26.4.2015
Kategorie: Společnost

Noční vlci jedou, socialističtí regulátoři vyjí

Sdílejte článek:

RED 26|04|2015

Když si chtěl “generál” Vyvadil lehat se svými soudruhy pod kola amerických obrněných vozidel, aby jim zabránil v průjezdu Českou republikou, dělalo si z něj legraci mnoho lidí. Bohužel možná v mnohých případech těch stejných lidí, kteří by dnes chtěli zakazovat cestování naší vlastí partě motorkářů z Ruska. 

Jaromír Hlubek k tomu na svém blogu píše: Je to stejně nepodstatná věc, jako pomluva, nepomluva pana Peroutky. Přesto jsou toho plná média a je z toho kauza, která hýbe veřejností. 1100 občanů, tedy asi 0,0016% procenta oprávněných voličů podepsalo petici. 37 „osobností veřejného života“, což je mizivé promile, matematici prominou, se postavilo proti. Hells Angels taky nejsou žádní beránci, přesto skoro nikdo neví, že měli dva, možná tři srazy v Praze, nebylo to populární, proto se o tom mlčelo a mlčelo správně. 

Nemůžeme vše politizovat a ze všeho dělat útok na Eurounijní svobodu. My totiž žádnou svobodu nemáme, jsme kuličky v osudí, kterým někdo točí a snaží se točit tak aby z toho vyšel nadměrný zisk pro provozovatele lunaparku zvaného Socialistická Evropská Unie.

putinvlci

Velmi dobrý komentář se objevil také na stránkách Svobodných: Jsem absolutně znechucený z mentálních komunistů, kteří jen momentálně propagují jakože „západní hodnoty“ a přitom si velkolepě vytírají zadek s Ústavou i základními principy demokratického, právního státu.

Naše Ústava hovoří naprosto jasně: každý smí dělat vše, co není zákonem zakázáno.

Je zákonem zakázáno jezdit na motorce?
Je zákonem zakázáno vést blbé řeči?
Je zákonem zakázáno mít rád Rusko?
Je zákonem zakázáno připomínat vítězství spojenců, mezi které — světe div se — opravdu patřil i SSSR?

Že ne?

Pak ale NAPROSTO NEEXISTUJE, aby oněm „Vlkům“ kdokoli jakkoli zakazoval průjezd — tedy s výjimkou těch jedinců, kteří jsou explicitně vedeni jako „persona non grata“.

A naopak: každý takový pokus nejenže smrdí komunismem a je jedno, že se k těmto komunistickým praktikám hlásí „antikomunisté“ , ale navíc je ještě brutálně pokrytecký, protože se jedná o přesně totéž zneužívání moci k potlačování „nežádoucích“ názorů, které tito pokrytci vytýkali Putinovi.

Ano, mnoho našich spoluobčanů je natolik omámeno vlastním pseudobojem s “vnitřním i vnějším” nepřítelem, že si nedokáže dohlédnout na špičku vlastního nosu a hrubě si plete zápas o ideje a politické zásady s poštěkáváním ratlíků na cizího člověka, který jim nevoní jako páníček.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x