11.1.2023
Kategorie: Politika

Špatná cesta …

Sdílejte článek:

BEZ KOMUNISTŮ

Okupace naší země nebyla jen 21. srpna 1968, ale trvala přes 21 let. Skončila až když Kreml souhlasil s odchodem okupačních vojsk (v roce 1990, Kreml tehdy reprezentoval Gorbačov). Poslední okupační jednotky odešly až v roce 1991.

Jak je vůbec možné, že na prezidenta kandiduje aktivní podporovatel okupace našeho státu, spolupracovník s okupanty – člen vojenské rozvědky, předseda komunistické organizace v ní, agent s krycím jménem Pávek, školený čs. dcerou sovětské GRU.

Petr Pavel.

V zemích jen trochu normálních, které mají takové instituce jako úřad na ochranu ústavy by to ani nebylo možné.

A jak je vůbec možné, že získává takovou podporu? Také od lidí, kteří tvrdili, že jsou proti komunistům a byli i na našich akcích.

Je to tady jak v Andersenově pohádce Císařovy nové šaty. Všichni vidí, že císař žádné šaty nemá, že je nahý, ale nikdo to neřekne. Nakonec jen malé dítě.

Nebo jako při volbách v roce 1946: Západ nás zradil tak to zkusíme s Východem, s komunisty. To přece nemůže být tak špatné.

Jak říká Stanislav Penc ke kandidatuře a podpoře Pavla:

“Je to flusanec do tváře všem těm co se postavili proti totalitnímu komunistickému režimu. Vypořádávat se s komunistickou minulostí rozdělením společnosti protlačováním funkcionáře KSČ, rozvědčíka tajné policie a lháře je špatná cesta.”

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)