3.2.2024
Kategorie: Ze světa

Uniklé dokumenty o snaze zničit ekonomicky Maďarsko, jen potvrzují, že EU je fašistická diktatura

Sdílejte článek:

SLOVANKA

EU nemá s demokracií nic společného. To je snad jasné každému, kdo se dlouhodobě zajímá o dění uvnitř tohoto molocha. EU, jejíž první předseda byl aktivní německý nacista, je pouhým pokračováním 4. říše.

Pravidla jsou taková, že v řídících orgánech EU nesmí být nikdo, kdo není ideologicky v souladu s politikou EU. Změna směřování politiky je v rámci EU prakticky nemožná, každá politická strana, která se vymyká, je nálepkována za extremistickou.

Nicméně skuteční extremisté, kteří bezmezně politiku EU podporují, jsou nazýváni demokraty. Země, které se k tomuto fašistickému spolku přidají, mají v ten moment zakázáno praktikovat jinou, než Bruselem předepsanou politiku.

Pokud se v některých směrech jakákoli země vymyká – a to přesto, že si tuto od EU odlišnou politiku přejí dokonce i lidé v dané zemi – je okamžitě velmi tvrdě potrestána.

O nedávno uniklých dokumentech, podle nichž EU plánovala zastavení financí a oslabování ekonomické situace Maďarska přes mezinárodní trhy, se již psalo poměrně detailně jinde, takže tuto aktuální kauzu nemusím jistě nikomu připomínat.

Šlo samozřejmě o to, potrestat zemi, která se v některých směrech vymyká diktátu Bruselu a jde směrem, kterým si přejí jít voliči  a ne EU. Tedy EU brání jakékoli zemi praktikovat politiku, pro kterou byla daná vláda zvolena. To je vysoce nedemokratické.

Příkladů je nepřeberně a najdeme je v mnoha zemích Evropy. Povšimněte si například toho, jak se některé politické strany velmi výrazně odkloní předem deklarované politiky v momentě, kdy se dostanou „k lizu.“

Ne vždy je to jistě prvoplánové. Lze předpokládat, že do značné míry za tím stojí vydírání právě ze strany EU.

To je aktuálně případ Itálie, kde není pasivní pouze Meloniová, jejíž hlavní heslo v předvolební kampani bylo „Uzavřeme přístavy,“ ale také Salvini, který ještě v roce 2019 neváhal přístavy blokovat, zatímco nyní jen přihlíží, jak vláda, na které se spolupodílí, trhá invazní rekordy a vítá hordy džihádistů.

Jeho Liga zažila „nečekaný“ přerod někdy kolem roku 2021, kdy se strana přidala k fašistické Draghiho vládě, která občany šikanovala a nutila k povinnému očkování, zatímco Salviniho europoslanci začali v tentýž moment stále častěji hlasovat proti vlastní frakci.

Otázkou je, proč jsou stále ve frakci trpěni, když proti ní tak často hlasují –  a to paradoxně především v otázkách migrace, kde se projevují jako fanatičtí vítači. Podobně závadná hlasování proti vlastní frakci se našla i v několika jiných oblastech, včetně covid pasů a některých záležotostí z oblasti Green Dealu.

Úplně stejný přerod lze nyní sledovat i v Holandsku. Strany nové rýsující se koalice se začínají mírnit a najednou jim již nevadí politika Green Dealu, proti které se tak vymezovaly. Jak Wildersova PVV, tak hlavní potenciální koaliční partner již začínají v tomto směru couvat a klimatický hoax náhle prezentují jako skutečnost, která musí být brána v úvahu.

Již před samotnými volbami odstoupila Wildersova PVV od požadavku na vystoupení z EU, posléze se staví benevolentněji i k samotnému islámu a můžeme se jen dohadovat, jaká bude ve finále migrační politika Nizozemska s premiérem Wildersem.

Každopádně vystupování na demonstracích farmářů bylo zřejmě pouhou pózou, protože minimálně v oblasti klimatické politiky strany rýsující se budoucí nizozemské vlády výrazně couvají, i když zatím nejsou u vesla.

S novou vládou tak zřejmě nezmizí nenáviděné ministerstvo dusíku, které řídí celé vyvlastňování holandských farem.

A podobně by zřejmě dopadla každá evropská země, ve které by chtěla vláda praktikovat takovou politiku, která není v souladu s EU. Očividně zde dochází k vydírání (možná i korupci) ve snaze přivést některé politiky  a politické strany na tu „správnou“ cestu.

Vydírání, které bylo nyní odhaleno ve vztahu k Maďarsku, je tak zcela jistě běžnou politickou zbraní EU.

Žádná vláda si proto nedovolí jít otevřeně proti politice EU. Dovolí si to jen v některých ohledech, v nichž má jistou odchylku od politiky EU povolenu. Jde však zpravidla o poměrně podružné záležitosti, nicméně u voličů to může vyvolat dojem, že se vláda vzepřela Bruselu.

Pokud se vrátíme k Itálii, tak tamní vláda například zakázala prodej potravin z hmyzu bez viditelného označení. Potraviny s hmyzem musí být navíc ve speciálním regálu a hmyz nesmí obsahovat tradiční italské pokrmy.

Zde Brusel jistou „vzpouru“ akceptoval, stejně jako jisté odchylky od politiky EU akceptuje i jinde. Ovšem v případě Itálie, vstupní země EU směrem z Afriky, je podstatná migrační politika, která musí být veskrze vítací, jinak by zřejmě Brusel zakročil.

Oproti tomu v případě Holandska je pro změnu hlavním cílem plnit Green Deal a zavádět politiku, která zlikviduje zemědělce, takže zde bude muset příští vláda ustoupit (k čemuž již nyní směřuje) a možná jí bude za tento ústupek povoleno zpřísnit politiku migrační.

Výše uvedené případy tedy jen potvrzují, že zde skutečně existuje nějaké zákulisní vydírání, které je zřejmě velmi účinné a odhalení plánů, podle nichž mělo být Maďarsko trestáno za blokování financí pro Ukrajinu, je zřejmě jen špičkou ledovce.

Opět se tak potvrzuje, že v tomto případě by byla možná změna jen „zdola.“ Vydíraní politici nic nezmění, ať už v kampani slibují cokoli. Pokud jsou s danou zemí konkrétní plány, tak tyto plány musí být splněny.

Politika EU je tvrdě diktátorská, což vidíme nejen na vydírání jednotlivých zemí, ale také na zavádění stále tvrdší cenzury a odebírání posledních zbytků suverenity členských zemí.

Žádná země nesmí praktikovat takovou politiku, jakou si přejí voliči – tedy pokud tato politika není v souladu s EU. To je vysoce nedemokratické a jen to dále odkrývá fašistické praktiky EU.

A potvrzuje se tím, že EU je jen pokračováním toho, oč se Němci pokoušeli již za 3. říše.

Rozdíly zde samozřejmě jsou: místo árijské rasy se evropská populace mění na takovou, která je v duchu Kalergiho vizí a samotní Němci jsou aktivně vyměňováni za Araby, Afričany a Turky.

Nicméně hlavní cíl zůstává: jedna velká říše pod jednotným velením, ve které není žádný suverénní stát, který by měl možnost rozhodovat o své vlastní politice…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)