15.9.2022
Kategorie: Společnost

Každému podle jeho potřeb …

Sdílejte článek:

KATEŘINA DOSTÁLOVÁ

Každému podle jeho potřeb. Pamatujete si to komunistické heslo? Zásluhovost nahradily potřeby. Žili jsme to. Teprve v šedesátých letech u nás nastala pozvolná revolta proti tomuto ekonomickému zločinu. Pokusili jsme se o reformu a ta k nám přivedla Brežněvova vojska. Proč to říkám?


Protože už dlouhou dobu opakujeme tu stejnou chybu. My jsme si sice nepozvali vojska, ale my jsme dobrovolně vstoupili do společnosti, která provozuje přesně to, co nás tak poznamenalo. Komunismus nahradila klimatická změna a zelený úděl. Tato Ideologie byla nadřazena nad zákony ekonomiky. Západ nemá naši zkušenost a nemůže nám rozumět. My zase máme politiky co nechtějí rozumět nám a diví se Václavákům a častují nás nadávkami proruských zájmů. Nemělo by to být náhodou naopak? Kdo přivedl Putina do našich životů? Jejich zelená ideologie. Největší fanatici Němci se s tím nikdy neskrývali když budovali Nord Stream 2 a odpojovali své jaderné elektrárny. Proč? Pro ty levné energie!

Za tuto situaci jsou zodpovědné všechny naše vlády za posledních 20 let. Všechny, nikoho nevyjímaje. Ani od jedné jsem neslyšela bití na poplach z té závislosti. Varování ze strany Ruska jsme slyšeli dost, ale vlády byly hluché. Teď si nás berete jako rukojmí a já za sebe říkám, že je mi jedno od koho budeme brát plyn. Je vaše povinnost neprohlubovat krizi. Díky vám všem s námi latentně žije už dlouho. Jediná cesta jak z toho ven, je okamžitě opustit Green Deal. Neexistuje, slovo nejde. Jde.

K této poznámce mě vede dnešní projev Ursuly von der Leyen v evropském parlamentu. Prosím, poslechněte si ho. Nepochopili nic. Za přítomnosti Olany Zelenské a potlesku, dál prohlubují válečný konflikt. Utužují zelenou ideologii promítáním do pomoci ekonomice a ani jednou nezaznělo slovo JEDNAT.

 

Kateřina Dostálová

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,85 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)