15.2.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Úmrtí „na covid“, vládní opatření a masové očkování

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Portugalsko

Do 15.září 2020 bylo v Portugalsku vykázáno celkem 1 875 úmrtí „covid“. Po jarní úvodní vlně byl průměrný počet vykázaných úmrtí „Covid“ mezi 3 a 6 úmrtími denně. (Sedmidenní klouzavý průměr).

15. září 2020 zavádí portugalská vláda první vlnu lockdownových opatření.

Od 15.září do 15.října bylo v Portugalsku vykázáno dalších 253 úmrtí „covid“. Průměrný počet denně vykázaných úmrtí „Covid“ se pohyboval mezi 6 a 11 úmrtími denně.

15.října 2020 portugalská vláda zavedla další razantní opatření lockdownu.

Skok v počtu denně vykázaných úmrtí na sebe nenechal dlouho čekat. Nejprve téměř okamžitě počet denně vykázaných úmrtí poskočil na úroveň okolo 12-15 úmrtí denně a velice rychle již během prvního měsíce po zavedení báječných vládních opatření (tedy do 15.listopadu) vystřelil počet denně vykázaných úmrtí do oblasti 60 až 80 úmrtí „Covid“ denně.

Na této úrovni denně vykázaných úmrtí se situace v Portugalsku stabilizovala – až do konce prosince 2020, kdy se v Portugalsku začalo masově očkovat „proti Covidu“.

Do 27.prosince, kdy Portugalsko začalo masově „očkovat“, byl počet vykázaných úmrtí „Covid“ 6 619 celkem.

Během několika málo dnů po zahájení tohoto „očkování“ dochází v Portugalsku ke druhému enormnímu skoku v počtu denně vykázaných úmrtí „Covid“ na úroveň 150 až 300 úmrtí denně.

Do 15.března 2021, během první fáze masového očkování v Portugalsku, bylo dalších 10 075 úmrtí, které byly vykázány jako „Covid“, a celkový počet vykázaných úmrtí „Covid“ tak dosáhl 16 694.

Portugalsko postupně dosáhlo až dnešní 94%-ní pro-očkovanosti (aktuálně 94,62%). Žádná tečka se však nekoná – denní počet úmrtí vykázaných jako „Covid“ v letošním roce opět prolomil hranici 20 denně a aktuálně se pohybuje mezi 30 až 50 úmrtími denně. Tedy více než během vlny „jaro 2020“, kdy nebyly žádné drastické lockdowny a žádné „očkování“. Také na jaře 2020 nebylo pravidelné a vlastně neustálé 24/7 strašení v televizi z úst „expertů“, „odborníků“, „vědců“, mediálních presstitutek a politiků.

Shrnuto: Bez lockdownů a bez „očkování“ mRNA „vakcínou“ mělo Portugalsko cca 1 875 úmrtí lidí s pozitivním testem na Covid, ať již zemřeli na cokoli, od rakoviny až po autonehodu. To je z celkového počtu „úmrtí Covid“ cca 9%. Po zavedení lockdownů do začátku „očkování“ bylo dalších 4 744 úmrtí lidí s pozitivním testem na Covid. To je z celkového počtu cca 23%. Po zahájení masového očkování, během první vlny masového očkování bylo celkem 10 075 dalších úmrtí „Covid“, takže etapa masového „očkování“ experimentální mRNA „vakcínou“ přinesla téměř 50% „úmrtí Covid“. Zbývajících cca 18% úmrtí „Covid“ připadá na období vzorně pro-očkovaného Portugalska, země, která nám byla propagandou dávána za vzor jako země, která udělal za Covidem tečku a teď už tam po té skvělé „vakcíně“ na Covid nikdy nikdo neonemocní natožpak že by snad umřel…

1 2

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x