26.2.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Armáda v boji s nafukovacími balóny a jejich skrytý význam

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Když si uvědomíme, jak to všecko zapadá dohromady, jako dobře vytvořená skládačka, tak možná pochopíme, že to všecko je jeden plán. Napřed bylo strašení, že něco hrozného přijde, epidemie, pandemie! Pak přišla korona. S pomocí mediálních intrik se ji podařilo protahovat velice dlouho, tak dlouho, jak žádná chřipka nikdy netrvá. Lékaři si toho měli samozřejmě všimnout a možná si toho i všimli, ale kdo jim věnoval pozornost! Korona nebyla zdravotní záležitost, ale byla to politická fraška, ve které my jsme měli úlohu šašků.

Když nás napínali dost dlouho a celý svět se spásného očkování nemohl dočkat, tak nám dali injekce. Jejich příšerné následky nás pár měsíců opět udržovaly ve strachu a když začal zájem opadávat, protože media schopně zatajovala počet mrtvých a těžko nemocných, tak museli přijít s něčím novým. Zkoušeli opičí neštovice, ptačí chřipku, ale nic z toho nevyšlo. Zato válka fungovala a to dlouhodobě. Válčilo se a stále dál se válčí až do posledního Ukrajince, za pochybné zájmy někoho zcela jiného, koho nikdo ani nezná.

Když pak už ani válka moc neletěla, přišlo další dějství: zemětřesení. V Americe, která má přijít katovi pod sekeru jako první, jsou lidé ještě dále zpracováváni zapalováním a ničením potravinářských závodů, hromadným hubením drůbeže a dobytka, odstraňováním mrazicích pultů z obchodů. A protože nejsou všichni stejně chápaví, tak upravený scénář navrhl zničení plynovodu, čínské špionážní balóny, výbuchy jedovatých chemikálií, vykolejování vlaků.

Špionážní nafukovací balóny

Myslíte snad, že s úrovní současné špionážní technologie, která dokáže sledovat co se děje stovky kilometrů daleko, aniž by tam musela být fyzicky přítomna by někdo zkoušel použít nafukovací balóny pro špionáž? Anebo vzducholodě, nebo holuby na přenášení zpráv?

Něčemu takovému by mohly věřit pouze malé děti a to ještě ne všecky. Že by dnes, v době satelitů, které neustále špiclují co se kde na zemi šustne, v době dokonalého vyhodnocování našich názorů skrze internetové společenské stránky, v době kdy mnohé televizory jsou vybaveny kamerami a fungují jako vysoce výkonná anténa, která to, co vidí, vysílá někam do dálky – že v této době by někdo použil nafukovací balóny bílé barvy, které by mu po světě sbíraly informace? Ledaže by byl dokonalý blázen.

A najednou na nás vysypou historku o čínských špionážních balónech a tváří se, že těm svým lžím sami věří. Číňané se měli správně urazit kvůli podceňování jejich inteligence.

Nejen balóny, ale ještě UFO

Krátce poté, co Seymour Hersh zveřejnil svá zjištění a podal důkazy o tom, že Spojené státy zničily plynovod Nord Stream, se začaly objevovat tyto záhadné balóny. Pak nám řekli, že to nebyly balóny, ale jakýsi záhadný objekt, určitě UFO a že mimozemšťané nás přišli okupovat. Nikdo nevěděl co to doopravdy je, nikdo to ani nedokázal popsat, ale přesto americká armáda tři z nich sestřelila.

Edward Snowden, známý informátor a dřívější počítačový odborník pro rozvědku řekl, že to nejsou žádní mimozemšťané. Je to stará známá, uměle vyvolaná panika, líbivý nesmysl, který umožnil, aby reportéři vyšetřovali tuto aféru, namísto aby se věnovali prověrce národních financí nebo lépe řečeno národního dluhu a otázce zničení plynovodu Nord Stream.

Později media hlásila, že vláda má za to, že tři sestřelené objekty byly obchodního použití a ne cizí špionážní jednotky. Prostě o nic nešlo. Pouze armáda si zahrála na vojáky a střílela po těchto objektech rakety, z nichž každá stojí 400 000 dolarů. Bohužel, nepodařilo se jim najít zničené zbytky toho, co sestřelili – někteří tvrdí, že se ani netrefili!

Obvinění Číny z takové středověké špionážní akce také nepřineslo výsledky. Podle Číňanů šlo o meteorologické balóny.

Tak byl to balón, nebo ne?

Dva vojenští piloti, kteří vzlétli ve stíhačkách, aby konfrontovali neznámý objekt se spolu dohadovali, co je to zač. „Neřekl bych, že je to balón,“ prohlásil jeden z nich. „Vypadá to jako cosi … je těžké říct co to je. Je to příliš malé,“ uvažoval druhý. „Rozhodně to vypadá kovově a má to provazy a dole něco visí.“ A ten první řekl: „Budu tomu říkat balón.“

Co se týče velikosti, neznámý objekt byl popsán jako „menší než auto,“ barvy sporné, materiál neznámý a kovový, protože odráží sluneční paprsky. Jeden z pilotů to nazval nádobou, ale nebyl si jistý tvarem. Postupně tento předmět dostal jméno „osmiúhelník“ (octagon), protože něco takového připomínal. Toto je důležité sdělení, viz příště.

S průběhem času všichni uhnuli od názoru, že šlo o čínský špionážní balón. Peking se vyjádřil, že to byl civilní balón na vědecký výzkum. Ale byli i takoví, kteří se nemohli vzdát názoru, že šlo o vznášedlo mimozemšťanů.

Oslava narozenin

Nafukovací balóny (viz obrázek) jsou v Americe často používány při oslavě dětských narozenin. Chlapeček nebo děvčátko si pozvou přátele, všude jsou nafukovací balónky, děti si nasadí barevné papírové čepičky a pak společnými silami zruinují obydlí rodičů. Některé z takových balónků mohly snadno neopatrným dětským ručkám uletět a hned má jak americká, tak i kanadská armáda plné ruce práce. Lidem se řekne, že šlo o UFO, mimozemšťané nás napadli a většina důvěřivých tomu spolehlivě uvěří.

Kanadští piloti byli celí bez sebe nad tím dobrodružstvím, jak spolehlivě zničili heliový balónek a později o tom psaly i významné americké noviny, Wall Street Journal, které citovaly popis účastníka: „Důležitost něčeho takového nemůže být podceňována. Společně jsme tento neznámý předmět našli a společně jsme ho zničili … Bylo to poprvé v historii, co NORAD (americká obranná organizace) něco sestřelil.“

Jiné mediální zdroje se podivovaly nad tím, že létající objekt neměl viditelný pohonný systém, což UFO vznášedla často nemají. Ale dětské nafukovací balónky také ne! Reportéři nešetřili snahou vydávat balónky za záhadné letouny, určitě mimozemského původu.

Je podivné, že se jich tolik zaráz vyskytlo. Skoro to vypadá, že neuletěly dětem, ale že je tam armáda předem záměrně vypustila. Byla to snad součást celé akce, snad snaha vytvořit psychózu že nás napadli mimozemšťané a armáda teď musí jejich vznášedla sestřelovat předraženými, 400 000 dolarovými raketami? Anebo je to normální a naše obloha je denně poseta stovkami všelijakých balónků které někomu uletí, nebo jsou záměrně vypuštěny?

Setkání za zavřenými dveřmi

Američtí senátoři se zúčastnili schůzky, kde jim bylo ve vší tajnosti vyjeveno, co byly ony tři předměty, které armáda sestřelila. Žádný z nich neměl dovoleno vyjevit veřejnosti, co se dověděli. Je zajímavé, že všichni přítomní se dovolávali větší průhlednosti a aby Biden tyto informace vyjevil lidem. Senátor Blumenthal prohlásil, že se sice dověděli hodně zajímavostí, ale nic z toho není škodlivé, nebo nebezpečné a mělo by to být sděleno veřejnosti.

Jenže současní okupanti Bílého domu nechtějí, aby Joe Biden cokoliv lidem řekl. Bojí se, že kdyby se ho někdo zeptal na mimozemšťany, že by mohl vybrebtat něco, co by potom těžko napravovali, anebo že by se nějak vážně zesměšnil.

Snad nejvíc vyjevil senátor Kennedy, který prohlásil, že si napřed myslel, že ty balóny byly něco nového, ale zatím se to všecko děje už dlouhé roky, aspoň od 2017. Ten jediný rozdíl je, že dnes tyto předměty zkoušíme sestřelit; dříve jsme si jich nevšímali.

A pak přišla bomba

Zájmový kroužek ze státu Illinois přišel s žalostným oznámením, že jim armáda sestřelila jejich meteorologický balónek, do kterého investovali celých 12 dolarů (x20,2=Czk). Tyto balóny jsou většinou jeden metr v průměru, mají pokovený povrch a jsou používány ke studiu počasí a na jiný vědecký výzkum, ať už pro zábavu, nebo pro jiné použití. Jejich cena se pohybuje od 12 dolarů až po 180 dolarů a bývají vybaveny malou vysílačkou.

Takže americké vojsko vystřílelo 400 000 dolarové rakety na tyto balónky. Něco takového silně zavání Kocourkovem.

Zmíněný zájmový kroužek vypustil těchto balónů jedenáct a jeden z nich se jim zatoulal a přestal reagovat na dálkové ovládání. Zaletěl příliš daleko a ztratil se. To byl určitě ten, který byl sestřelen nad Yukonem.

Ron Meadows, zakladatel „Scientific Balloon Solutions“ (Vědecké řešení balónů) řekl časopisu „Aviation week“ (Týden letectví), že se zkoušel spojit s FBI, NORADem, Národním bezpečnostním výborem a s kanceláří Ministra obrany, aby jim řekl, že nejde o žádná záhadná vznášedla, ale o meteorologické balónky. Jenže nikdo mu nevěnoval pozornost. Možná nikdo nechtěl slyšet pravdu.

Americké vládní úřady se dnes odmítají vyjádřit a odpovědět na otázku, jestli opravdu stříleli 400 000 dolarové rakety na malé, meteorologické balónky za 12 dolarů. Ani Pentagon, ani Ministerstvo obrany nemají zájem o této záležitosti hovořit. Dokonce nejsou ani ochotni vyjevit, jestli se jim podařilo zbytky rozestřílených balónků najít.

Ještě jeden sestřelený balón

Ten patřil Universitě na Aljašce, která ho používala ke sledování počasí a byl placen vládou, jak říká Seymour Hersh v krátkém videu. Celý projekt kontroly počasí na Aljašce je založen na skutečnosti, že tam není žádná meteorologická stanice. Kdo by tam taky chtěl být natrvalo, v takové zimě. Proto americká vláda financuje Universitu, která vybudovala v podzemí meteorologickou laboratoř a získává informace skrze balóny na kontrolu počasí. A jeden z nich, právě sestřelili.

V dnešní době létají přes polární kruh skoro všecka letadla a piloti chtějí vědět, jestli tam na severu není nějaké extrémní počasí. K tomu je tato meteorologická laboratoř využívána.

Je těžké říct, jestli se vládní orgány k takovému přehmatu přiznají.

Bílý duch, neboli čínský balón a bankéři

Nakonec se ukázalo, jak říká Yoichi Shimatsu, znalec čínských poměrů a zakladatel jejich zpravodajské agentury v Hong Kongu, že čínský balón, přezdívaný „Bílý duch“ (čínsky Gweilo, neboli také Bílý ďábel) opravdu existuje.

Vyrábí ho čínská firma Žužou Rubber Research & Design a vyprodukují jich asi 130 000 kusů za rok, které prodávají do více než 40 zemí světa. Jsou to balóny, využívané na meteorologický výzkum, které mají tu výhodu, že oproti jiným balónům mohou vzlétnout o 20% výše. Proto byly viděny ve výšce 6,5 kilometrů, kde získávají mnohem spolehlivější údaje o síle a rychlosti větru, teplotě a vlhkosti, pro předpověď počasí.

Balón, který pronikl americkým obranným systémem byl velký jako činžák a byl vybaven solárními panely na udržování vnitřního tlaku a teploty a také na obsluhu vědeckých přístrojů a radio vysílačky, které nesl. Kromě meteorologického vybavení měl rovněž visuální a chemické vojenské vybavení na výzkum vojenských základen a skrytých bunkrů, podzemních staveb a tunelů, které nejsou ze satelitů viditelné.

Čína se později přiznala, že ti, kteří ze země balón řídili, s ním ztratili spojení a on jim unikl až do Ameriky.

To samozřejmě nemusí být pravda. Číňané nejspíš balón vypustili někde v blízkosti amerických hranic, snad jako test, aby zjistili, jestli ho NORAD zachytí. Ale pozor, také se mohlo jednat o akci rozzlobených pekingských bankéřů, kteří se zkouší dostat na současného Presidenta Bidena, protože nesplácí miliardové půjčky, které mu poskytli na jeho 2019 volební podvod, v němž byl také zapleten právě zkrachovaný FTX kryptoměnový fond.

Namísto aby tyto půjčky poctivě spláceli, Biden a jeho demokratická Mafie svoji povinnost ignorovali, což by jim nejspíš prošlo v Americe, ale ne v Číně. A protože hrozí nebezpečí, že namísto splácení dluhu se uchýlí k něčemu tak nesmyslnému, jako vyhlásit Číně válku, tak proto věřitel (Čína) musel dát dlužníkovi (Biden) zjevné varování, než se uchýlí k drsnějšímu způsobu vymáhání. A to varování byl balón Bílý duch, neboli Gweilo.

Takže Gweilo balón byl jakýsi druh upomínky, poslaný Bidenovi a jeho hordě, že jsou pozadu s platbami. Teď musí zaplatit všecko i s úroky a s pokutami, anebo dostane od Číňanů řádně za vyučenou. Ti si pro své penízky přijdou, ať tak či onak a je zcela možné, že vybírání poplatků bude formou přestřelky. Číňané mají k tomu účelu dostatečné množství lidí po celém světě, aby něco takového provedli snadno a rychle.

Za starých časů zacházeli v Číně s nesplácejícími dlužníky tak, že jejich useknutou hlavu napíchli na kůl a vystavili na rozcestí. Takto mohli všichni vidět jaký trest čeká toho, kdo si vypůjčí peníze a nesplácí je.

Jenže Biden a jeho vláda nemají na splácení takového dluhu potřebné finance. Pak se mohou z tohoto problému dostat pouze tím, že doručí Číně Taiwan, čímž mohou přimět čínské soudruhy, aby jim povolili další odklad splátek. A kdyby k tomu došlo rychle, tak může být dluh podstatně snížen. Jenomže snad jediný způsob, jak doručit Číně Taiwan je předstírat, že jim pomáhají a pak je zradit. To je řádně hanebná taktika.

Rozhodně, v příštích volbách už nemůže Demokratická strana čítat s financováním dalšího podvodu Čínou a nezdá se pravděpodobně, že by některá jiná země byla ochotna půjčovat těm, co své dluhy nesplácí.

Gweilo, neboli Bílý duch vyvolal značný rozruch

Balón byl s největší pravděpodobností vypuštěn někde z okolí kanadského Vancouveru. Pentagon se necítil ani trochu pohodlně, když se Bílý duch náhle objevil uprostřed amerického státu Montana, přímo u Malmstrom vojenské letecké základny a její řady skladů jaderných balistických střel NORADu. Překvapilo je to hlavně proto, že střely jsou jasně viditelné a rozeznatelné skrze satelity, takže co jiného tam Číňané hledali? Tam nebylo nic, o čem by nevěděli.

Číňané ani nic zjišťovat nepotřebují. Mají veškeré informace dodané Bidenem a jeho skupinou zrádců národa. Proto balón nemusel oblétávat Kalifornii, protože ze států, vedených členy Demokratické strany mají veškeré informace, které jsou ověřeny celými štáby leteckého personálu, spolu s čínskými sexuálními pracovníky všeho druhu. Balón ve skutečnosti pouze ověřoval informace, dodané Bidenovým štábem a kdyby cokoliv, co jim dodali se ukázalo být zkreslené, pak by náhle vyplavala na povrch nějaká vážná aféra tohoto Manžurského kandidáta, což je člověk s vymytým mozkem, který jedná pouze podle příkazů.

Je nějaké řešení situace?

Předně – kde vezme tato banda podvodníků peníze na tak obrovský dluh? Koho budou muset k tomu účelu okrást, ošálit, podvést, nebo zničit? Snad nejlepší řešení by bylo, kdyby byl Biden, tento Manžurský kandidát odstraněn a nová vláda by jednala s Číňany a dluh jim pěkně do posledního centíku splatila. Není jiná cesta. Tisícileté zákony této země jsou nezměnitelné a ten, kdo by se je pokoušel neuznávat, tak na to jen doplatí.

Nová vláda by k tomu účelu mohla snadno použít finance, které skrze obdobné podvody získali Clintonová, Pelosi a Obama.

Demokratická strana má ale tím pádem na delší dobu politicky odzvoněno a bylo by nejlepší, kdyby ji rozpustili a nahradili rozumnějšími Libertariány. Demokracie, kterou se dnes všichni tak rádi ohánějí, stejně není ten systém, kde může člověk spokojeně žít. V Americe se říká, že demokracie je, když se dva vlci a jedna ovce domlouvají, co bude k večeři.

Demokrati prakticky Ameriku zničili. Nejen že ji neuvěřitelně zadlužili, ale postarali se, aby v zemi skončil spokojený život, aby podvodům podlehly i státní úřady a soudy a aby Amerika ztratila prvenství, kterým se kdysi mohla chlubit. Donald Trump to všecko zkoušel napravit, ale nejednal dost rychle a hlavně: i on se příliš řídil požadavky svých podpůrců.

Tato historka tím ale nekončí. Je toho ještě víc, co je skryto a co musí vyjít na veřejnost.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)