25.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čeká nás prý peklo!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Prohlásil Babiš. Zřejmě má na mysli novou mutaci současného pekla, kterou nás on a jeho poslušní podřízení, obšťastňují po celou dobu. Samozřejmě těch, co to organizují se to, jako obvykle, týkat nebude. Jinak by tu Monika Babišová pobývala s námi a neodjela by do Dubaje si opalovat hýždě.

Dokladem, který má ospravedlnit to nové peklo jsou jako obvykle cifry a zase cifry. Stoupající čísla nových pozitivních, nářky na obsazenost nemocnic, které jedou na doraz a nemají prý již žádnou kapacitu a hlavně britská a od dneška i jihoafrická mutace viru.

15672 je ten dnešní katastrofický nárůst. Akt.nemocných  127420. V nemocnicích 6817 pacientů.

Opravdu jsou to údaje, opravňující vyhlášení nového pekla? Akt.nemocných jsme měli již 174965, ležících pacientů 8155 a uzdravených za den 18051.A žádný kolaps se nekonal.Orientačně jsou to hodnoty  cca 85% kapacity. A uzdravení, ti nikdy nebyli středem pozornosti. Spíše jako by ani nebyli. Naprosto nezajímavé číslo, jak pro Babiše a spol., tak pro kohokoliv z opozice. Přesto, že to již dotáhli sami na 1.037 430 !

A přímo stěžejním důkazem tvrzení, že kapacita nemocnic došla, je zbourání slavné polní nemocnice v Letňanech, která se stala nepotřebnou. A kdo tomu nerozumí, ať se jde bodnout! A britská mutace Covidu, jako největší strašák pro hloupé Čechy? V zemi, kde údajně virus vznikl a je ho plno, přikročila britská vláda naopak k rozvolnění!  Jsou tak hloupí, nebo je někdo blbý u nás?

Zkusme choulostivé téma a to jsou údajní mrtví na Covid. Kdejaký redaktor dává najevo radost z toho, že jsme zase nejhorší na světě, jak v počtu mrtvých na počet obyvatel, tak v počtu nových pozitivních, kteří jsou automaticky zařazeni jako těžcí marodi, bez ohledu na to, jestli mají či nemají klinické příznaky nemoci. Myslíte, že existuje v seznamu nemocí choroba, které se říká bezpříznaková a je u ní popis způsobu léčení? A že se může vyskytovat v milionových počtech, je velmi nebezpečná a přitom se dá úspěšně léčit bez asistence lékaře a stačí být chvíli doma?  K těm mrtvým se vraťme do minulého roku.

26. 5. 2020 se konala na Karlově univerzitě odborná konference s podtitulkem „ Co víme a nevíme o Covidu? Hlavním řečníkem byl hlavní statistik ÚZISu L.Dušek. V jeho řeči zazněly slova, které stojí za to se připomenout.

92% těch, jejichž smrt se uvádí ve statistice v ČR, nezemřelo primárně na COVID! Neexistují žádná data ,že zemřeli v příčinné souvislosti, nebo že primární příčinnou byl COVID!! Ano , doba od té doby pokročila, ale 10 měsíců poté,prohlašuje současný ministr zdravotnictví  při televizní besedě národu, že počet mrtvých na Covid je maximálně 30% z toho, co statistiky ÚZISu uvádějí !

Takže tu máme nejprve možnost, že těch skutečně  mrtvých  je jen 8%, a v druhém asi 30%. Nejsem fanda Blatného, ale že by byl takový hlupák, který  neví co říká a který se jako ministr přes zdraví s takovou informací nikdy nepotkal  a říká ji jen tak z legrace , tak tomu nevěřím! Také ihned od svých nadřízených dostal po zobáku a byl označen za mediálně nezkušeného. L. Dušek přispěchal  s tvrzením, že až bude čas tak bude tato statistika podrobena revizi a předpokládá, že dojde k nějaké malé korekci počtu mrtvých. Sám dobře ví, že to nebude již možné. Úmrtní listy vystaveny, mrtví jsou buď 2 metry pod zemí, nebo šustí v plechovce. A pokud jsou v tom peníze, které nemocnice obdržela na základě falešných údajů, tak by šlo o pojistný podvod!! A to žádná nemocnice nebude chtít připustit. Na úmrtních listech jsou podpisy konkrétních osob, konkretních lékařů. A ti, kteří by, tlačeni svým svědomím, chtěli něco vysvětlit, by mohli dopadnout třeba jako R. Šmucler, který již nemá svou nemocnici, nebo primář C.Musil, který byl vyhozen na dlažbu a nebo viroložka S.Peková, která čelí trestním u stíhání. Nezbývá než doufat, že platí rčení o Božích Mlýnech a o tom, že na každou svini se vaří voda! 

Z konference dne 26.5.2020 existuje doposud dohledatelný videozáznam, takže tato závažná slova o manipulaci s počtem mrtvých, se dají snadno doložit. Při uplatnění prvního tvrzení L.Duška  se z 20 000 nebožtíků stane při 8% jen 1600 a z 12000, kteří zemřeli v roce 2020  jen 960!

Matematika je jen jedna! 

Výše bonusů za covidové pacienty již na veřejnost pronikla a lecos vysvětlila. Prozatím chybí vědomost o tom, jaký obolos dostane nemocnice za covidového nebožtíka! Je to stále bedlivě střežené tajemství!

                                    

                     

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x