27.2.2023
Kategorie: Ekonomika

Zvažujeme zrušení daňové slevy na manžele

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Všimla jsem si, že ministr financí nikde moc do diskusí nechodí. A když už někde dá rozhovor, je to síla. Jako dnes, když na mě vykoukl titulek z Novinek.


Stanjura: Zvažujeme zrušení daňové slevy na manžele.

Vláda prostě uchopila důchodovou reformu po svém. Jaksi po idiotsku. Nejlépe ji vyřeší, když se bude rodit více dětí, ale my ne, my na to jdeme jinou cestou. Ztížíme mladým co nejvíce zakládání rodin! Sebereme jim všechny výhody a rodit už nebude chtít nikdo.

Vláda pokračuje ve své krasojízdě. Hledá, kde by co lidem ještě sebrala. Stavební spoření osekáme, inflaci necháme růst do nebe a Ukrajině dáme všechno, co máme. Pomalu se také připravuje “odstavení” guvernéra České národní banky, protože ten bídák nechce zvyšovat už tak vysoké úrokové sazby.

Pak si je zvýšíme a hypotéku a úvěr už nedostane vůbec nikdo. Likvidace střední třídy bude dokonána.

Proč vláda nezruší daňové úlevy korporátním firmám? Proč nepracuje na tom, aby se z České republiky nevyvážel kapitál? Proč nezruší debilní zastropování, které si energetické firmy pochvalují a bohatnou nejvíc v Evropě? Proč nepřestane rozhazovat na všechny strany? Proč utrácí za reklamu na nesmysly? Proč?

Protože občané volí jako dementi, tak proto.

Máte šanci své chyby napravit, můžeme vládě svou nespokojenost vykřičet. Ať aspoň republika nevypadá, že s asociální vládou souhlasí…

Zdroj: https://www.novinky.cz/…/domaci-stanjura-zvazujeme…

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)