7.11.2022
Kategorie: Historie

Smutné výročí jedné z nejhorších katastrof lidstva

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Před 105 lety zvítězila v Rusku krvelačná spodina a lůza. Jinak bolševický puč nelze zhodnotit. Síly neskutečného temna se ujaly moci. Je třeba to říci naplno, komunisté jsou stejné zlo jako nacisté.

Winston Churchill blahé paměti to kdysi řekl jasně a srozumitelně: „Legalizovat komunismus je to stejné, jako legalizovat sodomii.“ Sodomie obecně znamená společensky nepřijatelné sexuální chování, například sex s malými dětmi. Je jasné, že něco takového nelze tolerovat. Datum 7. listopad 1917, výročí komunistické vzpoury proti lidskosti, patří k nejhorším v dějinách lidstva.

Komunismus je bití, poznamenal trefně český spisovatel Ludvík Vaculík. Měl pravdu. Především však komunistické myšlenky jsou podstavené na špatném základě, na utopii, sociálním inženýrství, které nikdy nebude a nemůže fungovat. Lidé jsou různí, jsou různě velcí, silní, různě nadaní, mají rozličné schopnosti. A z toho logicky vyplývá, že ti schopnější mají také větší majetky. To je přirozené. Avšak přirozené není, že zakážeme soukromé vlastnictví a budeme lidem násilím vnucovat rovnostářství. To nemůže skončit dobře a také to skončilo hodně špatné. Komunistická ideologie zavinila smrt minimálně sta milionů lidí. Jen v Rusku krátce po listopadovém puči zahynuly při rozsáhlém hladomoru, jaký se v carské éře nikdy nekonal, miliony lidí.

Komunistické a nacistické učení jsou srovnatelná zla. V obou případech se uměle vyrábí dokonalý člověk, v prvním případě na základě třídy, v druhém případě pak vyšlechtěním té správné rasy. Obojí je však cesta do pekel, k masovému utrpení a vraždění lidí.

Komunismus je vzpourou proti Bohu, vzpourou proti přirozenému lidskému řádu, vzpourou líných a neschopných. Soukromé vlastnictví je až na výjimky svaté a nedotknutelné. Chtít brát lidem úspěšným jejich majetky je zločinem proti slušné lidské společnosti. Komunisté postavili svoje učení na prachobyčejné lidské závisti, která na jednodušší povahy bohužel zabírá. „Podívejte, co máte vy, a co má Váš soused.“ Samozřejmě, to, že soused je pracovitý a dře od rána do večera, se zamlčí.

Nelze se tedy ani divit tomu, že mnozí vrcholoví komunisté byli velmi mírně řečeno absolutně neschopní. To se týkalo i samotného Klementa Gottwalda, vyučeného truhláře, který kdysi pracoval v dřevařské továrně v Rousínově na Vyškovsku, Už dávno tomu, co jsem osobně mluvil s člověkem, který tam s ním pracoval. A jeho slova o Klémovi? Totální flákač a lempl. A podobná hodnocení jsem zaslechl i Antonínu Zápotockém.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 1,88 out of 5)
Loading...
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)