30.4.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Světový řád dle pravidel?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Před několika dny zařadila Česká republika dva významné státy a to Rusko a Čínu mezi bezpečnostní hrozby pro náš stát. Ve strategických dokumentech byly tyto státy dosud uváděny, ale skrytě v obecných formulacích, tentokrát však  byly uvedeny bez jakýchkoliv vytáček přímo! Pochopitelně v naprostém souladu se schválenou doktrínou vojenského bloku NATO:

Jedná se dokument „ Bezpečnostní strategie z roku 2015″ a „Obecná strategie z roku 2017″.

 Tyto státy prý především nerespektují a také nedodržují světový řád, kterému na Západě říkají svět dle pravidel.

My jsme dle našich politických představitelů rovněž členy \Západu a členy NATO, zmíněné pravidla údajně snaživě ctíme, takže proto tyto státy zařazujeme do těchto strategických listin. Tak nějak se to dnes u nás okecává.

Rusko a Čína mají hlavně škodit tím, že se se k nim postupně přidávají státy další a v poslední době počet zemí, které ignorují, ona pro spoustu lidí dosud neznámá pravidla světového řádu roste a to dost rychle! Proto jsou údajně pro nás, pro ten jediný správný západní svět hrozbou.

Bylo by zajímavé vědět, jaká jsou ta pravidla, kde je jejich souhrn, kdo je stvořil, kdo je vydal, kde je možné najít jejich přesné znění, kdy a za jakých okolností je možné je použít, dobu jejich platnosti.  Prozatím jsou k dispozici jen ústní vyjádření různých politiků .Jen slova a slova, kterými západní svět v podstatě následně  okecává své časté válečné konání po celém světě.

Rok 1999, rok přepadení Srbska americkou armádou, spolu s houfem ochotných členů NATA. Zkusme na tomto zákeřném přepadení objevit nějaké to pravidlo!

Problém, který přiletěli řešit bombardovací svazy útočníků, ze země vzdálené tisíce kilometrů spočíval v tom, že národnostní menšina Kosovských Albánců, doposud společně žijící spolu se Srby, se rozhodla osamostatnit a Srbové, zase bránit svou územní celistvost. Což je pravidlo, doposud uznávané všemi státy v OSN, tedy pravidlo zmíněného řádu založeného na pravidlech.

Nutno podotknout, že touha Kosovských Albánců , kterých je 1,7 milionu nebyla potvrzena žádným referendem, ani nebyl učiněn pokus jej uskutečnit.

Jaký byl výsledek usilovného bombardování civilních cílů po dobu 73 dní, kdy bylo zabito spoustu nevinných lidí, víme.

Slobodan Miloševič, prezident Srbska byl po tomto přepadení vzat do vazby v Haagu, kde byl několik let souzen a vězněn a ve vězení také, ještě před vynesením rozsudku, za divných okolností zemřel.

A Kosovo se v roce 2008 stalo samostatným státem. To, že velitel akce Generál Clark získal podíl v hnědouhelných dolech, pátých největších v Evropě a  Madlenka Abrightová podíl v místním Telecomu údajně nebylo cílem operace. Ani omylem!

Cílem nebylo také zřízení druhé největší americké základny v Evropě s názvem Bondsteel. To jsou jenom pomluvy!

Co z této akce vyplývá pro námi hledaná pravidla?

Že bránit územní celistvost svého státu je v podstatě zločin. Zastánce tohoto pravidla přece skončil v Haagu u soudu! A dokonce ho to stálo život!

Z tohoto  soudního procesu také jasně logicky vyplývá, že právo na sebeurčení národa a jeho uplatnění, má naprostou přednost před právem na obranu územní celistvosti.

Soud v Haagu to přece tímto procesem potvrdil! Nebo je to zcela jinak?

V Katalánsku, kde žije daleko větší komunita Katalánců než Kosovanů. Po samostatnosti tam toužilo naprosto stejně 7,6 milionu lidí a navíc ji měli podloženou referendem , kde pro samostatnost hlasovali prakticky všichni, tedy  drtivá většina obyvatel. A  jak to dopadlo?

Organizátoři referenda, v řádných volbách zvolení zástupci lidu sedí dodnes ve vězení, bývalý premiér  Puigdemont je v exilu. Kdyby se vrátil, půjde sedět jako těžký zločinec

 Španělsko je přece také součástí toho údajného, spravedlivého západního světa ctícího pravidla. Jak to tedy, že Śpanělsko nectilo Haagem potvrzené pravidlo?  Jak to, že se v tomto případě nezvedly bombardovací svazy amerických Boeingů a nebombardovaly73 dní nepřetržitě Madrid?

A to za vydatné pomoci všech ostatních, jako v Srbsku? To co bylo vybojováno v Srbsku a Haagem bylo potvrzeno, pro Španělsko najednou neplatí?

A co Ukrajina? Zelenskyj, rovněž jako Slobodan Miloševič  úporně brání územní celistvost  své země. Neměl by jej někdo spakovat a dopravit také do Haagu? A bombardovat Kyjev tak dlouho, až dovolí Doněcké a Luhanské republice  jít svou cestou? Tam přece proběhly již referenda dvě! Tak by to mělo být, kdyby opravdu nějaké pravidla existovaly!

Je jasné, že svět kde mají údajně platit jakási pravidla neexistuje. A to vůbec! Jsou to jen pindy starého Dyndy! Vyráběné okecávačky  až poté, kdy západní svět pod vedením USA někde zločinně zasáhne.

Západní svět od roku 1945 vyrobil velké hromady mrtvol. Miliony mrtvých ve spoustě válek a  jejich seznam by byl velmi dlouhý Jen USA od roku bombardovaly více jak 20 zemí. Kdo má zájem, na internetu si to může vše ověřit.

Jako jediné jasné pravidlo se začíná jevit jen to, že když USA něco poručí a někdo neposlechne, tak bude potrestán. Známý případ ředitelky čínské firmy Huawei, Meng-Wan-čou je přímo ukázkový.

Při její služební návštěvě v Kanadě, v rámci rozvíjení firemní spolupráce, dostala Kanada od USA příkaz ji zatknout a dopravit do USA. Tam  měl proběhnout soud, kvůli tomu, že rovněž obchodně navštívila Irán. A to si dovolila příliš, protože USA přece uvalily zákaz obchodování s Iránem a ona zákazu nedbala a šla obchodovat, jak je zvykem u normálních a pracovitých  Číňanů. Tak to ne!

To opravdu mám být celý svět poslušný a jen dosraně plnit to, co se nějakému Joeovi vylíhne v hlavě?  Kde vzal to právo poroučet světu?  Když nechce Amerika obchodovat s Iránem tak prosím. Je to jen jejich věc. A ne ostatního světa. Proč by měl celý svět úzkostlivě sledovat, jestli se Joe probůh nezlobí?

Scholz stojí vedle Joa na podiu, když ten mu oznamuje, že Nord Stream nebude. Prostě nebude, že

 ví jak na to. Scholz bez jediného protestu čumí a šoupe nohama a za pár dní Nord Stream vybuchne a opravdu není.

A hned se v Evropě objeví odborníci, kteří usilují o americké rektum s vysvětlením, že si to udělali sami Rusové, aby neplatili penále za nedodaný plyn. Amerika s tím nemá nic společného a to ani omylem! Díky přesně takovým rektálním snaživcům,  v EU v NATO  a u nás, může fungovat taková praxe. V naší vládě je to, jeden vedle druhého samý snaživec, navíc soutěžící o to, kdo bude nejposlušnější. Za fotku s tím, kdo mu poroučí, za poplácání po rameni.

 A tomuto světu se u nás na Západě říká, svět podle pravidel.  Skutečná a férová pravidla to nejsou ani omylem. Vše je dosud založeno na principu absolutní poslušnosti toho, kdo se pasoval do funkce vládce planety, toho kdo dle potřeby vyhlásí potřebné pravidlo a ostatní je v úklonu bez odmluv přijmou! Že to někdy statisíce lidí zaplatí životem nevadí!

Nejde vůbec o nějaký řád a už vůbec ne o nějaká pravidla. Je to NEŘÁD, který by měl být co nejdříve odstraněn a nahrazen  férovým systémem pro všechny státy světa.

Žel Bohu, současné dění svědčí o pravém opaku. Spíše se jeví, že vše směřuje k tomu , aby byly naplněny cíle konference, která se uskutečnila 30.1.2023 v prostorách evropského parlamentu a pojednávala o rozdělení Ruska po jeho definitivní a konečné porážce.

 Američané, kteří podle posledních údajů mají po celém světě víc jak 860 základen, pilně pracují na dalších. Na Filipinách, měli dosud 5 základen a vyjednali si další 4. Česko v posledních dnech uzavřelo podobnou smlouvu s USA, není prozatím zveřejněna, ale pár informací již uniklo.

Podle nich se mají obyvatelé v okolí letišť Mošnov, Čáslav. Pardubice, Náměšť v blízké budoucnosti těšit na nádherný zvuk amerických letadel, o jaký druh půjde se uvidí. Díky iniciativě ministryně války, k nám doletí nové F-35, nosiče jaderných pum, podobně to vypadá u dalších a také u nových členů NATA. 

Při pohledu na mapu tak prakticky dochází k naplnění Hitlerova snu o protiruské Evropě!

Na tento svět a do této země jsem přišel 1/2 roku před tím, než Adolf Hitler spolu se svými poslušnými noshledy, vtrhl na území dnešního Ruska. Češi mezi nimi  tehdy nebyli.

Teď je situace podobná, v podstatě se schyluje k témuž, pouze pod jiným pantátou.  A Češi zde tentokrát nechybí, jsou připraveni, dokonce pod velením německého bundeswheru. Pokud k tomu opravdu dojde, tak  napravíme naší neúčast v roce 1941! 

Čas prožitý v této zemi mě, myslím, opravňuje k tomuto názoru: Česká služebnická mentalita  tu byla vždy, za každého režimu, zejména za protektorátu, ale v současné najít politika, který by se před někým neplazil a byl  v prvé řadě hrdým Čechem, je mezi těmi co dnes vládnou  nemožné!  

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)