina raj. Přestože je 95% lidi proti temu, pro ně to znamena obrovsky byznys. A tak se ani nestydi lhat, použivat salamove a jine špinave metody, jak sem popsal v lednovem blogu “Byznys se Syřanama začina. Přivezte jich milijon!”

Ovšem ránu Hate Free sluníčkářům udělil britský ministerský předseda. Islamismus je jako fašismus, řekl Cameron a zavelel k boji. Představil pětiletý akční plán boje s islámským fundamentalismem. Radikalizace muslimů je podle něj “jed společnosti”.  Klidně to může být naprostá náboženská tolerance. Ale respektovat to musejí i nově příchozí. “Extrémní ideologie Islámského státu je založena na stejně netolerantních ideách diskriminace, sektářství a segregace. Jako ta, jež vedla ke vzestupu Adolfa Hitlera,” řekl dále David Cameron. Tahle skupina, to není žádné průkopnické hnutí, to je tlupa, která vyhazuje lidi z oken budov a upaluje je zaživa. Je to zlá, brutální a odporná existence,” dodal Cameron. Jasná řeč. Oproti tomu u nás máme onačejší borce. Například takový kněz s pochybným svěcením Halík.

Největší mýlka je myslet si, že Českou televizi skutečně řídí generální ředitel a jeho management. Nebo že snad něco skutečně podstatného ovlivňuje Rada České televize. Ne že by tam nějaký vliv neměli, ale spousta pochodů jde zcela mimo ně. Na tuhle realitu dříve či později narazí každý ředitel a zatím každý se s tím v zájmu zachování svého společenského postavení smířil. Samozřejmě že to možné je. Jenže to by pak veřejnoprávní televize nemohla divákovi podstrkávat pouze jediný zaručeně správný názor na opoziční smlouvu, jediný zaručeně správný názor na Evropskou unii či euro, jediný zaručeně správný názor na Havla, Klause či Zemana, jediný zaručeně správný názor na Klausovu amnestii, jediný zaručeně správný názor na Ukrajinu, jediný zaručeně správný názor na přijímání migrantů atd. atd. Skutečně nezávislá televize veřejné služby by divákovi nabízela alternativní pohledy a nechala jen a jen na něm, aby si svůj názor vytvořil sám. Kavčí hory podminovat a veřejnoprávní televizi bez náhrady zrušit. Méně radikální variantou je zrušení tzv. koncesionářských poplatků, financování médií veřejné služby přímo ze státního rozpočtu a sloučení České televize a Českého rozhlasu do jedné instituce. To vše by ale muselo být hlavně provázené daleko přesnějším a skromnějším vymezením působnosti, což by v důsledku znamenalo i osekání rozpočtů. No co se k tomu dá dodat?

Couváte z parkovacího místa v obytné zóně a okolo jsou lidé? Bez pomocníka už to nedělejte. Po verdiktu Nejvyššího soudu (NS) budou muset zřejmě při couvání v obytných zónách řidiči potřebovat pomoc dalšího člověka. NS totiž potvrdil podmínku řidiči z Havířova za to, že při couvání z parkovacího místa u obchodního domu v obytné zóně přejel roční dítě, které neuhlídala jeho matka a babička.Řidič jej nemohl vidět, podle verdiktu ale spáchal nedbalostní trestný čin, protože si měl zajistit pomoc způsobilé a náležité poučené osoby. Dítě které nemohl vidět a které měly mít pod dozorem jeho matka s babičkou. Ty však v inkriminovanou dobu nedávaly pozor a dítě se jim ztratilo z dohledu. Soudy řidiče potrestaly za usmrcení z nedbalosti k ročnímu trestu s osmnáctiměsíčním odkladem. Muž navíc přišel na rok a čtvrt o řidičák. Verdikt se nelíbil ani žalobci Nejvyššího státního zastupitelství, který se postavil na řidičovu stranu. Nejlepší komentář k uvedené kauze je tento. Když začaly jezdit první “samohybná vozidla”, tehdy ještě parní, anglický zákon z roku 1865 nařizoval, aby před každým jedoucím automobilem šel někdo s praporkem, kdo by varoval chodce a koně před tím strašným strojem. V České republice nyní Nejvyšší soud požaduje totéž. Inu, svět pokročil, ale nás náš osvícený Nejvyšší soud vrátil zpět o 150 let.  Ne všechny blbosti přichází z Bruselu. Někdy si stačíme i sami.

Stát bude platit chudým i dovolenou a auto? Poslankyně „hrůzou nadskočila i se židlí”. Ministryně práce a sociálních věcí přišla s převratným návrhem – aby podpořila tisíce chudých rodin, navrhuje jim dotovat ze státních financí připojení k internetu, dostat by prý mohly i počítač zdarma. Její plán ale nenašel pochopení u koaliční kolegyně Radky Maxové. To budeme „chudým“ platit i auta a dovolené?, zajímá poslankyni hnutí ANO. Marksová podle serveru iHned.cz plánuje vydat v příštích pěti letech asi 400 milionů korun na připojení chudých rodin k internetu. Podle ní si pak sociálně slabší na internetu snadněji najdou práci, rozjedou podnikání a budou mít lepší přístup ke službám. „Cílem je, aby lidé ohrožení sociálním vyloučením mohli využít digitální technologie ke zlepšení svého postavení ve společnosti,” cituje server Jiřího Vaňáska, ředitel ministerského odboru trhu práce. Mám otázku. Co bude stát dotovat příště? Mobily? Tablety? Notebooky? Dovolené? Značkové oblečení? Nebo třeba auta?

Hollande chce pro eurozónu vládu, rozpočet a parlament.  Francouzský prezident se důrazně připojil k hlasům volajícím po vytvoření vládního kabinetu pro eurozónu. Jednotná vláda pro devatenáct zemí platících eurem by měla mít společný rozpočet a parlament, který by uplatňoval demokratickou kontrolu, napsal Hollande v článku, který dnes zveřejnil francouzský týdeník Journal du Dimanche. Státy se staly členy měnové unie, protože to odpovídá jejich zájmům. “Nikdo si nedovolil odejít,” upozornil Hollande. “Jejich volba si zaslouží posílení organizační struktury, vytvoření předvoje složeného ze zemí, které se tak rozhodnou,” napsal.

“Co nás ohrožuje, není přemíra Evropy, nýbrž její nedostatek,” soudí Hollande. Prezident napsal, že Evropská unie dopustila oslabení svých institucí. Podotkl, že osmadvacítka členských zemí “se obtížně snaží nalézt společnou platformu pro další postup. Parlamenty jsou příliš vzdáleny rozhodovacím procesům a lidé se odvracejí, když je jejich názor tolik ignorován”.

Co k tomu říci? Socialistické metody dovedly Řecko do propasti. A nejen Řecko. Zachráníme socialismus ještě větším socialismem… Kupředu levá, kupředu levá… Přes spáleniště… A pak ještě, že když něco vypadá jako kachna, kejhá jako kachna, chodí jako kachna, je rto asi kachna. A když něco vypadá jako debil….

A na Fejsbůku napsali:

 • Chovanec zřejmě protizákonně  zasahoval do personálních věcí GIBS. Slyšíte ten jekot všemožných aktivistů a petičníků? Správně, já taky ne.
 • Nechápu, proč členové naší vlády, viz. před pár dny Bělobrádek, jednají v Bavorsku s tamní vládou. To přece není pro vládu ČR či ministra vlády ČR partner, tím je vláda Spolkové republiky Německo. Předseda bavorské vlády je na úrovni hejtmana u nás.
 • Televize prokazatelně omlazuje… pustím Nemocnici na kraji města, Malý pitaval nebo Majora Zemana a mám pocit, že mi je zas šestnáct.
 • Jistěže existuje způsob jak v Česku okamžitě zvýšit oblibu islámu – je to zavedení ramadánu jako státního placeného svátku. Řadě lidí by okamžitě po schválení měsíčního volna muslimové začali připadat jako sympatická parta s velmi rozumným přístupem k životu.
 • Mají ještě v jiné zemi ministra financí, který jezdí po Chorvatsku a dětinsky se raduje, když najde trhovkyni, co má pokladničku s anténkou?
 • Dnes je to rok, co Putin, rusové, proruští rebelové, Putin a Putin sestřelili letadlo.  Bohužel specialisté ani za rok, nebyli schopni zfalšovat důkazy. Je tedy jasné, že letadlo sestřelil Putin, rusové a proruští separatisté a Putin a Putin. V TV říkali, že letadlo setřelili Putin, proruští separatisté, rusové a to ruskou raketou vyrobenou v Rusku, prodanou proruským separatistům.  Tak, teď už si zapamatujete kdo sestřelil to letadlo?
 • “Evropa bude do budoucna muset více hlídat rozpočty jednotlivých členských států. A to neplatí jen pro eurozónu, ale i státy mimo ni.” Tak pravil na ČT24 “pravicový” politik Jiří Pospíšil. Na to existuje jen jediná odpověď: “Jdi do pr*dele!!!!”
 • Jeden idiot chce penize za to, ze zverejnite fotku jeho hnusnyho baraku, druhej magor za pouziti jmena, kterych je v CR kopec.  Kdy dosahne idiocie doby vrcholu?
 • Až budu zvolená generální ředitelkou České televize, první věc, kterou udělám, bude, že na vteřinu vyletí David Borek! Způsob moderování, kdy odpovědi hosta tvoří 10% času rozhovoru a zbývajících 90% je tvořeno redundantně košatými otázkami rádobychytrého moderátora, který se k smrti rád poslouchá, totiž nemá v televizi co dělat!
 • Moc se mi líbí ten uzavřený koloběh ……Třeštíková natočí nějakou šílenost o feťačce, jménem Mallory …..komise to “doporučí” na Karlovarský festival …….tam to (jako) dostane cenu …..a pak si vzájemně všichni pogratulují !!!! Jo zapomněl jsem podstatnou maličkost ….producentem je Česká televize , tedy za naše, vaše peníze ……..Rozkošné !!! PS ….teď to půjde do kin ….tak uvidíme ten “úspěch” ……Otíku koupil jsem ti 5 lístků, aby vůbec promítali …..
 • Každý rok se odehrají monstrózní dopravně bezpečnostní akce s romantickými názvy. Tisíce nadržených policistů s nadopovaným sebevědomím vyrazí do ulic, kde šikanuje řidiče, kontroluje lékárničky a zda jsou vesty uložené v dosahu řidiče. Následně nás pokaždé nás policie ohromí počty nasazených příslušníků a počty zjištěných přestupků, aby se následně ukázalo, že to stejně nemělo na nic vliv. Z nepochopitelných důvodů se celý rituál pořád opakuje, aniž by se někdo vůbec dovolil položit otázku, jaký vlastně přínos taková akce měla.
 • Cachtání v kašnách, studentský internet v parku, šachy na chodníku, facka v kavárně, občas nějakej ten sex na veřejnosti – to jsou témata, která hýbou Brnem.  A co privatizace, územní plán, stav nemocnic a pohotovostí? Na to pro samý cypoviny není čas? Tak hlavně že máme na magošu nově dvě úřednice, které s tím územním plánem (jo, s tím co ho skoro nemáme), budou radit občanům.
 • Poslanec Dolejš zveřejnil na svém FB letní foto s pejskem. Zlé jazyky tvrdí, že poté co komanči vyjebali s náma přešli na štěňátka. 

 • Američtí agenti zavolají libanonskému zaměstnanci ukrajinské firmy se zbraněmi. Tvrdí mu, že jsou dealeři z Kolumbie a chtějí nakoupit zbraně. Když souhlasí, nechají ho Čechy zatknout a obviní jej ze “spiknutí k poskytování materiální podpory teroristické organizaci”.  (Nejde o přílohu k lékařské zprávě z blázince.)
 • Brno střed si z řad Hnít Brno najalo úředníka s náplní PR v oblasti IT. Takový malý nepotismus. Jaké překvapení, když Stránky Brna-středu Deník ohodnotil jako matoucí. „Web je velmi nepřehledný. Působí dojmem, že autor tam zásadní prvky jen rozházel a nad uspořádáním se moc nezamyslel,” popsal odborník.
 • Zatímco „zachraňujeme“ Řecko, hroutí se „naše“ Ukrajina…Čeští politici k tamní situaci ovšem mlčí – dosud nedorazily instrukce…
 • Před časem jsem navrhl zrušení ministerstva zahraničních věcí. Stojí nás 4 miliardy ročně, nedokáže udržet slušné vztahy s bývalými spojenci, nenamáhá se hájit naše zájmy, a když českým občanům v cizině ukradnou dítě, nehne pro ně ministerstvo ani prstem. Teď se ale ukazuje, že je to ještě horší. Ten úřad nejenže není k ničemu, ale škodí nám více než ta nejvíce nepřátelská cizí velmoc. Naposledy pokoutně uzavřenou mezinárodní smlouvou, která umožňuje, aby kterékoliv české obce přišla horda cizinců, zvolila si svého starostu a nastolila své pořádky. To ministerstvo by mělo být prohlášeno za zločineckou organizaci. Zrušení je ještě minimální požadavek, jaký můžeme mít.  Zbytky agend by mohl převzít příslušný odbor prezidentské kanceláře.
 • Některé věci v životě jsou k nezaplacení. Třeba řecký státní dluh.

A něco veselého : 

A fór na konec: Na pánském Wc v Brně stojí tři chlapi u pisoáru… Pražák dokončí své dílo a jde si umýt ruce. Na osušení rukou použije papírové utěrky, spotřebuje jich asi deset, dokud z rukou neutře poslední kapičku vody. Otočí se k ostatním a říká: “My co pracujeme u Philipsu, jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali extrémně dokonale.”
 Druhý čecháček také skončil a umyje si ruce, utře si je však pouze do jedné papírové utěrky, využívajíc každý milimetr čtvereční volné plochy. Otočí se povídá: “My ze Siemensu jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali nejen extrémně dokonale, ale i extrémně efektivně.”
Třetí skončí svou práci a odchází… Cestou ke dveřím přes rameno prohodí: “My, borci z Moravy, si na ruky nechčijem…

A to je dneska všecko.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x