26.7.2023
Kategorie: Ze světa

Bude příměří?

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Tak včera na idnesu vyšel článek, který již otevřeně přiznává skutečnost, že nejvyšší kruhy v USA začínají po neuspokojivých výsledcích ukrajinské protiofenzivy diskutovat o tom, zda je únosné nadále Ukrajinu podporovat v nekonečné válce, či zda není vhodnější tlačit Zelenskeho do jednání o příměří.

Dokonce byl v článku uveden příklad takového výsledku války, a to příměří uzavřené v rámci korejské války a stanovení demarkační linie na 38. rovnoběžce.

Což je naprosto totožné řešení, které prosazuji od prvního dne války.

Tudíž buď se politické vedení USA stalo proruskou pátou kolonou, a nebo se ukáže, že námi navrhovaná varianta byla od počátku jediným realistickým ukončením tohoto válečného konfliktu.

Opravdu jsem zvědav, na co se místní politická reprezentace a celá twitterová bojůvka bude vymlouvat, pokud k tomuto vyústění celého konfliktu skutečně dojde.

To by se totiž v plné nahotě ukázalo, že kdyby se toto námi navrhované řešení realizovalo už před rokem, tak mohl Bachmut zůstat Ukrajině, nemusely se vyházet miliardy dolarů z okna a především mohly být desítky tisíc ukrajinských mužů stále naživu.

A tedy, že jsme to byli my, kdo prosazoval to pro Ukrajince nejpřínosnější východisko, zatímco všichni modrožlutí vlaječkáři je svým bezhlavým fanatismem nahnali do neskutečného utrpení a neštěstí.

Pravda je vždy dcerou času.

Ani tentokrát tomu s největší pravděpodobností nebude jinak.

 

FB

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
102 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x