3.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Svátky aneb dobře není …

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Tak jsem prožil svátky. Jistě, setkal se s mnoha lidmi, bez hadrů, to se můžou „Prymulové“ na hlavu stavět, nikdo žádnou chorobou netrpěl, netrpí.. – nebo snad, je-li Vám zle, bolí Vás hlava, máte-li byť i zvýšenou teplotu, snad 37.1°C, půjdete se bavit? Těžko, že.

Jenže, jen prosťáček by si mohl myslet, že narušení pravidel daných šmejdy a imbecily jednomu přinese jakékoli potěšení. Bohužel, ba naopak.

Ještě před svátky jsem byl přesvědčen, že je dobře psát, vysvětlovat, ukazovat.. – prostě aby si někteří uvědomili kdo a proč jim podle všeho lže. Zfalšovaná data hospitalizovaných a zemřelých, nesmyslné výsledky chybně „pozitivních testů“… A teď?

Hmm, množství článků, které tady čtu, mě na rozdíl od časů minulých nepřivádí ani tak ke štěstí že existují skvělí, myslící lidé, ale spíše k zoufalství. Proč?

Protože právě tyto svátky mě přivedly k názoru, že Národ je rozdělen, a neni s tim k hnutí.

To kvantum „televizních pitomců“: -Ahoj, kamaráde. Podívej, přečti si, koukni na ta čísla, to je docela zajímavý, ne?

-Ne, mě to nezajímá, já to už slyšel v televízi, a to mi stačí. Já na tyhle pokoutní žvásty nemám náladu, telka nelže, i na Nově to tak přece bylo.

Mladé to nezajímá vůbec, řeší s hadry na ksichtě PC hry, a v těch se slova jako „imunita“ nevyskytují.

A ta těžká menšina chytřejších už to prostě ví, tak proč jí to opakovat?

Docela blbý, že?

Je pravdou, že odhadem je dnes u nás snad 80% televizních blbů, kteří současný stav podporují protože to v TéVéčku slyšeli, a (s bídou..) 20% těch, co sice vědí že je to jeden velký podvod, ale nehnou s tím? Je to snad jinak? Nebo proč se tedy opozice nesnaží? Taky už čuchá nějaké výhodné koupě, vždyť na rozdíl od hospodských jí superplaty běží dál..?

Nojo, no. Ono to dojde i „TéVéčkářům“, nejsou všichni idioti, ale to už bude pozdě. Hospody, hotely, skiareály a podobné skoupí a budou vlastnit různí Prymulové, nasadí šílené ceny.. – a co? Televizní idioti budou opět nadávat u piva, to jediné co umí náramně….

Ale o tom nechci. Jako prosťáček bych poprosil vzdělance ať mi poradí. Mně prostě přijde že s tím nelze hnout, že jakákoli námaha je úplně zbytečná. Národ je prostě TRVALE rozdělen, a dokud někdo nevyhodí TV věže do vzduchu či nepozatýká redakce pro šíření poplašné zprávy, vše marno.

A všech těch Eviček, Lubošů, Jindrů a dalších je mi prostě líto. Jo, mám Vás moc rád, ale proč se namáháte, proč marníte svůj čas?

Proč? Co se to s tímhle národem stalo? Nic ve zlém, porovnejme dvě věci.

Za druhé světové války byla rovněž spousta přisluhovačů, konfidentů, prostě těch co poslouchali „RadioHitler“ a řídili se Goebbelsovými žvásty. Jenže byla taky spousta těch, co poslouchali Londýn či Moskvu. Díky nim byl odboj, povstání a tak.

Představme si to dnes. Nic ve zlém, leč obávám se, že ještě osmého května 1945 by bylo 80, ne-li 90% čechočlovíčků na základě poslechu „Prymula-ČT24“ přesvědčeno, že Paulus u Stalingradu mocně vyhrává. A byli k smrti zděšení podivnými tanky s hvězdičkami, ať už bílými či červenými, v ulicích…

Není Vám z tohohle vývoje, snad pokroku, tak trošínku na blití?

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x