23.10.2022
Kategorie: Ekonomika

Má stát na to, aby tak rozhazoval?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Včera jsem se dívala na diskusi ekonomů. Ale to bylo tóčo! Překřikovali se tak, že nebylo rozumět. Šlo jen o jednu věc – má stát na to, aby tak rozhazoval?

Nemusím být ekonom, abych věděla, že když nejsou příjmy, nemůžou být výdaje. Středula burcoval, že do školství přece musíme investovat! Ale proboha – o jaké investice jde? Nabírají se asistenti, kteří se musí starat o žáky v inkluzi. Nebylo by lepší tu hloupou inkluzi zrušit?

A tak je to se vším. Vytvoříme problém a pak nemáme lidi a peníze na to, abychom ten problém vyřešili. Stačí se jít podívat na nějaký Úřad práce. Chybí úředníci, nestíhají vyřizovat žádosti o příspěvek na bydlení. Nebylo by lepší něco udělat s těmi cenami elektřiny a plynu? Tím by se problém vyřešil jaksi zásadně a u zdroje.

Naše vláda neumí problémy řešit, ona je vytváří. Na řešení problémů fakt nestačí fráze a načančané fotky s budovatelskými hesly.

Vláda je totálně neschopná a kdo se ofrňuje nad demonstracemi, jakoby s vládou souhlasil. Je mi jedno, kdo co organizuje, je mi jedno, kdo kde bude mluvit. Vím jen jediné – lidé musí do ulic. Ničeho jiného se vláda nebojí…

 

Eva Hrindová

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x