3.12.2023
Kategorie: Společnost

Těžká rána na solar pro farmaceutické giganty a všechny covidové lháře!

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Vrchní státní zástupce státu Texas Ken Paxton podal žalobu na společnost Pfizer Inc. pro klamavé informace ve vztahu k účinnosti svých vakcín a pro spolčení za účelem cenzury relevantních informací.

A to konkrétně:

1) tvrzení, že vakcíny snižují o 95% pravděpodobnost nakažení covidem
2) iniciací kampaně, že očkováním chráníte své blízké proti přenosu infekce, neboť klinické testy schopnost vakcíny snižovat pravděpodobnost přenosu nikdy neprokázaly

Krátká citace ze žaloby:

“Jak reagoval Pfizer, když se ukázalo, že jeho vakcína selhala a byla ohrožena životaschopnost jeho zlaté slepice? Zastrašováním těch, kteří šířili pravdu, a spolčením se s médii a sociálními sítěmi za účelem cenzury jejích kritiků. Pfizer označil jako „zločince“ ty, kteří šířili fakta o vakcíně. Obvinil je z šíření „dezinformací“. A donutil platformy sociálních médií, aby umlčeli prominentní šiřitele pravdy. “

A slova samotného Kena Paxtona:

“Udělám vše, abych dosáhl spravedlnosti pro lidi v Texasu, z nichž mnozí byli nuceni tyranskými nařízeními, aby si do svého těla aplikovali vadný produkt prodávaný na základě lží. Fakta jsou jasná. Pfizer neřekl pravdu o jejich vakcínách Covid-19. Zatímco Bidenova administrativa zveličovala pandemii, aby si vynutila nezákonné vyhlášky o veřejném zdraví, a obohatila tak farmaceutické společnosti, já jsem připraven použít každý nástroj, který budu moci chránit naše občany, kteří byli uvedeni v omyl a poškozeni společností Pfizer. “

Nechci být přílišný optimista, ale myslím, že to prasklo. Florida bude dle mého názoru Texas brzy následovat. A postupně tak dojde k odstranění všech nánosů lží, nepravd a podvodů, kterými nás zavalily farmaceutické společnosti ve spolupráci s mainstreamovými médii a sociálními sítěmi, aby se astronomicky obohatily bez ohledu na prospěch pro zdraví všech lidí, kteří si jejich šlendrián vpravili do těla.

Využily obrovského lidského neštěstí, aby si nacpaly vlastní kapsy.

A tak se chovají jen hyeny.

Pevně doufám, že se nám společně podaří uspět v příštích volbách, abychom mohli ustanovit speciální vyšetřovací komisi i pro vyšetření těchto zločinů v naší zemi.

Velmi rád bych totiž jednou podal podobnou žalobu v České republice.

Na Pfizer, na média i na sociální sítě, které cenzurovaly a dodnes cenzurují pravdu ohledně tohoto obřího podvodu. a na všechny hyeny, které se na tom přiživily.

Slíbil jsem vám všem, že vůči nim jednou vyvodíme odpovědnost, včetně odpovědnosti trestně-právní.

A tenhle slib za každou cenu dodržím.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)