6.1.2021
Kategorie: Politika

Zeman je už jen zapšklý mstivý stařík

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieNa Hradě nemáme prezidenta, ale lidskou trosku, která je mimo realitu. Svědčí o tom jeho projevy z poslední doby, které zlehčují problémy, obsahují nesmysly a urážejí obyčejné lidi. Jako ten vánoční.

Tak nám Miloš Zeman vybídl podnikatele, kteří museli své provozy zavřít kvůli koronaviru, aby si vzali úvěry. Je vidět, že tento člověk nikdy nepodnikal a neví, co to obnáší. Další dluhy v této době jsou pro tyto lidi značným rizikem. Banky také nebudou příliš nadšeně rozdávat půjčky, jejichž návratnost může být problematická.

Vánoční Zemanův projev už byl jenom snůškou nenávisti a hloupostí. Já bych si představoval, že toto vystoupení hlavy státu bude nadstranické a pozitivní, bude v něm naděje a povzbuzení lidí. Místo toho obsahoval nenávistné útoky proti opozici a novinářům a nekritický obdiv vůči vládě Andreje Babiše. Za pozornost stojí také tato slova: „Na druhé straně jádro naší ekonomiky, a to je průmysl, stavebnictví a zemědělství, zůstalo téměř nedotčené. A většina problémů se týká pouze sektoru služeb,“ uvedl ve vánočním projevu Zeman. Jak už uvedli špičkoví ekonomové, toto jsou znalosti fungování národního hospodářství tak se stoletým zpožděním. Připomínám, že sektor služeb se na tvorbě našeho HDP podílí 60%! Takže slova že většina problémů se týká pouze sektoru služeb, jsou nepatřičná, zlehčují vážný problém a působí pohrdlivě vůči desetitisícům pracovníků v tomto odvětví, kteří jsou bez práce.

Zeman je zkrátka totálně mimo realitu a měl by se co nejdříve vrátit na Vysočinu, protože už jenom škodí.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x