10.2.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zavedení ‘Nového světového řádu‘, také zvaného ‘Great Reset‘

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Politický a finanční odborníki Gary D. Barnett připomíná, jak již začátkem 1980. let prohlásil veřejně člen Kongresu, Larry McDonald, že: „Snaha Rockefellerů a jejich spojenců je zaměřena na vytvoření jedné, celosvětové vlády, kde chtějí spojit dohromady super-kapitalismus a komunismus a to všecko pod jejich kontrolou. Myslím tím spiknutí? Ano, to je, co mám na mysli. Jsem přesvědčen, že existuje takový plán, mezinárodní ve své podstatě, který byl celé generace plánován a je neuvěřitelně zlý ve svých záměrech.“

O několik měsíců později nasedl Larry do korejského letadla KE007/KAL007 a spolu s ostatními cestujícími zahynul, když bylo letadlo sestřeleno sovětskou vojenskou obranou a padlo do moře někde u Sachalinu. Sověti je tehdy údajně považovali za špionážní letadlo a vyzývali je k přistání. Jenže korejskému letadlu zrovna jako náhodou selhalo radio a proto vyzvání neuposlechlo; psal se rok 1983.

Poznámka na okraj: V tomto příběhu je hned několik nesrovnalostí. Předně, vím přímo od amerického pilota jednoho ze špionážních letadel, že běžně létali nad Sovětským svazem a nic se jim nestalo. Tento člověk později instaloval kabelovou televizi, což s 5A příkonu je také špionážní zařízení, které funguje jako vysílačka a snímá všecko, co se v místnosti děje.

Další sporná věc je, že autor Frank P. Jones píše o pilotovi tohoto korejského letadla, kterého o 2-3 roky později potkal jeho bratr v New Yorku. Pilot jel v autě, jeho bratr na něho volal a mával a namísto aby zastavil, pilot šlápl na plyn a ujel mu. Nechtěl se s ním setkat.

Ale zpátky ke Gary Barnettovi

Je zde opravdu snaha o použití velmi složitých a neprůhledných finančních a ekonomických zločinů nejen proti Americe, ale proti celému světu, za účelem získání naprosté kontroly nad lidstvem. A všecko, co se dnes děje, všecky ty útoky pod falešným praporem, tak dobře naplánované a provedené, jako byly 9/11, válka na Ukrajině, Covid-19 a jiné, tvoří cestu k tomuto cíli. Někteří to nazývají ‘Great Reset‘ (Velké znovunastavení), jiní tomu říkají ‘Nový světový řád‘, nebo ‘4. průmyslová revoluce‘. To vše je ale jedna a ta stejná snaha, která má jeden a ten stejný cíl: uvrhnout populaci do celosvětového diktátorství.

Mnozí lidé začínají tuto skutečnost chápat a je jich víc a víc. Mnozí z nich se ze své pozice snaží něčemu takovému zabránit a tajně doufají, že se jim to opravdu podaří. To jsou ale těšínská jablíčka, protože ve skutečnosti nedocilují vůbec nic. Pořád dál k nám přicházejí migranti ze zaostalých a naprosto neslučitelných zemí, stále dál se zdražuje, stále dál se bojuje s Ruskem, které bylo nevyčerpatelným zdrojem levné energie a produktů. A tak dále, je toho moc, co by bylo možno přidat.

Takže všichni ti odvážlivci, kteří se rozhodli bojovat se systémem se daleko nedostali.

Problém – reakce – řešení

Měli bychom si uvědomit, jak to správně formuloval spiklenecký realista, David Icke, že taktika globalistů se vždycky skládá ze tří bodů: (1)vytvoření problému; (2)naše reakce na problém; (3)řešení dané situace, pro kterou byl problém vytvořen a které je vždycky pomocné pro záměry globalistů a k naší škodě.

Vezměme si jen – na příklad – Covid-19. Vyhlásili pandemii, čímž nám předložili problém. Nikdo neznal podstatu a i když nebylo víc nemocných než jindy, tak nám nefunkčním a zfalšovaným testováním nahnali strach a mnohým tím způsobili onemocnění. Obyčejná chřipka zmizela, změnila se na Covid a úmrtí byla stejná jako každý rok, možná ještě nižší.

Přesto – lidé šíleli strachem. To byl bod č. 2. A pak nám předložili bod č. 3, což bylo řešení ve formě všespásné injekce, která nás měla všecky ochránit, dát nám nekonečnou imunitu, udělat nás zdravé, mladé a plné optimismu.

A namísto toho nám dali neprověřené, jedovaté, zdravotně závadné injekce, které vyrobila armáda, takže to byly zbraně a my jsme je s plnou důvěrou přijali. Nikdo se na nic neptal, nikdo nepochyboval

Zkuste toto schéma použít na kteroukoliv současnou situaci a najdete tam to stejně. Vždycky nějaký škůdce, často neznámý a neidentifikovatelný, se postará o vytvoření problému. Jestliže se jedná o střílení, tak se hlavní pachatel nakonec zastřelí, anebo ho zastřelí někdo jiný, aby nemohl vypovídat a nepřišlo se na to, že to celé je podvod.

My pak zareagujeme šokem a strachem (což je plánováno a očkáváno) a pak nám strýček Stát milostivě nabídne řešení, které se nám sice moc nelíbí, ale říkáme si, hlavně ať to zabrání dalším incidentům.

Jako na příklad, nedávné střílení v Praze. Střelec na balkoně vypadal naprosto jinak než obviněný student. Nestřílel jen tak do davu, to by pak postřílel všecky dole pod ním, ale nejspíš měl za úkol zastřelit jednu-dvě specifické osoby a pak pár lidí navíc, aby to zamaskoval. Ta snaha byla zbavit se určitých lidí a nahnat nám současně řádný strach. Druhý díl této snahy mohl být sebrat lidem zbraně. Ne hned, ale později, až strach převládne.

Taky bychom se měli ptát kolik lidí tam vlastně zahynulo? Viděli jsme jejich seznam? Jak se jmenovali a kde bydleli? Anebo to byli krizoví herci, kteří se později znovu objeví v dalším globalistickém divadle pro důvěřivou populaci?

Psychologická manipulace

Je nutno si přiznat, že přibývá neúměrné množství krizových situací, které všecky směřují ke stejnému cíli: abychom volali po pomoci shora, abychom se dožadovali nových a lepších zákonů, mocnější policie, zákazů vycházení, omezení návštěv parků, kulturních akcí, výletů do přírody … jmenujte si další sami. A to celé je čistě komunistická taktika.

Psychologická manipulace s pomocí drastických scén je nutná k tomu, aby vládní zločinci docílili svého a nastolili onen ‘Nový světový řád‘. Asi jim bylo slíbeno, že pak budou neomezeně vládnout anebo jim bylo předloženo nějaké jiné lákadlo, které se nikdy nebude materializovat a oni všichni pak pracují, pilní jako ti mizerní mravenečci, na zkáze nejen naší, ale i sebe samých a svých rodin. Ale také je možné, že je někdo drží pod krk a vydírá. Jó, přečiny mládí bývají draze placeny.

BlackRock a Vanguard

K tomu, aby tito lapkové a loupežníci s jejich plánem uspěli, potřebují nutně finanční a ekonomickou kontrolu. Tu už jaksi také docílili, aniž bychom si toho všimli: celý svět, všecky korporace jsou vlastněny dvěma firmami: BlackRock a Vanguard. BlackRock je multi-bilionářská firma, kterou vede americký miliardář Larry Fink, narozen 1952.

Kde vzal Larry za svůj poměrně krátký život tolik peněz? Narodil se jako jedno ze tří dětí do židovské rodiny v Kalifornii, kde jeho otec měl obchod s obuví a matka učila angličtinu. Takže to vypadá, že Larry je pouze figurka, která používá peníze druhých a vykonává jejich příkazy. Investoři, kteří tvoří BlackRock jsou mnohé velké a významné firmy, jako je na příklad Bank of America, State Street Global Advisors a taky Vanguard.

Hlavní šéf Vanguardu je Tim Buckley, původně chirurg, takže opět, pouze další živé lidské tělo, které mohou předložit světu. Ale kdo jsou jeho investoři, neboli – kdo tvoří podstatu firmy, to nikdo neví. Na internetu je pouze řečeno, že „Vanguard je vlastněn investory, což jsou lidé, kteří investují své peníze do našich fondů.“ A ani slovo navíc.

No a pak je svět vlastněn hromadou neziskovek, nadací a jiných prádelen peněz, které mají dohromady obrovské finanční zásoby. Také mají jednu věc společnou: všecky jsou aspoň z části vlastněny dvěma firmami: BlackRock a Vanguard.

Existují také tisíce investičních firem, které mají vlastnický podíl v každé větší bance, v každé větší korporaci, ve všech mediích, v každé farmaceutické firmě a ve všech jiných byznysech. Malé investiční firmy jsou vlastněny těmi většími a tyto jsou vlastněny ještě většími a nakonec zrovna tak spadají pod ty největší. A tyto všecky firmy, podniky, firmičky a společnosti jsou opět z velké části vlastněny dvěma firmami: BlackRock a Vanguard.

Podle mnohých, tyto dvě firmy tvoří 4. větev americké vlády. Peníze mají obrovskou moc a tito lidé dobře vědí, jak ji využívat. BlackRock přímo kontroluje Federální Reservu (soukromá banka), která tiskne americké papírové peníze. A stejně tak mají kontrolu nade všemi ostatními centrálními bankami, které všechny tisknou peníze svých států a nade všemi Ministerstvy financí.

Larry Fink byl přizván do WEF (World Economic Forum), kde převzal úlohu jednoho z vedoucích celé organizace. Je zajímavé, že Fink byl dosazen na tuto pozici v srpnu 2019, přesně když vypukly řeči o Covidu a pandemii.

Obohacení na úkor druhých

Při každé z katastrof, které nám jsou předkládány k uvěření a které jsou pod falešným praporem, dochází k nesmírnému obohacení těch, kteří celou akci naplánovali a zadali patřičným firmám k provedení. Na příklad, při protestech BLM a Antify kvůli zabití černocha George Floyda (ty protesty trvají v některých místech až dodnes), se globalisté napakovali jak nejvíc to šlo, když lacino koupili pozemky po spálených a zničených domech a obchodech. To byl skutečný účel těchto ‘protestů‘ a ne nějaký Floyd, zajistit globalistům tyto majetky.

Objevila to Catherine Austin Fitts a bylo to popisováno v mém starším článku: ‘ “Great Reset“ a co s tím má co společného Covid, roboti, americké volby a Antifa, druhá část.‘

Společně s těmito loupežemi pokaždé dochází k více zákazům a příkazům pro nás, nové zákony jsou urychleně vydávány, všecky k naší škodě. Bylo už zakázáno cestování, vycházení z domu, létání letadly, bylo přikázáno nucené testování a očkování, došlo k zesílení špionáže všech, což v žádném případě není pro nás prospěšné.

Jen tak na okraj, v Americe, když jdete něco vyřizovat do státní budovy, tak vám policie u vchodu prohlédne i vnitřek termosky s kávou, když je nerezová. A kapesní nůž i docela malý, musíte nechat u nich a při cestě zpátky si ho vyzvednout. Kapesní nůž vám seberou i v zábavních parcích a jinde. Takže je prakticky nemožné, aby se někde objevil na scéně nějaký Rambo s řádným gewehrem a začal pálit po lidech. Všecko je dokonale hlídáno.

Zábava pro populaci

Zatím co stát pokračuje s budováním ‘Nového světového řádu‘ a chrlí k tomu účelu nové a nové barbarské zákony, lidé jsou baveni událostmi pod falešným praporem. Nové a nové hrozby jsou oznamovány a zveličovány. Lidé jsou rozdělováni na menší a menší skupiny a tyto jsou nenápadně popichovány jedna proti druhé: očkovaní proti neočkovaným, černí proti bílým, LGBTQ proto těm, co k nim nepatří, jedna politická strana proti druhé.

A to je přesně, kde děláme chybu. Soustředíme se na zbytečné šarvátky a ani si nevšimneme, že svět už je prakticky sloučen pod jednu celosvětovou vládu a že ta si s námi dělá co chce. Neuvědomujeme si, kolik svobody jsme ztratili, jak moc se naše situace zhoršila, jak nic není snadné, co dříve snadné bývalo. Tím vším napomáháme oné globalistické chobotnici, která obalila svá chapadla kolem celé země a drží nás pevně v zajetí.

Protože nechápeme, že to všecko je jeden celek, který je proti nám, že to všecko je na vytvoření nespokojenosti, soustředíme se na jednotlivé incidenty a žádáme od systému nápravu. Jakmile ale něco takového požadujeme, pak dáváme možnost vládě, aby vydala další zákony a příkazy a tím došlo k ještě většímu omezení naší vlastní svobody – to je běžná komunistická taktika.

Napomáháme tomuto zločinnému systému také tím, že se zúčastňujeme voleb politiků, které byly přímo navrženy na naši kontrolu. Náš hlas stejně nemá žádnou cenu a vůbec nic neovlivní. Globalistický diktát si na patřičné místo stejně dosadí své lidi, které má už předem vybrány. To všecko kolem voleb je pouze napínavé divadelní představení pro odvedení pozornosti, abychom nesledovali to, co je opravdu důležité.

Stejně tak napomáháme svému vlastními zotročení tím, že používáme vládní soudy k tomu, abychom se bránili vládnímu tyranství. Tím dáváme najevo, že bereme vládní systém jako právoplatný. V obchodech platíme kreditními nebo debitními kartami a ne hotovostí, čímž dovolujeme Centrální bance a jiným bankám, aby sledovaly co a kde kupujeme. Dáváme jim tím jakýsi tichý souhlas s tím, že se smíříme s digitalizací všech finančních prostředků, což je spolehlivý způsob jak nás zbavit všeho majetku, který ještě máme.

Je z toho možnost úniku?

Dalo by se říci, že není. V této fázi už je převzetí světa hrstkou hamižných a vládychtivých byrokratů málem dokončeno. Snad jediná možnost by byla zrušit Centrální banky a znemožnit bankovním kartelům jakoukoliv kontrolu nad našimi financemi. Je též naprosto nutné zamezit jejich digitalizování. Dále je potřeba vzít moc všem vládám a pokud možno je rozpustit, protože to, co pro nás dělají je horší, než kdyby neexistovaly.

Je taktéž nutno přestat věřit jakýmkoliv dalším zdravotním poplašným zprávám a nedovolit jejich rozšiřování. Stejně tak odmítnout brát vážně vymyšlenou a neexistující změnu klima a jiné vymyšlené hrozby – hrozby válek, nepřirozených událostí, příchod mimozemšťanů a UFO a jiné podobné nesmysly.

Jak říká Gary Barnett, lidé si myslí, že vyhrávají a ve skutečnosti, pravý opak je pravda; my všichni prohráváme. Zde je naprosto nutné, aby se zformovala hrstka odhodlaných jedinců, kteří jsou ochotni nést zodpovědnost za své vlastní životy a za svoji svobodu a nemíní přitom spoléhat na vládu, nebo na kohokoliv jiného. Je nutné, aby požadovali to, co jim patří a na co mají plný nárok – svobodu a volnost.

Něco takového jim nemohou dát žádné volby ani žádný politik, protože všichni jsou ve vleku většiny a nedovolí si jednat samostatně.

To, čeho se člověk nejvíc bojí, je neznámo. Když mu bude náš návrh předložen, ochotně se vzdá individuálních práv za záruku své spokojenosti, kterou mu poskytne ‘Světová vláda‘, neboli ‘Nový světový řád‘.“ – Henry Kissinger

Jak moc svobody jsme ztratili

Možná si myslíte, že jsme na tom stále stejně jako kdysi, ale to je naprostý omyl. Ztratili jsme obrovskou část svobody a velké množství lidských práv a ztrácíme stále dál. A je toho mnohem víc, co má ještě přijít. Ne všecko to zatím pociťujeme sami na sobě, ale už se to blíží, ze všech stran. Některé státy už zavedly tak nesmyslné příkazy a zákony, že to hraničí s nelidskostí a s barbarismem.

Jsou kulturní země (Norsko, Amerika aj.) , kde jsou děti brány rodičům z nejrůznějších malicherných důvodů, stačí, aby si některý byrokrat usmyslel, že rodiče nejsou pro ně dost dobří. Stačí aby děti nedostávaly od rodičů dost vysoké kapesné, nebo aby byly štíhlé, což je vydáváno za podvyživenost. A pak jsou předávány do péče pedofilům.

Ve starobincích jsou lidé povinně očkováni prokazatelně smrtícími injekcemi. Zločinci (v USA, v Německu a jinde) jsou propouštěni na svobodu a jejich oběti jsou posílány do vězení. Krádeže a jiné zločiny do hodnoty jednoho tisíce dolarů nejsou v Americe vyšetřovány.

Ve školách (všude na světě, s výjimkou Maďarska, což jim EU nemůže odpustit) jsou děti indoktrinovány proti svým rodičům a jsou naváděny na homosexuální styl života a na změnu pohlaví. V některých státech dokonce zavedli (Británie a jiné), že učitelé, lékaři a jiní, neuvědomí rodiče o tom, že jejich syn nebo dcera chce změnit pohlaví a změnu tajně provedou. Stejně tak, když rodiče této změně oponují, jsou souzeni a trestáni za zneužívání dítěte a dokonce mohou skončit ve vězení kvůli krutosti proti dětem.

Ve školách se děti dnes nic nenaučí, ale jsou celé dny vystaveny příkazům a rozkazům, které z nich vychovají ustrašence. V Americe (a jinde) se nesmíte usmát na cizí dítě, aby vás nenařkli, že jste pedofil.

Cloward-Piven Strategie

Je to postupii, jak vytvořit krizovou situaci, aby pak vláda musela zasáhnout a všecko ‘napravit‘. To všecko má pouze jeden účel, aby nastala tak mocná krizová situace, tak mocný chaos, aby lidé souhlasili s ničím nepodmíněnými sociálními dávkami, digitálními penězi, jednou světovou vládnou a jinými zrůdnostmi. Tím dojde k naprosté kontrole nás všech, skrze kapitalistický komunismus.

Autoři této strategie byli manželé, Frances Fox Piven, profesorka politických věd a sociologie a Richard Cloward, sociolog a liberální aktivista.

Jejich návod je použít politickou krizi ve spojení se strachem a tím ještě víc prohloubit rozdělení mezi střední vrstvou bělochu a etnickými skupinami pracujících a také stále se zvětšujícím množstvím chudé menšiny. Konečný cíl této strategie je zavedení zaručeného minimálního příjmu pro všecky, což má být obhajováno snahou od odstranění chudoby.

Celý plán je soustředěn na způsobení krizové situace v administraci sociální podpory, což má být ještě víc zesíleno stížnostmi v mediích na zkoruptovanost a neúčelnost celého zřízení. Chudina, na sociální podpoře závislá, se bude těchto peněz dožadovat a bude snadné ji přesvědčit, že se má namísto sociální podpory zapsat na zcela nový program a žádat o zaručený minimální příjem. Proč stále říkají ‘zaručený‘ je snadné uhádnout, protože bude naprosto nezaručený.

K tomu je nutno předem vytvořit vládní programy, které umožní těmto žádostem vyhovět. Programy by měly být na celostátní bázi, protože kdyby se chudí o takový příjem ucházeli v místě, kde bydlí, mohli by být druhými kritizováni a odrazováni. A taky by nemuselo dojít k potřebnému vyhrocení krizové situace, protože lidé by si lépe uvědomovali následky něčeho takového a nedovolili by, aby se krize správně vyvinula.

Cloward-Piven strategie rovněž vylučovala možnost zabránit nedostatku financí skrze soukromé podnikání, nebo s pomocí nějakých jiných institucí. Proto propagovali, že tvrdá práce, vzdělání a osobní zodpovědnost finanční problémy nevyřeší. To jediné řešení, které nabízeli byl vládní program na sociální dávky pro všecky, což by mělo odstranit chudobu.

Nic z toho samozřejmě není pravda, ale to si lidé většinou neuvědomí. Podívejme se na současné menšinové skupiny, žijící na sociální podpoře, kam se s tím dostaly.

Autoři tohoto plánu rovněž zdůrazňovali, že se chudým má tento plán předkládat jako ničím nepodmíněný. To znamená, že za ty peníze nemusí vůbec nic dělat a už vůbec ne pracovat. Pak si tito lidé zvyknou brát peníze druhých za nic, což je skoro jako krádež.

Bude rovněž nutné použít media k tomu, aby nebyly sociální dávky viděny jako něco ponižujícího. K tomu bude nutné vytvořit jakési ovzduší bojovnosti, s pomocí které by bylo možno překonat přístup kritiků vůči závislosti na státních dávkách.

Konečná fáze něčeho takového je vytvoření socialisticko-komunistického režimu, který se nikdy neosvědčil a pokaždé vedl k utrpení, ponižování a smrti milionů lidí.

Čtyři body Cloward-Pivenové strategie jsou:

1. Zahlcení a zničení systému sociální podpory;

2. Vytvoření chaosu;

3. Urovnání chaosu vládou;

4. Zavedení socialismu a komunismu skrze vládní nátlak.

A tím by byl nastolen ‘Nový světový řád‘, neboli ‘Great Reset‘, což je v podstatě skrytý otrokářský systém, ve kterém my jsme ti otroci.

 

i https://www.lewrockwell.com/2023/09/gary-d-barnett/this-long-plotted-world-takeover-scheme-is-more-advanced-than-any-normal-human-can-fathom/

ii https://conduitforaction.org/the-cloward-piven-strategy-orchestrating-a-crisis-so-government-can-solve-it/

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)