2.1.2021
Kategorie: Společnost

Pár všetečných novoročních otázek k “pandemii” a opatřením

Sdílejte článek:

TLAMICZKA

Pokud sledujete i něco jiného než apokalyptické ČT a Novinky/Seznam Zprávy, určitě vám přišel rok 2020 fascinující. Ne tím, že k obrovskému množství existujících virů zase přibyl jeden nový, ale kvůli tomu, jak totální rozpor je mezi tím, co kolem sebe vidíme vlastníma očima a vnímáme vlastním rozumem a tím, co prezentují velká média a politici.

Je Nový rok a místo toho, abychom vzhlíželi k budoucnosti s optimismem a s plány, co všechno v roce 2021 zlepšíme, tak na nás velká média dál sypou další a další apokalyptické vize (mimochodem, prakticky žádné mediální vize vymírání lidstva se za posledních 10 měsíců ani náhodou NESPLNILY). Z naprosto nesmyslných čísel počítaný PES hrozí, že splní plán na 105% a zdraví lidé budou mít domácí vězení asi až do konce světa…nebo dokud se všichni absolutně nepodvolí novému řádu světa a “novému normálu”.

Klaus Schwab i jeho žvižátka si mocinky přejí Nový Světový Řád

K podivné reakci mnoha “vyspělých” států na nový virus mám řadu otázek, které jistě nejen mě nedají spát.

 • Víme, že vitamín D má obrovský význam pro prevenci vážnějšího průběhu nemoci COVID-19. Proč o tom velká média nemluví a proč vláda vitamín D nedistribuuje zranitelným skupinám?
 • Proč jsou cenzurovány informace o léku Isoprinosine, který se zdá být poměrně účinným pro zmírnění vážného průběhu nemoci? Je to proto, že jde o poměrně levné generikum, na jehož prodej není napojena žádná farmaceutická mafie? Proč se místo něj používá/používal neuvěřitelně drahý Remdesvir, který zřejmě nemá žádný účinek?
 • Proč jsou cenzurovány informace o tom, jak účinné jsou pro zmírnění některých závažných komplikací COVID-19 léky na “ředění krve” jako je Warfarin? Je k tomu stejný důvod jako u vitamínu D a Isoprinosinu?
 • Nemoc COVID-19 je takřka bezvýznamná pro 80% populace – proč tedy tyranizujeme totalitními zákazy 100% populace a nesoustředíme se jen na ohroženou skupinu těch cca 20%, zatímco by zbylých 80% mohlo normálně fungovat dále?
 • Proč každé tvrdé opatření, které vláda vydá, vždy nejvíc zasáhne nižší a střední třídu a malé podnikatele, zatímco podporuje obří korporace a obchodní řetězce, které za rok 2020 vykazují rekordní zisky?

 • Proč velká média a tzv. “big tech” společnosti (Google/YouTube, Twitter, Facebook, Apple) tak brutálně cenzurují jakékoli informace o nemoci COVID-19 – o účinné prevenci proti ní, o možných způsobech léčby, o reálném počtu mrtvých NA tuto nemoc atd. a povoluje jen jediný možný styl informování ala “šíření poplašné zprávy”?

 • Proč se tak extrémně spoléháme na WHO jako na jediný zdroj Velké Pravdy, když i WHO samo sebe konstantně a kompletně rozporuje?
 • Nevadí, že aktuálně je WHO prakticky soukromým projektem Billa Gatese (po odchodu USA dostává WHO nejvíce peněz právě od Gatese)? Nevadí, že Bill Gates je vakcinační fanatik, který otevřeně mluví o potřebě rychle zredukovat lidskou populaci?
 • Proč WHO náhle nenápadně změnila definici “skupinové imunity” a přepsala ji tak, že jediná možnost pro její získání je plošné očkování? Jak získávali imunitu naši předci po předchozí miliony let?
 • Proč je cenzurována většina lékařů a zdravotníků, a to od lidí naprosto nevzdělaných ve zdravotnictví, tj. od politiků a novinářů? Odkdy rozumí mainstreamoví novináři nemocem a zdraví lépe než lékaři a zdravotníci?
 • Proč se v televizi a pořadech neustále točí jen několik “expertů”, kteří šíří katastrofické scénáře a nikdo jiný v hlavních médiích takřka nedostává prostor?
 • Víme, že naprosto největším faktorem zhoršujícím průběh nemoci COVID-19 je kombinace morbidní obezity, vysokého tlaku a cukrovky – proti těmto věcem se dá poměrně snadno bojovat zdravým životním stylem a sportem/zdravým pohybem. Proč vláda nehrne finance do podpory sportu a rekreace, jejichž přínos je naprosto obrovský (nejen proti covidu!) a místo toho naopak omezuje pohyb, zavírá fitness centra a rekreační zařízení?

 • K čemu testujeme zdravou populaci, a to navíc nevhodnými a velmi drahými PCR testy? Nešly by desítky miliard, které propálíme na těchto testech, využít racionálněji, např. na zlepšení vybavení nemocnic, budování míst pro sport a rekreaci, zlepšení stavu domovů důchodců apod.?
 • Pokud je nejvyšší hranice citlivosti PCR testů cca 30 cyklů, aby byl výsledek alespoň jakž takž validní, proč používáme naprosto absurdních 40+ cyklů, které dají pozitivní výsledek i u manga nebo řitního otvoru leguána?
 • Když už musíme provádět nesmyslné plošné testování zdravé populace, proč místo drahých a pomalých PCR testů nepoužíváme sice také nepřesné, ale alespoň zásadně levnější a rychlejší antigenové testy?
 • Praktické studie z reálného světa ukazují, že vliv plošného nošení roušek na šíření virového onemocnění je prakticky nulový. Proč umanutě trváme na jejich nošení, a to za cenu policejního tyranizování a dokonce i fyzického napadání lidí bez roušek?
 • Gigantická studie na 10 000 000 milionech lidí ukázala, že tzv. “bezpříznakový přenos” je v podstatě nesmysl, respektive že je naprosto nepodstatný. Proč se tedy chováme ke zdravým lidem, jako kdyby měli mor?
 • Pokud budeme brát, že plošné testování nakonec má nějakou vypovídací hodnotu a virus už tedy podle něj prošel skrz cca 40% populace, jaký smysl má pokračovat v totalitních lockdownech? Koho vlastně dál chráníme, když virus proběhl možná už polovinou populace a nic tak extrémního se nestalo?
 • Celkový počet mrtvých za rok 2020 podle všeho nijak výrazně nevybočuje z průměru za několik předchozích let – neměla by se nejvražednější epidemie za posledních 100 let alespoň trochu projevit na tomto čísle?

 • Zdravotničtí analfabeti ve vládě i velkých novinách prezentují jako jedinou naši spásu experimentální mRNA vakcínu od Pfizeru a Moderny. Proč se tak koncentrujeme právě na tyto dvě vakcíny? Proč jsou ignorovány standardnější a pravděpodobně bezpečnější vektorové vakcíny od AstraZeneca, Sputnik 5 apod.? Jde opět o peníze? (tj. potřebujeme nakoupit tu nejdražší a zároveň nejméně bezpečnou variantu? Proč?)

 • Řada zemí už kvůli nebezpečně zrychlenému vývoji a řadě brutálních nežádoucích účinků distribuci Pfizer vakcín pozastavila. Proč má být Česko (a Slovensko) testovací laboratoří pro tuto vakcínu? Jsou pro vládu a SÚKL Češi jen něco jako laboratorní potkani?
 • Kam v roce 2020 zmizela chřipka a ostatní respirační nemoci? Jak je možné, že je najednou všechno COVID-19?
 • A konečně hlavní otázka – země, které nemají žádná nebo jen mírná “protipandemická” opatření jsou na tom ohledně počtu mrtvých na nový virus stejně nebo lépe než ty, které přicházejí s naprosto drakonickými, totalitními opatřeními – proč v opatřeních umanutě pokračujeme, když prokazatelně nemají žádný význam pro zdraví a jediné, co přináší je, totální rozvrat společnosti, deprese, sebevraždy, krachování malých firem, osobní bankroty, zhoršení zdraví a tikající bomba v podobě omezeného diagnostikování nádorových onemocnění? Příklady zemí, které podle apokalyptiků už měly dávno vymřít – celá Afrika, Bělorusko, Florida, Rusko, Japonsko, Švédsko, Ukrajina…

Uvidíme, co nám rok 2021 přinese. Hodně to záleží i na nás všech a na tom, jak se budeme chovat.

Všem přeji, aby se do společnosti opět vrátilo aspoň trochu zdravého rozumu, znovu se navázaly normální a zdravé sociální vazby a pustili nás z nesmyslného domácího vězení.

PF 2021!

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x