24.4.2020
Kategorie: Politika

Vlastní stín nepřekročíš …

Sdílejte článek:

HONZA PALUSKA

Babiš: “Rozhodnutí soudu je absurdní, zachránil jsem desetitisíce občanů” – to víš že jo, kuní ksichte. Desetitisíce prdů a vořechů. To je, jako kdybys ve fotbale popadl míč do ruky, doběhl s ním do brány (chceš zachránit přece tři body) a rozhodčí ti to písknul, protože fotbal se hraje nohama a ne rukama. Absurdní je, že vychcánek jako ty, kterej není schopnej si ani zavázat tkaničku aby u toho nenasekal kardinální chyby, je nejoblíbenější politik v týhle zemi.

Zeman: “Soud na sebe bere odpovědnost za dopady na životy, zdraví či hospodářství ČR” – tobě už ten chlast taky dobře vyžral mozek, co? Soud na sebe bere odpovědnost za dodržování zákonů. Od toho ty soudy jsou! Je to napsaný v Ústavě, který jsi mimochodem přísahal věrnost. Zkus se někdy ohlídnout, co z tebe zbylo? Parta normalizačních debílků s mastnou hubou tě vodí jak medvěda, Rusku (a Číně) lezeš do prdele víc než Komsomolská pravda a tvoje poselství národu mají hodnotu nevětraný žumpy. Lidi se ti smějou, ty špatná karikaturo Zápotockýho!

Vobyčejnej člověk – “Soudcokracie! Takže nám vládnou nikým nevolení soudci, nebo co?!” – nikoliv, ty opossume. Vládne nám vláda, kterou kontroluje Parlament, který také přijímá zákony a soudy hlídají jejich správné dodržování. Říká se tomu dělba moci a je to něco, co odděluje svobodnej, demokratickej stát od diktatury postsovětskýho střihu. A díky Bohu za to, protože i když soudnictví v naší zemi má 1000 a jeden problémů, tak na výkon soudce furt potřebuješ nějakou erudici, kdežto třeba na ministra v tý tebou zvolený vládě ti v lepším případě stačí tajtrdlíkovat v SuperStar a v tom horším pár let udávat StB a pak se nechat zaměstnat v holdingu. Míň čti Blesk a víc choď do školy, ty ovce se Stockholmským syndromem.

Holt vlastní stín nepřekročíš, krize nekrize. War never changes …

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 3,39 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x