27.2.2023
Kategorie: Společnost

SPOLU do lochu! Trestní odpovědnost za podvod na voličích …

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY.CZ

Jsem tak strašně vděčný za to, že teď není premiérem Babiš. Protože kdyby byl premiérem, tak by teď populisticky zvedal daně, chtěl víc zdanit OSVČ, zvedal daň z nemovitosti, byla by inflace jak svině, schodek rozpočtu jako kráva, důchodcům by zrušil valorizace důchodů a zvednul věk odchodu do důchodu.

Naštěstí tu máme ODS, premiér je pravičák jako poleno a ministr financí špičkový ekonom co vědí, že tyhle věci nic neřeší a tak se snaží nastartovat ekonomiku, snižují výdaje státu, zefektivňují jeho fungování digitalizací a propouštějí tisíce zbytečných úředníků. Prostě ZMĚNA, KTERÉ VĚŘÍM!

Trestnost nedodržení předvolebních slibů.

Komentář Dana Vávry k současnému dění, kdy je realita v přímém rozporu s předvolebními sliby, na základě kterých jsou vládní politici ve svých funkcích. Navrhoval bych jednu takovou změnu ústavy. Zavedl bych trestnost nedodržení předvolebních slibů. Říkals, že snížíš daně a nesnížils? 5 let. Zvýšil? Deset. Je válka? Dobře, polehčující okolnost. Osm. Samozřejmě kumulativně. Takže pokud by těch slibů bylo víc, mohlo by se to vyšplhat i na vyšší hodnoty. Stanjuru by pustili z vězení v roce 2300. [zdroj]

Tohle uzrálo jak víno. Populistický nenávistný volebního spot spot ANO z roku 2021. Prchal by si možná mohl začít říkat Nostradamus. Babiš to prý tenkrát hodně přehnal s tím lhaním se psalo. Uběhly dva roky a prakticky všechno se stalo pravdou.


Vládní podvod na voličích.

Pro připomenutí jen některé kousky:

 

Petr Fiala radí občanům, jak naplnit státní kasu.

Premiér Petr Fiala vystoupil na tiskové konferenci, aby opět vypustil několik perel, jak se vypořádat s rostoucí inflací a jak trochu naplnit prázdnou státní kasu. Když mu novináři připomněli, že někteří lidé si stěžují na drahotu, premiér řekl, že on sám se s tím nijak zvlášť netrápí, protože bere se všemi náhradami hezkých 200 tisíc čistého, takže celkem obstojně vychází. Ale upozornil taky na to, že například nový primátor Prahy musí dělat hromadu funkcí a zaměstnání, aby se vůbec nějak uživil. To vše nám premiér sdělil prostřednictvím satirického pořadu eXtra.cz, kde ho vystihuje geniální imitátor Petr Jablonský. Takže, zase jsme měli týden plný zábavy a zároveň trochu politiky.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)