9.4.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ptačí chřipka a nové vakcíny: Nic nového pod sluncem

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Právě vyšla zpráva, že firma Moderna vyrábí nové mRNA injekce proti tak zvané ptačí chřipce (H5N1), která podle nich spolehlivě přijde. Ještě ani neví co je to zač a už vyrábí vakcíny! Anebo že by věděli o co jde? Že by měli zprávy z první ruky, ze své vlastní laboratoře? Napřed tu chřipku vyvinou a zároveň na ni vyrobí vakcíny. Prý dokonce už shánějí dobrovolníky na testování jejich nových jedů.

V Americe a po celém světě už byly zahubeny miliony – ba miliardy drůbeže, kvůli ptačí chřipce, jako prevence. Možná taky začnou popravovat dobytek jako prevenci proti potopě světa: co kdyby k ní přece jenom došlo.

Zde je nutno si uvědomit, že ptačí chřipka nikdy neohrožovala člověka, protože na něho nebyla přenosná. Jenže, když se dnešní alchymie, zvaná věda zabývá tím, jak z neškodných nemocí vyrobit zbraň a v drahých laboratořích zaměstnávají mraky osob v bílých pláštích, aby tuto zbraň vyvinuly, pak se nemůžeme divit, že dostaneme nemoc, kterou správně dostat nemáme. S lidmi, kteří mají tak podlé úmysly by ani nebylo překvapující, kdyby hledali dobrovolníky na pokusy, jak tu chřipku přetáhnout ze zvířat na člověka.

Jak to, že nejsou tyto zločiny trestány? Jak to, že nikdo nepátrá a neptá se o co tady jde? Jak to, že my lidé nemáme žádné zastání a jsme těmto lumpům vydáni na pospas?

Je samozřejmé, že za novými injekcemi je známý Bill Gates, který si od nich slibuje těžké miliony a vyhubení půlky lidstva. To je jeho cíl. Zde by se nemělo zapomínat na to, že už jeho otec byl eugenik, zakladatel spolku „Plánované rodičovství“ (Planned parenthood), který plánoval zamezení rodičovství skrze potraty, kastraci, jedovaté pilulky a jiné zásahy. A to všecko za účelem vyhubení podstatné části lidstva.

Gates mladší a jeho pomocník Dr. Fauci platili vědce po celém světě, kteří vyráběli nebezpečné viry a jiné smrtící látky, aby pak proti nim mohli lidem nabízet všespásné očkování. To proti nemoci nepomůže, zato přidá mnoho dalších, vážných zdravotních potíží. Lidé to ale neví a tak ve strachu z nové nemoci, který v nich media denodenně budují, se chytnou „očkování“ jako topící se stébla. A tak, jak topícímu stéblo nepomůže, tak ani jim nepomůže globalistická injekce.

Můžeme čítat s tím, že všichni, kteří tyto injekce vyrábějí nás budou poučovat o jejich důležitosti a účinnosti a nic z toho nebude pravda. A kdyby lidé jejich podvod odhalili a odmítli se nechat napíchat, pak vlády budou zkoušet udělat očkování povinné.

Tisková agentura Reuters hlásí, že k testování nových injekcí nedojde. Lidé je dostanou tak jak byly vyrobeny, neověřené. S největší pravděpodobností jsou obavy, že by všechna testovaná zvířata zahynula, stejně, jako tomu bylo s injekcemi proti Covidu.

Ptačí chřipka je předpovídána

WHO (Organizace pro světové zdraví), kterou Donald Trump za svého presidentství odmítl podporovat, protože prý nejsou na nic varuje, že „miliony lidí mohou na ptačí chřipku zemřít.“ Jak je vidět, pornografie strachu postupuje stále dál. V únoru prý byl zjištěn jeden případ v Kambodži, kde údajně 11. letá dívka na tuto nemoc zemřela. Přitom není jisté, jestli je tahle chřipka vůbec na člověka přenosná a jestli ji kdy kdo měl.

Ptačí chřipka je známa již asi 20 let a údajně není pro člověka nebezpečná. Někteří ji prý dostali a měli velmi lehké příznaky. Proč potom WHO straší s tím, že za posledních 20 let ji mělo 868 lidí a 457 z nich na ni zemřelo, není pochopitelné.

Nejspíš se jedná pouze o to, zbavit nás dalšího druhu potravy, vzít nám vejce a drůbeží maso a způsobit hlad. Hladový člověk je snadno ovladatelný souhlasí s mnohým, čemu by se sytý vysmál.

Ani očkování proti Covidu se neosvědčilo

Nedávno vyvolala značný rozruch po světě zpráva britské vlády, která potvrdila, že ti, kteří nebyli očkováni proti Covidu mají nejnižší úmrtnost, zatím co třikrát očkováni dělali 92% všech úmrtí. Tím samozřejmě potvrdili skutečnost, že to „očkování“ je smrtelné a ještě ke všemu že nefunguje. Dokument se nazývá „Deaths by Vaccination Status“ (Úmrtí podle stavu očkování) a je ho možno stáhnout ZDE.

Když sledujeme graf úmrtí na obrázku, tak si můžeme všimnout, že počet těch, kteří zemřeli a nebyli očkovaní, je stále stejný a ke konci roku, v období tak zvané „chřipkové sezóny,“ se dokonce snižuje.

Také ti, kteří byli očkovaní 3x mají ke konci roku podstatně nižší úmrtnost, ještě nižší než neočkovaní. Zde nám ale chybí přídavné informace o tom, kdy bylo každé další očkování vydáno. Ve většině případů to trvá několik týdnů, než mRNA vyrobí v těle očkovaných dostatečné množství hrotové bílkoviny (spike protein), aby jim tato ublížila. Pak teprve dojde k nárůstu nemocí a úmrtí. Takže tyto poklesy mohou znamenat – dalo by se říct – inkubační dobu. Křivka 3x očkovaných tomu odpovídá, to očkování bylo vydáno zjara 2022.

Podstatné je, že za rok 2022 zemřelo v Anglii 2 273 neočkovaných a 25 768 očkovaných, což dělá úmrtí neočkovaných necelých 9% těch, kteří byli očkovaní.

Zvýšené riziko úmrtí

Další zpráva přichází z Ameriky, kde záznamy státní zdravotní pojišťovny pro penzisty, zvané Medicare dokázaly (co už víme z dřívějška), že první očkování proti Covidu zvyšuje riziko smrti o 20%, další očkování o dalších 20% a to třetí o 10%. Takže zde máme o 50% vyšší riziko pro ty, kteří byli třikrát očkováni a neměli to štěstí, aby místo skutečných jedů dostali destilovanou vodu, která byla opravdu v některých lahvičkách objevena.

Vakcíny proti Covidu, které obdrželi 80-letí se projevovaly následovně: Při první injekci se zdálo, že určitý krátký interval, asi 8 dnů, injekce opravdu jaksi fungovaly. Úmrtnost nebyla vysoká, ta se začala zvyšovat až 20. den po očkování a postupně dostoupila až na 1600 úmrtí denně. Teprve za 750 dnů po očkování začala úmrtnost klesat na původní úroveň, jaká byla před očkováním.

Další vakcíny měly podobný vliv, jenže způsobily každá z nich o něco méně úmrtí a tato začala klesat pokaždé v kratším čase: u druhého očkování po 620 dnech od v pichu a u třetího po 400 dnech. (Že by si lidé na tu šibenici přece jen zvykli?)

Problém je, že celková úmrtnost za roky 2021 a 2022 je podstatně vyšší než kdy předtím. Úmrtnost pokračuje zhruba podle sinusové linky, kdy časem stoupá, časem klesá. Vcelku ale můžeme říci, že tak zvaná očkování nejsou pro nikoho bezpečná a že proti nemoci, proti které byla vyvinuta, vůbec neúčinkovala.

Velký problém činí to, že informace jsou utajovány. Dříve bylo možno běžně sehnat přesné informace o počtu úmrtí, o počtu nemocí a všem možném, ale od dob Covidu je to všecko utajováno. A nikomu to záhadně nevadí, nikdo se neptá proč nejsou tyto údaje běžně dostupné a nikdo nevolá po jejich odtajnění.

Očkování hlavním zdrojem nemocí

Každý by tak rád věřil na zázračnou moc očkování, na ochranu, kterou nám může poskytnout a přitom nic z toho není možné. Očkování se jeví jako hlavní zdroj nemocí za více než posledních sto let.

WHO a CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) se včas postarali, aby změnili mezinárodní kódy pro označení nemocí. O co jim hlavně šlo, aby nebyla žádná možnost označit kteroukoliv nemoc nebo úmrtí za následek očkování. Takže lékař, který potvrzuje smrt nemá patřičný kód, kterým by označil smrt očkováním. Snad proto byl zaveden výraz „náhle zemřelí“ jako příčina smrti. Úmrtí nemluvňátek je označováno jako „náhlá smrt“ (SIDS, Sudden Infant Death Syndrome), nebo smrt udušením, opět bez udání skutečného důvodu.

Jedno je jisté, žádné očkování nefunguje a nikdy nefungovalo.

Proto musely být vždycky všecky děti očkovány, aby se nepoznal rozdíl mezi zdravými a očkovanými. Očkování taky není bezpečné a nikdy nebylo. Mnoho dětí zemře ročně na povinná dětská očkování, ale není to nikde zveřejňováno, takže to lidé neví.

Jak zjistil kanadský lékař, Dr. Andrew Moulden*, každé očkování, ať je proti čemukoliv, je velice škodlivé, protože po vpichu změní krevní skupenství na želatinu. To může být někdy okamžitý následek, jindy opožděný. To, jak dlouho se krev udrží v želatinovém stavu, určuje stupeň ohrožení. U těch, u kterých tento stav přetrvá, dojde k smrti.

To ale není všecko. Protože injekčně vpravená látka v těle zůstává, želatinování krve se opakuje a nikdo nedokáže určit v jakých intervalech a jak dlouho tyto stavy trvají. Samozřejmě, že když takový člověk na vliv toho, že krev přestane proudit zemře, lékaři nemohou zjistit důvod úmrtí, protože po smrti krev neproudí tak jak tak.

To je důvod, proč je očkování nebezpečné a proč nefunguje. Fungovat ani nemůže, protože my nejsme na tento způsob ochrany stavěni. Náš imunitní systém je od přírody v čidlech, zvaných mandle v ústech a v nose, které zachytí zvenčí přicházející ohrožení, identifikují je a určí postup obrany. Jakmile vpravujeme něco do těla injekčně, náš systém to nepovažuje za prospěšnou látku, ale za vetřelce a podle toho se zachová.

Dr. Moulden objevil další důležitý vliv očkování, o kterém se chystal informovat. Dva týdny poté, co se o svém objevu zmínil na veřejnosti, byl mrtev. Důvod jeho smrti byl utajen. Bylo mu 49 let a byl naprosto zdravý.

Neuvěřitelné následky

Za posledních 25 let bylo jen v Americe vyplaceno skoro 5 miliard dolarů těm, kterým bylo očkováním ublíženo. Peníze byly vypláceny z fondu, který je pouze pro ublížení dětem a těch dětí, kterým bylo ublíženo bylo skoro 10 tisíc. 10 tisíc ublížení na zdraví za 25 let a to se určitě všichni postižení o odškodnění nehlásili; je mnoho těch, kteří o této možnosti ani neví.

Když k tomuto množství přičteme i dospělé, tak dostaneme obrovské množství lidí, kteří následkem očkování onemocněli, nebo dokonce zemřeli. Dobře si vzpomínám, když jsem jako dospělá dostala spalničky, proti kterým jsem byla řádně očkována (možná proto jsem je dostala), tak jsem si nemyslela, že to přežiji.

Všecky tyto informace jsou před námi skrývány. Vlády chtějí očkovat, lékařům je pod hypnózou školní výuky vsugerováno, že očkování je naprosto nutné a farmaceutické firmy se smějí celou cestu do banky, kde ukládají miliardy na miliardy. Nic pro to nemusí dělat. Namíchají nějakou směs, dají ji do lahviček, nemusí to ani testovat, a i kdyby to kravský hnůj byl, bez jakýchkoliv etických zábran to tito tlustokožci napíchají všem důvěřivým a neinformovaným oslům, což jsme my všichni, do těla. A jejich dětem taky!

Kdoví, jestli Alzheimerova nemoc, Parkinson, dements, srdeční nemoci a mrtvice, mozkové příhody, cukrovky, rakoviny a kdoví co jiného nejsou způsobeny „očkováním.“ Dříve většina těchto nemocí nebyla vůbec známa. Dnes již víme, že autismus je spolehlivě způsobován dětským očkováním a počet autistických dětí neustále stoupá.

Také rakovina je způsobena očkováním. Očkovací látky jsou pěstovány v opičích tkáních, čímž se do nich dostane opičí virus SV40, který je rakovinotvorný. Ne každý rakovinu dostane, to záleží jakou má imunitu, ale příliš mnoho z nás jí podlehne, říkají že 25%.

Ani očkováni proti COVIDu nefunguje

Sám Dr. Anthony Fauci, který ty vpichy tolik propagoval, dnes přiznává, že mRNA vakcíny proti COVIDu nefungují a ve skutečnosti neměly být povoleny k použití. Spolu se dvěma dalšími vědci vydal Fauci dokument, ve kterém přiznává, že: „Po více než 60 letech zkušeností s očkováním proti chřipce bylo zaznamenáno velmi malé zlepšení účinnosti … naše nejlepší očkování proti chřipce není dostatečně dobré, aby bylo povoleno k používání.“

Podle nich, s novými odrůdami chřipky byly nedostatky injekcí proti Covidu více než zjevné. To mohli očekávat, protože každé očkování používá materiál z minulé chřipky, který ta nová neobsahuje. Překvapivě, jejich zpráva zpochybňuje veškerá očkování co do funkčnosti.

Dokonce i další z těch, kteří způsobili Covidovou hysterii, Bill Gates dnes říká, že mRNA injekce nejsou doopravdy účinné. Podle něho to je nefunkční, pokusný farmaceutický odpad. Přiznal, že doopravdy nikomu nepomohly, obzvláště ne těm, kteří je nejvíc potřebovali. A to nám říká teď, poté, co tím odpadem naočkovali půlku světa.

Přitom Gates to byl, který veřejně hlásal, že tím, že se necháme naočkovat neochraňujeme pouze sebe, ale zabraňujeme rozšíření nemoci na druhé. A Fauci mu přitakával, když tvrdil, že s 50% plně očkovaných nebudou další obdoby Covidu existovat.

Je jasné, že investoři do farmaceutických firem by nám neřekli předem, že tyto injekce jsou škodlivé a že ublíží každému, kdo si je nechá napíchat. Na příklad Gates, ten na tom podvodu vydělal miliardy, takže dnes je 4. nejbohatší člověk na světě.

A tento lhář nás dnes nabádá, abychom si dali pozor, protože už je na cestě další pandemie, už je za rohem a další nefunkční, pokusné injekce, které by neobstály v pokusech se zvířaty, budou znovu zkoušeny na lidech.

Z toho vyplývá otázka: co když jsme těmito nepřirozenými vakcínami způsobili, že naše imunita funguje jinak, než byla původně navržena a jaké nebezpečí pro lidstvo z toho vzniká?

Nefunkční, ale stále doporučováno

Významné americké noviny „Washington Post“ vydaly článek již v listopadu 2022 s nadpisem: „Očkovaní lidé tvoří většinu úmrtí na Covid.“ Popisují skutečnost, že většina Američanů, kteří umírají na koronavirus byli aspoň jednou proti němu očkováni. Jako podklad článku používají informace přímo z CDC organizace, které rozebírají jednotlivá úmrtí podle věku a podle počtu injekcí, kteří tito obdrželi. CDC informace ZDE.

Ovšem neodpustili si nakonec napsat, že to neznamená, že se lidé nemají nechat očkovat. Neočkovaní prý jsou stále velice ohroženi, že na Covid zemřou. A protože účinnost těchto očkování s časem slábne, pak je potřeba je neustále obnovovat.

Ti nás musejí považovat za hodně hloupé, když v tom stejném článku napíšou, že očkovaní umírají na nemoc, proti které byli očkováni daleko častěji než neočkovaní a hned na to zdůrazňují nutnost nechat očkovat, aby člověk na tuto nemoc nezemřel.

A skutečnost …

V napůl tajném hlášení CDC informovalo, že od začátku očkování proti Covidu, „náhle zemřelo“ více než 1,1 milionů Američanů. (Výraz „náhle zemřeli“ je dnes důvod úmrtí, jak již bylo psáno.) V tom stejném období tvořila veškerá americká úmrtí více než 6 milionů lidí, ale těch 1,1 milionů je považováno za nadbytečné.

I to hlášení může být pouze částečně pravdivé, protože CDC bylo přistiženo, že nenápadně odstraňují informace o škodlivých vlivech očkování a úmrtí z informačního systému VAERS, který tyto informace sbírá.

Takže každý týden poté, co začaly být injekce proti Covidu dávány lidem, bylo možno vidět zjevný a značný nárůst úmrtí. V určité době to bylo až 350 000 nadbytečných úmrtí za jeden jediný týden, i když průměr byl samozřejmě nižší. Tak na příklad, ve 38. týdnu roku 2022 zemřelo o 1 700 lidí víc, než ve stejném týdnu v roce 2020. A přitom CDC tvrdilo, že rok 2020 vykazoval vyšší úmrtnost kvůli Covidu, což nebyla pravda.

Údajně je celosvětová úmrtnost za období očkování proti Covidu více než 75 milionů lidí. Současně s tím se objevil obrovský nárůst neplodnosti, pochopitelně, protože tyto injekce se o to postaraly. Byly na to navrženy.

_______________

* Dr. Andrew Moulden: „Every Vaccine Produces Harm“

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)