Více emigrantů, ještě více emigrantů, nejvíce emigrantů!

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Evropská unie právěi odsouhlasila novou emigrační dohodu, kterou Marine LePen z Francie pojmenovala ‘Sebevražda Evropy‘. Podle této smlouvy chtějí zaplavit původně bílou Evropu 75 miliony dalších emigrantů z Afriky a z arabských států. Takže – další miliony něfachčenko lumpů, které chtějí prokrmovat a ochraňovat za peníze daňových poplatníků.

Tyto nežádoucí populační příspěvky mají být rozmístěny do členských států Unie a ti, kteří je odmítnou přijmout mají být těžce pokutováni. Ta pokuta má být řádná, lichváři v EU budou požadovat 25 000 Euro za každého odmítnutého migranta.

Podle EU, emigrace je ekonomický zlatý důl, což není vůbec pravda a svědčí to o tom, že tito lidé, nemají mozek, anebo ho nepoužívají, protože vůbec nechápou skutečnou situaci. No, oni to všecko chápou správně, ale jsou nejspíš těžce placeni, anebo stejně mocně vydíráni, aby předstírali, že nechápou.

Potřebujeme další vládu? Každý stát už má jednu vládu, tu svoji vlastní. Nač další vládu, další byrokracii, další daně, poplatky, zákony, další dozor, censuru, zákazy a příkazy, další parazitní systém, který jen bere a nic za to nedává.

Ne! Nikdo nepotřebuje Evropskou unii – ten celý nápad byl špatný.

20% DPH – za co, soudruzi?! To jsou šílené peníze; to je normální krádež. Už tak jsme okrádáni daněmi ze mzdy, poplatky za všecko, na co se jen podíváme, neúměrnými platbami pojišťovnám, institucím a státním úřadům, příšernými cenami za energii, kdy vytopení bytu je luxus a cesta autem je nad poměry.

Uvědomte si jen to zlodějství: my platíme daň z plného příjmu. Kdežto korporace platí daň pouze ze zisku. Takže všecko, co kupují a pořizují je nezdaněno. Pouze to, co jim zbyde, což je nazýváno zisk, podléhá korporační dani. Představte si, kdybyste platili daň jen z toho, co vám zbyde, když poplatíte všecko, co potřebujete k životu!

A tady, šílená a prohnilá Evropská unie bude tvrdit, že migrace jim pomáhá udržovat HDP v členských státech. Na to se maďarský premiér Viktor Orbán ptá, když je to pro ně tak výnosné, proč potom zkouší ty migranty každému vnutit? Proč si je nenechají sami?

Marine LePen se vyjádřilaii, že něco takového je zničení Evropy a všech národů, které ji tvoří. Řekla, že je to skutečná smlouva s čertem a má pravdu.

Robert Gönczi, analysta maďarského Migračního výzkumného ústavu se vyjádřil, že systém určení počtu migrantů pro každý členský stát EU je nesmyslný. Bylo to dokázáno baltickými státy, které přijaly požadované množství migrantů. Tito tam ale nezůstali a později se objevili ve Švédsku, nebo v Německu, kde dostávají víc peněz a mají lepší podmínky.

Zabezpečení hranic je výhodnější

Bylo by samozřejmě mnohem lepší a praktičtější, namísto přijímání stále nových a nových migrantů, zabezpečit evropské hranice, ale agentura Frontex, což je část vedení EU, které se tímto problémem má zabývat, nemá nejmenší zájem něco takového udělat. Jejich zaměstnanci sice berou tučné platy, ale žádnou práci za ně zjevně neodvádějí.

Sama Evropská unie se kroutí jako had, když je postavena před nutnost zabezpečení hranic. Prý něco takového by bylo proti jejich liberálně demokratickým hodnotám a ještě by to mohlo vést k ohrožení lidských práv. Zřejmě mají na mysli lidská práva této nezákonné hordy migrantů, kterých se za minulý rok nacpalo do Evropy 330 000.

Naše lidská práva zřejmě nejsou důležitá; po těch je možno beztrestně dupat.

V Maďarskuiii se jim zabezpečení hranic velmi osvědčilo. Původní příliv nežádoucí emigrace se podstatně zmírnil, z více než 6 000 migrantů za den, na asi 870 denně. Také vloni zachytili 1277 pašeráků, kteří nezákonné emigranty pašovali. To je o 455 víc než rok předtím.

Maďarské zabezpečení hranic je 150 km dlouhý plot, vytvořený ze žiletkového drátu a je napojen na elektrický proud. Byla to určitě náročná stavba, ale vyplatila se; nechtějí zamořit svoji zemi, která čítá 10 milionů občanů hordami nezákonných a neslučitelných migrantů.

Správně nemá vůbec k něčemu takovém jako je hromadná, lavinovitá migrace, dojít. Vždyť tady stěhují zákeřní globalisté celou Afriku do Evropy a do Ameriky! V Americe došlo kvůli otevřeným hranicím k přírůstku 3 milionů těchto čistě parazitních elementů.

Zvyšují opravdu nezákonní migranti HDP?

Ne, nezvyšují HDP, ale spolehlivě snižují a to značně. Tito lidé neprchají před válkou, nebo před politickým útiskem. Jsou to ekonomičtí migranti, kteří jdou do Evropy a do Ameriky protože se chtějí mít dobře a nic nedělat.

Jsou ale mezi nimi i takoví, kteří k nám jdou s určitým záměrem a ten záměr je uškodit. Jsou to často propuštění kriminálníci, nebo anarchisté a teroristé. Tam, odkud přišli, je často snaha snížit počet vězňů ve věznicích, protože tito stojí stát příliš mnoho peněz a tak je vyšlou k nám, do původně bílé Evropy a Ameriky, kde jim zákony umožňují páchat dále zločiny beztrestně. Hodně z nich také prchá před spravedlivým trestem v jejich vlastní zemi.

Stalo se na příkladiv ve Švédsku, policie zasáhla při muslimské vzpouře kvůli pálení Koránu na Velikonoce 2022. Muslimové tehdy zapalovali oplátkou auta a ničili všecko, co se ničit dalo. Pět švédských policistů bylo zasaženo kameny, které po nich Muslimové házeli.

Jeden z policistů, Johan Westberg, utrpěl vážná zranění, musel do nemocnice a jeho léčba bude trvat několik let. Proto soudil útočníka, který po něm kameny házel, což byl uprchlík ze Syrie. Tento chlap pak dostal 5 let za ‘hrubou sabotáž policejní činnosti‘, jenže soud šikovně zmanipuloval situaci a tím se stalo, že Westbergova žaloba byla zrušena. Jeho případ byl tím pádem považován za prohraný a ve prospěch útočníka, který ho pohmoždil kameny.

Soud poté rozhodl, že policisté musí platit migrantovi ze Syrie, který je napadl, 1122 euro. To proto, že ‘hrubá sabotáž‘ je brána jako sabotáž proti státu, ale ne sabotáž proti policistům, i když jsou nebezpečně zraněni.

Kam se poděla spravedlnost ve Švédsku?

Německo na tom není o moc líp, tam běžně propouštějí na svobodu migranty, kteří spáchali vážné zločiny jako je třeba napadení, ublížení na těle, nebo znásilnění.

Takže ne, nezákonní migranti nezvyšují HDP. Co tito lidé zvyšují je kriminalita v zemích, kam se vecpou.

Těch případů je mnoho

Na příkladv, přivandrovalci z Eritrei způsobili vážnou vzpouru v Haagu, v Holandsku. Dvě skupiny těchto lidí se spolu servaly a pak začali zapalovat policejní auta, házeli po policii kameny a cihly a ničili co mohli.

Nebylo to poprvé. Jak policie přiznává, tito Afričané se často dostanou do rvačky a nejsou absolutně přizpůsobiví poměrům v zemi.

Po celévi Americe ohrožují nezákonní migranti civilní obyvatelstvo ve velkém. Celé gangy zločinců z různých zemí světa napadají domy, obzvláště ty, které jsou u lesa, rozbíjejí okna, nebo vyrážejí dveře a vykrádají vnitřek. Když dáte do vyhledávače „home break-ins“, dostanete zprávy o těchto loupežích po celé Americe.

Je zajímavé, že lupiči jsou velmi dobře vycvičení a během pár minut jsou opět z domu venku, i s lupem. Kradou všecko, na co přijdou: peníze, šperky, drahé kabelky a značkové oblečení a soustředí se hlavně na domy v lepších částech, samozřejmě. Lidé, kteří mají dceru ji zásadně nenechávají doma samotnou, i když je dost stará na to, aby se o sebe postarala. Bojí se, že ji lupiči znásilní.

A přesto, zprávy o těchto zločinech se dostanou pouze do místních novin; hlavní media se o nich ani nezmíní. Nechtějí, aby se rozneslo, jak moc Joe Biden uškodil Americe tím, že nechal hranice otevřené.

Podle různých šerifů, tito zloději jsou cizinci a většina je v zemi nezákonně. Často pracují pro cizí kriminální gangy a ještě ke všemu přinášejí do země fentanyl, ve snaze navyknout na drogu co nejvíce lidí a celou zemi tím zničit.

Gangy iránských zločinců dokonce vyhrožovaly Bidenově vládě, že jestliže neudělá nic pro zastavení války v Israeli proti Palestincům, že vypustí členy Hamas, kteří se již nacházejí ve
Spojených státech, proti Američanům.

Taky Francie, nebo Irsko

Migrant ze Syrievii vnikl na hřiště v městečku Annecy, kde si hrálo několik malých dětí a začal je bodat nožem. Zranil čtyři dětí a dva dospělé. Další lidé, kteří se v parku nacházeli ho zahnali pryč a naštěstí se policii podařilo brzy zločince chytit. Tři z pobodaných jsou v kritickém stavu.

Přesto, jakékoliv informace o uvěznění a potrestání viníka nebyly zveřejněny. Možná ani nebylo co zveřejnit, protože ho zase pustili na svobodu. Video zdeviii.

Koncem listopaduix 2023 pobodal emigrant z Alžíru v Irsku tři pětileté děti ze základní školy a jednu ženu. Kolem jedoucí motorista na mopedu, emigrant z Brazilie ho srazil helmou a jiný člověk mu sebral nůž. Dvě ženy se pak snažily zabránit tomu, aby ho Irčané neutloukli k smrti.

Nikdo neví proč to udělal. Možná ani on sám to neví. Ale tento čin způsobil takové protesty proti emigrantům, že měla policie co dělat, aby jim učinila konec. Zástupy lidí se vrhly na hotel, kde byli přistěhovalci ubytováni a zapálili ho. Také jiné ubytovny migrantů byly napadeny. Zapálili též autobus, vůz pouliční dráhy a nějaká policejní auta. Ničili a zapalovali co se dalo a mnozí z nich kradli v okolních obchodech.

Irsko má dnes 18% cizích migrantů v zemi. Všecko nad 10% znamená konec státu. Irové to jaksi záhadně nechápali a až teprve teď se vyjádřil irský premiér Leo Varadkar, že už je těch migrantů asi dost a nechce žádné další. Ovšem nabádá občany státu, aby nespojovali emigranty se zločinem a nebyli proti nim zaujatí.

Irští zákonodárci dokonce vydali nový zákon proti ‘nenávistné řeči‘, což je míněno na obranu migrantů a zahrnuje to asi všechno, co může člověk vyslovit, protože detailní popis chybí. ‘Nenávistná řeč‘ je pak příliš široký pojem, který může znamenat cokolivx.

Je pravda, že ta tendence vydávat zákony proti ‘nenávisti‘ je dnes celosvětová. To je ovšem nesprávné. Nenávist je možno vztahovat na cokoliv, i když se na někoho zamračíme, takže je to vlastně další zbraň proti nám, další okleštění naší svobody. Už máme zákony proti urážkám na cti, což by mělo stačit. Není nutno přidávat další a další. Každý z nás se může momentálně na někoho naštvat a když něco takového bude kriminalizováno, tak se za chvíli budeme bát na veřejnosti mluvit.

Nemluvě o tom, že nikdo nepátrá po důvodech pro nenávist a nenapravuje je. Takže podle pana Varadkara měli lidé zůstat lhostejní, když jim cizinec pobodal tři pětileté děti?

Také Německo a Itálie draze platí

Uprchlík ze Syriexi, jménem Firas byl dvakrát zadržen policií, protože jel autem a neměl řidičský průkaz. Policie mu odebrala klíče od auta a tak aby se jim pomstil, začal rozbíjet čelní skla aut po celém Hamburgu. Rozbil jich celkem 245.

Pokaždé, když ho policie zadržela, tak ho zase propustili. Když ale okradl u bankomatu starou penzistku, policie ho chtěla s konečnou platností zadržet, ale soudce k tomu odmítl vystavit příkaz. Prý není dost důvodů, ani důkazů pro zadržení. Záběry z kamery u bankomatu a výpovědi 12 svědků zjevně nestačí, když se jedná o migranta!

Jiný případxii, 15-letá dívka byla znásilněna osmi migranty a pouze jeden z nich byl odsouzen na 2 roky a 9 měsíců. A přitom DNA důkazy byly na dívce nalezeny ode všech osmi! Nejen že ji znásilnili, ale ještě celou scénu filmovali. Nakonec jí ukradli mobil a peněženku.

Tito lotři byli ve věku 19 až 23 let a pocházeli z různých zemí: z Polska, Egypta, Kuvajtu, Iránu, Arménie a Afghanistánu. Německo se stává Babylonem.

Jako další, šest naturalizovaných Němců tureckého původu bylo zadrženo ve Španělsku kvůli hromadnému znásilnění 18-leté dívky.

V Itálii to bylaxiii 13-letá dívka, kterou znásilnilo sedm mladých Egypťanů. Jejího 17-letého průvodce zmlátili a drželi ho bokem, zatím co několik z nich dívku znásilnilo a ostatní přihlíželi. Jí se postupně podařilo uniknout i s jejím průvodcem.

Údajně, když Muslimové znásilní ženu, tak jí přitom recitují fráze z Koránu. To prý ospravedlňuje jejich čin.

Je zde ale značný problém

Mluvě o Muslimech, jejich náboženství jim plně dovoluje znásilnit nevěřícího, čímž je myšlen každý, kdo nevyznává Islám. Dokonce je takový čin přibližuje k jejich Bohu. Takže když znásilňují ženu, která není muslimské víry, tak je to pro ně jako modlitba k Bohu.

Ještě horšíxiv je to s africkými černochy. Ti jsou přesvědčeni, že znásilnění ženy je lidské právo. Absolutně nechápou, že by znásilněná mohla mít nějaké záporné citové reakce, neboli trauma, kromě toho, že by otěhotněla. Žena prostě u nich jako člověk neexistuje, chápou pouze své vlastní pocity.

Jeden černoch řekl v televizním rozhovoru: „Dejte mi sex a já budu spokojený, i když ty ne, tak si vymyslím plán, jak tě zabít.“ Když byl tázán jak se cítí ohledně toho, že rozšiřuje HIV, odpověděl: „Já vím, že mám HIV a chci je rozšířit … Já jsem velmi mocný muž.“

A to je, čeho chce Evropská unie navozit do Evropy dalších 75 milionů!

Na příklad Britániexv, tam si zcela nestydatě zavedli kulturu znásilňování žen, dívek a dětí do celé země. Angličanky se dnes musí bát vyjít ven, aby se nestaly obětí znásilnění celým gangem lumpů. Ještě ke všemu mají zakázáno se bránit, protože mít pepřový spray je proti zákonu, jakékoliv zbraně též a nůž může mít jen do 7,5 cm délky a nesmí s ním ohrožovat.

Přese všecky kameryxvi a dozor, dochází k neuvěřitelně vysokému počtu znásilnění i v britských nemocnicích a to i dětí pod 13 let. Od r. 2019 do 2022 bylo zaznamenáno asi 6500 případů buď znásilnění, nebo pohlavně motivovaného útoku. Oběti nebyly pouze ženy a dívky, ale i část chlapců, z čehož jeden byl mladší než 13 let.

A ze všech těchto případů, které byly hlášeny policii, pouze 4% skončily obviněním útočníka nebo útočníků u soudem.

Podobně je tomu v Německu, kde je znásilňování žen a dívek až příliš časté. Od r. 2015 do r. 2022 bylo hlášeno 8590 znásilnění jedním nebo více emigranty. Můžeme usuzovat, že při nejmenším jednou tak velké množství hlášeno nebylo. 90% všech obětí tohoto zločinu jsou ženy.

Tito migranti, vydáváni za asylanty jsou ve skutečnosti zlatokopové. Přicházejí do našich zemí aby si polepšili a nemuseli pracovat. Kdoví co jim bylo navykládáno tam u nich doma náhončími Sorose a jemu podobných a teď se hrnou mezi nás, i když nás ve skutečnosti nenávidí a chtějí abychom je vydržovali.

Těch, kteří přišli aby získali asyl jsou pouhá 2,5 procenta celku.

Nemoci

Znásilněníxvii je krutý a nelidský zločin, který by ani zvíře neudělalo. Ti, kteří něco takového provedou jsou na ještě nižším vývojovém stupni než zvířata. Součástí takového zločinu jsou nemoci. Migranti, tak jak k nám chodí, tak nejsou vyšetřováni jestli mají nějaké nemoci, což je při řádné emigraci na příklad do Ameriky, povinné. Takže nikdo neví, jakou časovanou bombu v sobě přinášejí.

A bombu v sobě mají. Je to: tuberkulóza, spalničky, malárie, obrna, hepatida, a všecky pohlavní nemoci, jako syfilis, lepra a gonorea, HIV, AIDS – to všecko v nich můžeme najít. Tyto nemoci byly již úspěšně v našich zemích vyhubeny a teď nám je nezákonní migranti vozí zpátky ve velkém.

V malém německém městečku, kde žije moje známá, měli veřejné koupaliště, které bylo velice populární. Pak tam začali chodit migranti a už bylo méně populární. A dnes tam nikdo z Němců nevkročí, protože v bazénu objevili zárodky lepry.

V Americe se již začínají vyskytovat menší epidemie, jako na příklad nedávno vypukla ve městě New York epidemie tuberkulózy, která nereagovala na žádnou léčbu. Na Floridě byl zase značný výskyt lepry a spalničky se také občas v některých místech vyskytnou.

Není čemu se divitxviii, migranti jsou rozváženi do všech států a i jejich děti jsou infikovány těžkými a často nevyléčitelnými nemocemi. Tyto nemoci jsou nesmírně nakažlivé. Na příklad tuberkulóza, která je ve vývojových zemích zcela běžná, jevelice nebezpečná nemoc, protože inkubační období je příliš dlouhé a mezitím může nemocný nakazit celé davy zdravých lidí.

A právě z takových míst chodí současná emigrace.

 

i https://www.zerohedge.com/geopolitical/eu-suicide-pact-threatens-flood-continent-75-million-more-migrants

ii https://www.eutimes.net/2024/02/eu-parliament-committee-approves-migration-pact-labeled-the-suicide-of-europe-by-frances-le-pen/

iii https://www.naturalnews.com/2024-02-16-border-walls-strong-migrant-policies-success-hungary.html

iv https://www.zerohedge.com/geopolitical/it-feels-something-has-gone-terribly-wrong-5-swedish-cops-forced-pay-fine-convicted

v https://www.humanevents.com/2024/02/17/breaking-eritrean-immigrants-torch-police-cars-start-riot-in-the-netherlands

vi https://www.americaoutloud.news/the-biden-break-ins-americas-new-crime-wave/

vii https://www.rt.com/news/577696-france-children-knife-attack/

viii https://rmx.news/crime/video-of-syrian-migrant-stabbing-children-on-french-playground-deleted-across-twitter-users-decry-censorship/

ix https://www.nytimes.com/2023/11/24/world/europe/dublin-riots-police.html

x https://www.oireachtas.ie/en/bills/bill/2022/105/

xi https://rmx.news/crime/germany-syrian-migrant-who-robbed-pensioner-and-smashed-245-car-windows-with-hammer-in-violent-spree-avoids-jail/

xii https://rmx.news/crime/shock-after-15-year-old-german-girl-gang-raped-by-9-men-only-1-goes-prison/

xiii https://defconnews.com/2024/02/17/terribly-misplaced-priorities-cnn-worried-epidemic-of-moslem-migrant-gang-rape-in-italy-will-bolster-the-far-right/

xiv https://www.eutimes.net/2024/01/african-migrant-leader-shocking-statement-rape-is-a-human-right/

xv https://revolver.news/2024/01/flashback-sky-news-reporter-discovered-majority-of-african-men-unable-to-understand-rape-bad/

xvi https://www.rt.com/news/574900-uk-hospital-rape-assaults/

xvii https://redstate.com/wardclark/2023/12/27/leprosy-polio-tb-and-malaria-what-do-they-have-in-common-illegal-aliens-n2168012

xviii https://www.zerohedge.com/political/illegal-immigrant-children-tuberculosis-released-across-us

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)